Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 850 of 903 FirstFirst ... 350 750 800 840 848 849 850 851 852 860 900 ... LastLast
Results 16,981 to 17,000 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16981 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu e fapt pana nu apare un anunt oficial

    Oricum, ar trebui sa ne obisnuim cu ideea ca deja se schimba consolele la maxim 2 ani...

  2. #16982 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Eu inca am PS4 Vanilla la precomanda si sunt super multumit. Nu am motive pana la PS5 sa o schimb. PSVR nu m-a convins si la cat de putine jocuri sunt 4k nu merita din punctul meu de vedere. Deci o schimb probabil la 5 ani

  3. #16983 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sunt jocuri destule 4k, nu poate căruța aia de PlayStation Bro. Vedem anul viitor, daca o lansează pe aia "Elite" nu mai apare PS5 mai devreme de 2020

  4. #16984 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Sa-i ia naiba cu trendul asta. Ceea ce-mi placea cel mai mult la console, era faptul ca tinea 6-7 ani o generatie. Acum o dam pe “smecherie” si lansam din 2 in 2 ani ca deh... tehnologia avanseaza.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #16985 SP
    Member tudort's Avatar
    Adică jocuri ce au fost prezentate ca "work in progress" pentru ps4pro acum se vor lansa pe un ps4elite ? Pe ce sursă scrie de un nou PlayStation ?

    Sent from my LON-L29 using Tapatalk

  6. #16986 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    despre ce tot vorbiti voi aici "ps4 elite" wtf, sa fie clar, PS4 este modelul standard (acum PS4 slim) asta este console oficiala ps4, ps4 pro este pentru alte motive, calitate VR mai buna, rezolutioe mai clara pe tv-urile noi 4K, dar baza este ps4, toate jocurile sunt facute pentru ps4 slim si dupa se gandesc ce o sa faca si pt ps4 pro, nu apare nici-un elite sau ceva de genul "la anul" am avut zvonuri de ps4 pro din 2015, daca aprea alt ps4 deja erau zvonuri, despre ce tot aberati pe aici

    Quote Originally Posted by tudort View Post
    Adică jocuri ce au fost prezentate ca "work in progress" pentru ps4pro acum se vor lansa pe un ps4elite ? Pe ce sursă scrie de un nou PlayStation ?

    Sent from my LON-L29 using Tapatalk
    nici-un joc nu a fost prezentat "work in progress pt ps4pro", toate jocurile au fost prezentate ca "acum in development pentru PS4", ps4 period, unde vedeti voi pro, Sony nu verbeste de pro, pro este o optiune pe side, nu este consola principala

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Un fapt e și PlayStation-ul de anul viitor. PS4 Pro e degeaba, mai bine rămâneai cu PS4 si îți luai Xox.
    unde e un fapt? la tine in vise? hai ca ma duc sa dau preorder la ps6 acum ca a zis dante la el in vise, da nu a zis in visele tale si unde pot da preorder? ca nu gasesc

  7. #16987 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Zvon: Jocurile PS Plus pentru luna ianuarie 2018

    Deus Ex: Mankind Divided (PS4)

    Batman: The Telltale Series (PS4)

  8. #16988 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Dragute jocuri.
    Ot: Craciun fericit tuturor!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #16989 SP
    Member dragosbc's Avatar
    pt cine vrea plec este la oferta la glanco 55b7 la 6300 lei cu reducere de 15 % in cos.foarte bun pretul

  10. #16990 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    6215 lei chiar, super preț

  11. #16991 SP
    Junior Member pekacomp1140's Avatar
    craciun fericit!!!!

  12. #16992 SP
    Junior Member Alito's Avatar
    Salut, astazi am cumparat un fifa 18 pentru ps4 din Germania eu sunt din Romania si am ps-ul acolo facut in engleza eu as vrea sa stiu daca jocul imi merge in engleza nu in germana specific ca pe spatele jocului imi scrie text audio si arata steagul lor... mi-e frica sa nu-mi iau teapa si vreau sa-l returnez daca e... multumes, raspunde-ti repede va rog!!!

  13. #16993 SP
    Member Striker09's Avatar
    Teoretic are engleza. Dar da o poza sa vedem cum e pe spate.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  14. #16994 SP
    Junior Member Alito's Avatar
    Ti-am trimis pe tapatalk cum ai zis

  15. #16995 SP
    Member nutzule's Avatar
    e si in engleza

  16. #16996 SP
    Junior Member Alito's Avatar
    cum stiu eu ca e si in engleza nu e ca pe calculator sa aleg limba la inceput...

  17. #16997 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Iti instaleaza limba in functie de contul psn pe care il ai, nu conteaza ce scrie pe coperta.

  18. #16998 SP
    Junior Member Alito's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Iti instaleaza limba in functie de contul psn pe care il ai, nu conteaza ce scrie pe coperta.
    Nu am cont de psn, am PS normal...

    Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk

  19. #16999 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    PSN = Playstation Network ...e un ID care il faci pe o anumita regiune (US/EU/Asia).

    Jocul daca e cumparat din europa are SKU de EU, automat te intreaba ce limba vrei cand intri in joc (GER,Suomi,French,English etc). Poti sa ai contu si pe Cambodgia ca tot te intreaba ce limba vrei.

  20. #17000 SP
    Junior Member Alito's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    PSN = Playstation Network ...e un ID care il faci pe o anumita regiune (US/EU/Asia).

    Jocul daca e cumparat din europa are SKU de EU, automat te intreaba ce limba vrei cand intri in joc (GER,Suomi,French,English etc). Poti sa ai contu si pe Cambodgia ca tot te intreaba ce limba vrei.
    Îți mulțumesc, nu știam... Mulțumesc anticipat! Credeam că n-o să meargă decât germană

    Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: Yesterday, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts