Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 863 of 903 FirstFirst ... 363 763 813 853 861 862 863 864 865 873 ... LastLast
Results 17,241 to 17,260 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #17241 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Am mare nevoie de ajutorul vostru... Nu mai stiu ce sa ma joc! Toate jocurile pe care le incerc sunt niste esecuri in ultimul timp...
    Yomawari Midnight Shadows. Il joc de 3 zile si nu mai sunt interesat de altul. Daca iti place survival horror in care nu ai abilitatea de a riposta, monstri dubiosi si un oras parasit, recomand. Un mic minus ca trebuie jucat doar noaptea .


    Si daca vrei ceva mai relaxant, putin Metroidvania, recomand Song of the Deep. Il baga des la oferte, l-am luat cu 20 lei.


    Daca tin minte bine ai Catherine? Dintre toate jocurile enumerate pe aici, este cel mai bun. Ce astepti?

  2. #17242 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    @Espiritus. Incearca Titan Quest PS4 edition.

  3. #17243 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Big thanks!


    Din recomandarile de mai sus deja am jucat Shadow of Mordor, Dead Cells, Dying Light, Dishonored si Catherine. Eliminand jocurile turn based si walking simulators, pentru ca nu sunt genul meu, am ramas cucerit de Elex, pe care sigur il voi lua imediat cum il gasesc la un pret decent (pentru ca aparent e destul de greu de gasit nowadays) si Yomawari Midnight Shadows (arata superb )


    Daca intereseaza pe cineva, in afara de cele doua jocuri am descoperit si A Hat in Time si este genial.



    The game is on!

  4. #17244 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Eu am luat Elex-ul de aici : https://megaplaza.ro/elex-ps4-crt242070.html. A durat o saptamana, dar era o perioada aglomerata, sarbatori ceva. In rest, ok oamenii.

    Si sa te pregatesti cu nervi tari. Jocul te testeaza la inceput, grav de tot. Este pe stilul Gothic, clunky ca si animatii, dar rewarding cand reusesti sa nu mai fi pleb si sa ai gear bun. Dar pana atunci, o sa bagi vreo 15 ore de combat pe alese, ca na, stii deja ca fuga e sanatoasa.

  5. #17245 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am gasit asta pe Facebook, in caz ca ajuta pe cineva. Link-ul duce aici.
    Attached Images Attached Images 2018-08-18_114349.jpg

  6. #17246 SP
    Junior Member tbm25's Avatar
    Am efectuat plata pentru un Playstation 4 Slim, marti ar trebui sa ajunga. L-am cumparat de la Media Galaxy. Mi-am facut un cont sony acum. Multumesc pentru ajutor.

    edit: O ultima intrebare ar fi in momentul in care efectuez o plata in PS Store, daca sa folosesc un card bancar sau sa cumpar de la media galaxy/altex si PS Plus si acel card PS pentru a achizitiona jocuri.

  7. #17247 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Cum iti este mai la indemana, sa ai bani in wallet sau pe card. Exista posibilitatea la plata cu cardul sa ai tranzactiile catre sony blocate si va trebui sa suni la banca.S-a mai intamplat la unii colegi, dar nu este o regula.

  8. #17248 SP
    Member danielconst90's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Din septembrie in magazine

  9. #17249 SP
    Member mirciulik.6's Avatar
    Salutare, stie cineva daca/cand va fi disponibila editia limitata a consolei PS 4 PRO 500 milion ?

    Data lansarii este 24 august dar nu vad nicaieri precomanda .... ?

    Multumesc

  10. #17250 SP
    Member clovnusor's Avatar
    in afara de cupru si camuflajul albastru, culorile alea sunt mega tipatoare si nepotrivite.

  11. #17251 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu sunt cam dezamăgit am două controller-e ce au problema cu L2 foarte enervantă în FPS, când apăs L2 să pun arma la ochi se mișcă în față foarte încet.

  12. #17252 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    ^ Omul vorbeste de alta consola...

  13. #17253 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pentru doritori! PS4 2TB Dark Blue Translucent, Limited Edition: https://mediagalaxy.ro/consola-sony-...imited-edition.
    Attached Images Attached Images 2018-08-31_113839.jpg

  14. #17254 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Au fost ceva doritori, deja arata stoc epuizat. Hai cu olx cu pret de 4 ori mai mare.

  15. #17255 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E in stoc iarăși

  16. #17256 SP
    Member mirciulik.6's Avatar
    Nu e in stoc...iarasi

  17. #17257 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Este!

  18. #17258 SP
    Member mirciulik.6's Avatar
    Asa este, am comandat. De cand au anuntat eram interesat, dar Sony nu stia daca in Ro o sa ajunga. Yeeyyyy

  19. #17259 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    N-are romanul bani cica.. si daca asta nu este totodata si o strategie de marketing geniala, nu stiu ce este. Parintii nostri se bateau la cozi la lapte.. noi la plastice si PCB-uri. Cum dracu sa nu faca "astia" ce si cum vor.

    Si ca sa nu fiu offtopic, in afara de cele 5-10 bucati disponibile.. muritorii de rand, ce nu stau calare pe net toata ziua, la panda, au sanse sa mai gaseasca asa ceva in viitorul apropiat? Nu de alta, dar pagina deja nu mai exista pentru acest produs. Mersi!

  20. #17260 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu au fost 5-10. Au fost peste 100 de bucăți cu siguranță

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 863 of 903 FirstFirst ... 363 763 813 853 861 862 863 864 865 873 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts