Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 94 of 903 FirstFirst ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 194 594 ... LastLast
Results 1,861 to 1,880 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #1861 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar



  2. #1862 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar


    Bravo Sony!

    THE PS4 WILL SUPPORT USED GAMES!

    THE PS4 DOES NOT NEED TO BE CONNECTED ONLINE OR BE AUTHENTICATED. WILL NOT CHECK FOR INTERNET CONNECTION WHEN YOU PLAY. WILL NOT CHECK FOR INTERNET CONNECTION IN ANY WAY LIKE THE XBOX ONE!

    The PS4 will cost $399, €399, £349!!!

  3. #1863 SP
    Member szabi90's Avatar
    PS4 - Launching end of this year , will be available at 399 $ / 399 € / 350 ₤

  4. #1864 SP
    Banned asperas's Avatar
    and the winner is....!sorry Big Brother for you but..

  5. #1865 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Online, jocuri multiplayer vor putea juca pe PS4 si cei fara PSN Plus?

  6. #1866 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    The winner is Sony.Nu sunt deranjat de mp cu plata , oricum eu voi cumpara ps+ , ca au facut treaba buna.Poate asa psn va fi mai bun.Acum nah fanboys M$ cauta si ei nod in papura , dar degeaba...

  7. #1867 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Online, jocuri multiplayer vor putea juca pe PS4 si cei fara PSN Plus?
    Se pare ca nu.
    Dar asta mi se pare un lucru semi-pozitiv pentru ca asa lumea va fi fortata sa vada cat de avantajos e PS+ .

  8. #1868 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Avantaj ar fi sa-mi vanda mie jocul mai ieftin pentru ca joc doar singleplayer, nu ps plus. Si nu avantaj, asa ar fi normal. De ce sa dau 60€ pe un joc daca nu ma pot bucura de el in intregime fara sa mai platesc o taxa de multiplayer? E o componenta la care nu am acces dar pe care o platesc. Nu e normal, dar s-au luat dupa Microsoft.

  9. #1869 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Mai am aproape un an de ps plus, dar tot nu agreez ideea cu mp. Ai luat consola, ai dat banii pe joc, daca jocul are mp, ar trebui sa il poti juca free.
    Daca nu se poate, sa scoata si varianta sp only.

    Intre timp a scris si tudyniuz .

  10. #1870 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    Retrag tot ce am spus in ultimele zile legat de Sony. I-au desfiintat pe cei de la Microsoft. Ma amuza teribil faptul ca nu au trebuit sa faca nimic pentru asta, pur si simplu sa lase lucrurile asa cum sunt. Mai adaugam si pretul senzational de 400€ si alegerea e no-brainer. O sa vanda un numar impresionant de console, cred ca vor dobori lejer recordul PS2.

    Xbox One e born dead. Nu au nicio sansa cu noua lor politica. Daca o sa reuseasca printr-o minune sa vanda 20-30 milioane console in 7 ani ar trebui sa sara in sus de bucurie.

    Felicitari Sony! Acum e timpul sa dorm.

  11. #1871 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Poate asa o sa-si permita si ei o infrastructura la fel de buna ca si Xbox Live pentru serviciile on-line.
    Se plange lumea ca Live-ul e pe bani dar nimeni nu se plange de calitatea lui.
    PSN in schimb tot timpul a fost mai in urma.

  12. #1872 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Microsoft aplica politica asta de ani buni .De ce va lamentati acum?

  13. #1873 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Pentru ca au luat un lucru cu care oricum nu eram de acord nici la microsoft.
    Din cauza asta nu am mai deschis xbox-ul de nu stiu cate luni.


    Asta e, s-au vazut pe o pozitie favorabila, asa ca au profitat de ocazie.

  14. #1874 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Adevarul e ca pentru diferenta de pret dintre PS4 si Xbox One de pret poti sa-ti cumperi mai mult de un an de PS+ .
    Si pana la urma tot pentru tine e mai favorabil, tinand cont cate lucruri primesti de banii aia.

    In 29 iunie fac 1 an de PS+ si este cel mai avantajos lucru care poti sa-l faci cu banii tai.

  15. #1875 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    S-a incheiat PSN gratuit? In sfarsit au deschis si ei ochii si au realizat ca niste servere nu se intretin cu aer?

  16. #1876 SP
    Member Mythul's Avatar
    Deci nu cred, Sony went for the kill ! 400 euro + better design + better specs + Kingdom Hearts 3 + used games = head shot MS.
    This wasn't even close.

  17. #1877 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Nu am spus ca e avantajos sau nu. Am spus doar ca e ilogic sa platesti discul cu mp si inca un serviciu pentru a putea accesa continutul de pe disc.

    E ca si cum as avea un tv 3d, un blu-ray player capabil sa redea 3d si imi cumpar un film 3d+2d. Iar in momentul in care bag discul, dau play pe varianta 3D sa imi ceara sa platesc o taxa, deoarece filmul e 3d, nu 2d si e mai "special".
    Cel putin acolo am alternative. Pot cumpara varianta mai ieftina 2d, sau mai scumpa, 2d+3d.

  18. #1878 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Mythul View Post
    Deci nu cred, Sony went for the kill ! 400 euro + better design + better specs + Kingdom Hearts 3 + used games = head shot MS.
    This wasn't even close.
    Asta cu design-ul e cam subiectiva.
    Mie nu mi se pare ca arata neaparat mai bine dar celelalte avantaje eclipseaza lucrul asta .

    Quote Originally Posted by AngelOfPain View Post
    Nu am spus ca e avantajos sau nu. Am spus doar ca e ilogic sa platesti discul cu mp si inca un serviciu pentru a putea accesa continutul de pe disc.

    E ca si cum as avea un tv 3d, un blu-ray player capabil sa redea 3d si imi cumpar un film 3d+2d. Iar in momentul in care bag discul, dau play pe varianta 3D sa imi ceara sa platesc o taxa, deoarece filmul e 3d, nu 2d si e mai "special".
    Cel putin acolo am alternative. Pot cumpara varianta mai ieftina 2d, sau mai scumpa, 2d+3d.

    Nu e ilogic deloc cand te gandesti cat ii costa si pe ei sa intretina toate sistemele acestea.
    Eu sper sa vedem imbunatatiri pentru PSN de banii astia.

  19. #1879 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    https://twitter.com/Cheesemeister3k/...00657089605632

    #PS4 $399 w/ 500 GB HDD, DualShock 4 $59, PlayStation Camera (not packed in) $59. http://scei.co.jp/corporate/release/pdf/130611a.pdf

  20. #1880 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Arata misto consola, are forma SF-ista.

    ---------- Post added 11-06-2013 at 06:57 AM ----------

    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post


    Bravo Sony!

    THE PS4 WILL SUPPORT USED GAMES!

    THE PS4 DOES NOT NEED TO BE CONNECTED ONLINE OR BE AUTHENTICATED. WILL NOT CHECK FOR INTERNET CONNECTION WHEN YOU PLAY. WILL NOT CHECK FOR INTERNET CONNECTION IN ANY WAY LIKE THE XBOX ONE!

    The PS4 will cost $399, €399, £349!!!
    Ieftina ca Braga.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 94 of 903 FirstFirst ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 194 594 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4289 Last Post: 13-06-2024, 10:18
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts