Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 810 of 903 FirstFirst ... 310 710 760 800 808 809 810 811 812 820 860 ... LastLast
Results 16,181 to 16,200 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16181 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Quote Originally Posted by ovydik View Post
    Si eu care ziceam ca 40-50mbps pe wifi e limita psn-ului. Once cable,always cable
    Attachment 274893


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Macar la atat XBOX One bate PS4 la cur .... probabil pt ca are WiFi dual band (se duce pe la 170 Mbps- in test ies aproape de 200Mbps).

  2. #16182 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu cred ca ai viteza reala de 3 Mbps, poate 3 MB/s. Ar fi trist sa descarci cu o viteză atât de mică. Colegul care a făcut acel test ar trebui sa descarce cu vreo 33 de MB/s. Viteza aceea din test se împarte la 8.
    Este setat din software asa pentru wireless, sa aiba 3Mbps per download, am descarcat candva doua in paralel si erau limitate la 3Mbps fiecare

  3. #16183 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Am folosit eu cateva la PS4 vanilla si a facut figuri cu toate. Imaginea flickere uneori, se pierde semnalul, etc. Am citit pe net ca multi au intampinat probleme similare.
    Inseamna ca raman la schimbat cabluri.

  4. #16184 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Este setat din software asa pentru wireless, sa aiba 3Mbps per download, am descarcat candva doua in paralel si erau limitate la 3Mbps fiecare
    Faci o confuzie, 1 Mbps=0.125 MB/s. Nu ai viteze atat de mici, indiferent de cât de prost e PSN-ul.

  5. #16185 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Nu fac o confuzie, mi-a fost lene sa apas Shift odata cu b


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #16186 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Limitat la 3 nu este sigur, eu descarc cu 10 MB/s in medie, pe banda de 5ghz

  7. #16187 SP
    Member ovydik's Avatar
    Stiu ca nu e f relevant testul,dar acelasi test pe wifi maxim 70-80 scoate si am un router destul de bun,asus rt-n66u.e mare diferenta,o sa-l las pe cablu desi ma cam deranjeaza tocmai pt dld,in jocuri n am nicio pb nici pe wifi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #16188 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  9. #16189 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  10. #16190 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    La noi tot nu par sa fie pe lista produselor ce urmeaza sa intre in stoc..

  11. #16191 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    PS4 sales exceed 53.4 million units; software sales surpass 400 million

    ''Sales of PS4 exceeded 53.4 million units worldwide, and the sales total of PS4’s game software reached more than 400 million [401.1 million]'', he said, adding that ''2016 was a year when we were able to offer a fruitful product line-up''.

  12. #16192 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La cum merg lucrurile si ce jocuri urmeaza sa apara, cred ca are toate sansele sa depaseasca pana la finalul vietii vanzarile lui PS3. Iar asta e cat se poate de impresionant pentru vremurile noastre, cand te poti juca de pe orice device ai, fie ca e telefon/tableta/smartwatch sau alte nebunii de genul.

  13. #16193 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    E clar ca nimeni nu mai cumpara console, gamerii casual se vor juca doar pe telefon iar cei hardcore vor cumpara toti PC-uri ultra-performante. /Sarcasm

  14. #16194 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Salutari si bine v-am regasit!

    Mi-am cumparat de la o cunostinta un PS4 cu vreo 20 de jocuri in format digital. Mi-a dat contul si parola cu mentiunea sa i-l dau inapoi cand isi cumpara iar playstation, acum cateva luni i l-am inapoiat, am deselectat la cont primary si am dat pe secundary sau ceva de acest gen. Ideea este ca el dupa ce si l-a reactivat, eu inca mai pot juca 80% din jocurile care au ramas in conola, este normal acest lucru?

    De cand i-am dat contul nu am mai conectat consola la internet insa acum mi-am mai luat jocuri in format fizic si as vrea sa le fac update. In caz ca o reconectez la internet, este posibil sa mi se blocheze accesul la jocurile ramase de pe contul lui?

    Multumesc!

  15. #16195 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    A nu se rata Sleeping Dogs la 22 de lei, un joc de nota 10

  16. #16196 SP
    Junior Member Jetonel's Avatar
    Salut , intampin o problema cu consola ps4 daca imi puteti da un sfat: consola nu da semnal video la tv desi a mers fara problema panq acum , am schimbat firul degeaba ,am schimbat tv-ul , merge perfect , dar pe tv-ul meu merge dacq intru in safe mod dar altcumva nu ce sa fac?

  17. #16197 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    poate ai smuls mufa HDMI din consola.. sau ai setari video selectate mai sus decat duce tv-ul pe care te joci.

  18. #16198 SP
    Junior Member Jetonel's Avatar
    Nu cred ca am smuls cablu dar inainte mergea perfect .. pe alt tv merge ok , si ce setari trebuie sa-i fac sa-si revina ca nu stiu

    ---------- Post added 25-01-2017 at 14:33 ----------

    Sau trebuie sa fac vreun update la soft in safe mod pt tv? Tv-ul e o palsma mai veche dar a mers perfect si deodata ..nu

  19. #16199 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    nu ai mufa stricata daca merge ok pe alt tv , problema este fie din setarile video pe care le-ai selectat din consola, fie din Tv-ul pe care ai probleme, intra pe tv-ul pe care iti mergi si pune totul pe auto la rezolutie sau la o rezolutie mica in setarile consolei.

  20. #16200 SP
    Junior Member Jetonel's Avatar
    Ok , incerc asa

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts