Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 849 of 903 FirstFirst ... 349 749 799 839 847 848 849 850 851 859 899 ... LastLast
Results 16,961 to 16,980 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16961 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    A ta trebuie sa fie secundary si a lui Primary. Daca a lui o sa fie secundary, va trebui sa joace numai de pe contul tau. Iar contul trebuie sa ramana pe consola

  2. #16962 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ideea e ca eu am mai multe conturi pe consola mea. Daca o setez secondary, vor merge toate ca si pana acum? Sau doar pe contul "sharuit"?
    Intreb pt. ca nu vreau sa nu pot face ceva anume doar pt. ca devine secondary... daca e asa, mai bine ii setez consola stand-alone, ii iau cateva jocuri si aia e.

  3. #16963 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Tu nu mai poti beneficia de nimic de pe contul respectiv, decat daca esti logat pe el.
    Cu alte cuvinte, adio jocuri daca iti pica netul.

  4. #16964 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Whaaat? Stai ca asta nu suna bine deloc! Nu vreau sa depind de net... Cum imi recomandati sa fac pana la urma? Credeam ca e mai simplu... sa incerc optiunea cu Family, sau aceea nu tine de 2 console?

  5. #16965 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu stiu ce sa zic, eu de examplu contul meu principal cu jocuri il am secundar si primar e la un coleg de la munca. Pana acum n-am avut nici o problema...ar fi un minus doar daca stai intr-o zona unde netu pica frecvent si mult timp. Sau cum ai zis tu Monky daca vrei sa te duci cu consola undeva

  6. #16966 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Guys, am si eu o mica intrebare de noob. Mi-am facut frumusel transferul de pe PS4 pe PS4 Pro, si pe PS4 vreau sa-l fac cadou fratelui meu, cu tot cu jocuri and stuff. Presupun ca trebuie sa-i fac si lui un cont (de US, ca al meu), si sa setez consola lui ca fiind Secondary si pe a mea Primary, corect? Trebuie sa las si contul meu pe consola lui? Sau pot sa sterg, e suficient sa fie setata ca Secondary?

    Vreau sa fac in asa fel incat el sa beneficieze si de jocurile mele, si de Plus. Trebuie sa fac Family Account sau e suficient asa?

    Multumesc anticipat!
    Gata, ți-au trimis și ție consola cadou?

  7. #16967 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    In cap

  8. #16968 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Se merita cumparat jocul The Divizion ?

  9. #16969 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Parca acum cateva zile ziceai ca l-ai jucat...

  10. #16970 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Parca acum cateva zile ziceai ca l-ai jucat...
    Lam jucat pe xbox dar majoritatea de acolo care intrau jucau mai mult pvp , am intrebat fiindca nu vreau sa dau bani aiurea pe el.

  11. #16971 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Daca l-ai jucat deja, indiferent de platforma, ar trebui sa stii deja la ce sa te astepti. Sau daca doresti o anumita informatie despre joc, cere acea informatie, noi nu avem de unde sa stim din ce punct de vedere ar trebui sa merite acel joc sa fie jucat de tine.

  12. #16972 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Pai pe xbox nu prea am dat de romani la asta ma refer adica jocul e vechi si vreau sa stiu daca se mai joaca lumea sau nu.

  13. #16973 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Gata, ți-au trimis și ție consola cadou?
    Haha! Ce gluma buna! Un cadou care mi-a spart bugetul in doua (fiind si cu PS VR - care btw, in acest moment nu consider ca merita nici jumatate din suma ceruta de Sony)... Trebuia sa fie Xbox One X, dar daca eMag l-a facut pierdut pe drum, am zis ca asa "e scris".

    P.S. Ce, crezi ca eu am blog d-ala smecher? Stai calm, e doar un amarat de forum...

  14. #16974 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Man, nu eram ironic sau ceva de genul. Am întrebat pt că spuneai in trecut că nu dai banii pe consola aia care face zgomot sau pe PS VR care e cel mai slab, etc...

  15. #16975 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Stai linistit, e in continuare cea mai zgomotoasa consola EVER (iar disk-urile le citeste de parca vrea sa le zgarie or something)! Din punctul meu de vedere, pe partea asta e un mare downgrade fata de PS4. Iar PS VR-ul e un gimmick, poate peste 2-3 ani sa scoata si ei ceva folosibil. Dar l-am luat, PS4 se duce cadou... noi sa fim sanatosi! Astept PS5.

    P.S. Daca primeam consola moka, fii sigur ca aparea un giveaway sau un concurs, ceva... Poate la anul? Si la multi ani!

    Back on-topic: pana la urma am setat consola PS4 ca fiind primary si pe al meu PS4 Pro ca fiind secondary. Altfel el nu se putea juca nimic din ce luasem eu... iar eu raman cu posibilitatea sa nu joc nimic daca nu am net sau daca e PSN-ul picat. C'est la vie! Era mult mai bine gandit sistemul pe PS3...

  16. #16976 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai bine așteptai până anul viitor și luai PS 4 Pro 2/ Elite. Nu, nu glumesc, vine una peste XOX dpdv hardware. Numele l-am scos din burtă, nu știu ce nume o să aibă.

    PS: Noiembrie 2018

  17. #16977 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pana atunci... se pot intampla multe. Am avut niste bani (bagati in comanda la Xbox One X). Daca nu luam ceva, ii cheltuiam pe diverse reparatii pe la casa. Asa, am ales sa raman cu ceva... fac si eu un cadou dragutel de sarbatori. Plus ca vroiam sa testez mai bine PSVR-ul... Asa ca, it's all good! Noi sa fim sanatosi, ca luam si PlayStation 9. Daca asteptam "pana anul viitor", nu mai cumparam niciodata nimic.

  18. #16978 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Daca asteptam "pana anul viitor", nu mai cumparam niciodata nimic.
    Eh, poate acum înțelegi și de ce unii nu au așteptat HDMI 2.1 și au cumpărat un tv 4k

  19. #16979 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E totusi o diferenta. HDMI 2.1 "it's a fact". PlayStation 9 "it's a dream"

  20. #16980 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Un fapt e și PlayStation-ul de anul viitor. PS4 Pro e degeaba, mai bine rămâneai cu PS4 si îți luai Xox.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts