Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 821 of 903 FirstFirst ... 321 721 771 811 819 820 821 822 823 831 871 ... LastLast
Results 16,401 to 16,420 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16401 SP
    Member micul_'s Avatar
    Deci trebuie hard doar pentru ps4. Bine ca nu am apucat sa dau comanda

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  2. #16402 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    doar pentru ps 4. cand il legi la consola, aceasta il formateaza
    Bun, bun. Il formateaza. Dar nu-l mai vede nici un alt device după aia? PC, tv etc?

  3. #16403 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    sau poate PS4 stie sa isi aloce o partitie...luam 2TB, 1TB alocam prin partitie uzului personal si de restul se ocupa PS4...desi nu cred ca merge, PS4 il va formata fara drept de partitie

  4. #16404 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Il formateaza pe tot, dar nu mai poți folosi hdd-ul pt altceva? Fara sa il partitionezi.

  5. #16405 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    din cate stiu eu nu. cel mai probabil ca masura sa nu ajunga iso-uri pe el

  6. #16406 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Holly ****!
    How the F?
    Can you imagine this and the PS4?
    Daaamn!

  7. #16407 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Can you imagine this and the PS4?
    Daaamn!
    De obicei consola este langa televizor si te joci cu joystick-uri wireless. Asa ca obiectul nu se merita cumparat doar pentru consola (mai ales la 250 $). Doar daca te joci in hambar sau depozit sa ai spatiu atat de mare (si un ecran pe masura).

  8. #16408 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Am luat si eu subscriptia pentru o luna cu 4 lei, dar a trebuit sa astept sa imi expire, altfel plateam 31 de lei. Ma enerveaza ca desi am platit 4 lei pt ea, m-a taxat 24, restul mi s-au adaugat in wallet...

  9. #16409 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Petru call of duty modern warfare remastered nu ai nevoie de disc in consola... se descarca separat printr-un cod , deci il vei juca fara nici un fel de disc

    ---------- Post added 25-03-2017 at 13:17 ----------

    Ce subscriptie ai luat cu 4 lei? Poti da mai multe detalii te rog? Tocmai mi-a expirat si vreau sa imi iau pe 3 luni dar pt 4 lei mi.as lua doar o luna

  10. #16410 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    L-ai jucat tu fara disc?

    De pe site-ul Activision:

    For*disc-based*(physical)*Legacy*and*Legacy Pro*Editions of Infinite Warfare on PlayStation 4, Call of Duty: Modern Warfare Remastered is a full game digital download that is redeemed with a voucher code in the box. An internet connection is required to download content. The game disc must be inserted to play Modern Warfare Remastered.

  11. #16411 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Nu merge fara disc.

  12. #16412 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Quote Originally Posted by faststrike View Post
    [/COLOR]Ce subscriptie ai luat cu 4 lei? Poti da mai multe detalii te rog? Tocmai mi-a expirat si vreau sa imi iau pe 3 luni dar pt 4 lei mi.as lua doar o luna
    Din store-ul consolei la categoria ps plus mi-a aparut pentru o luna 4 ron. Valabil pana la sfarsitul lunii am observat.

  13. #16413 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Este valabil doar pentru conturile care nu au mai avut plus activat. Si nu merge decat o singura data.

  14. #16414 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Eu am mai avut. In fiecare luna de cand am luat consola din August 2016. Alaltaieri mi-a expirat si azi m-am decis sa prelungesc. A fost 4 ron.

  15. #16415 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Sorry pt cod mwr , nu stiu de ce aveam impresia ca l-am jucat avand the last guardian in consola...

  16. #16416 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by CrysMM View Post
    Este valabil doar pentru conturile care nu au mai avut plus activat. Si nu merge decat o singura data.
    Nu, este valabil pentru toată lumea, mai puțin pentru cei care au deja, bineînțeles

  17. #16417 SP
    Member toto's Avatar
    Pentru call of dutu mwr am vazut ca este cod dawnload la media galaxy , banuiesc ca ala nu mai are nevoie de joc in consola !

  18. #16418 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by toto View Post
    Pentru call of dutu mwr am vazut ca este cod dawnload la media galaxy , banuiesc ca ala nu mai are nevoie de joc in consola !
    Citește descrierea. Codul este pt cei care au deja Infinite Warfare:

    Pentru a putea instala si juca acest produs, trebuie sa introduceti in consola PlayStation 4 discul fizic al jocului Call of Duty: Infinite Warfare PS4 (nu este inclus; comercializat separat) si sa il instalati. Necesita un cont Sony Entertainment Network activ si o conexiune la Internet pentru utilizare.

  19. #16419 SP
    Member toto's Avatar
    Ai dreptate , eu nu am mai citit descrierea , oricum e o chestie superaberanta sa dai 200 lei pentru call of duty 4 mwr , sa mai fie nevoie sa achizitionesi si infinitr warfare la ce pret o mai fi si ala , cand poti sa iei call of duty legasy la 122 cat e acum cu reducere !Srtasnic management !

  20. #16420 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cumperi asta, are cadou acel cod
    http://altex.ro/call-of-duty-infinite-warfare-ps4

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts