Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 78 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 77 ... LastLast
Results 521 to 540 of 1558

Thread: DriveClub

  1. #521 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Am jucat si eu azi dimineata pentru 2 ore.
    Nu sunt de acord ca este un arcade pur. Si nici ca masina sta lipita de sosea. Presupun ca nimeni nu a deblocat tier-uri superioare sa poata sa-si dea cu parerea. Este normal ca o broscuta WV sa stea lipita de sosea si zgomotul motorului sa fie mai estompat. Din stream-urile de pe net am vazut ca pentru clasele superioare zgomotul motorului difera mult (in sensul bun) fata de clasele inferioare. Si nici masina nu mai sta asa de lipita pe sosea.

    Pe mine ma deranjeaza ca lumea nu ia jocul ca atare. Asa s-a intamplat si cu Destiny si toata lumea il joaca in draci.
    Un joc cu masini nu trebuie sa fie open world, nu trebuie sa fie un simulator pur sau sa aiba bling bling ca sa fie bun.
    Sunt persoane cum sunt si eu care prefera jocuri fara customizare sau poveste. Vor doar sa urce in masina si sa conduca. Iar asta Driveclub o face aproape perfect. Are mici lucruri deranjante cum sunt acele penalizari oarecum fortate sau lipsa tuningului mecanic.
    Dar partile bune vad ca nu le spune nimeni: Grafica si sunet, senzatie de viteza, circuite diversificate, loading time foarte mic, control bun etc.

    Nu vreau sa convig pe nimeni ca jocul e bun, nu ma intereseaza asta. Doar ca am vazut doar argumente contra si un hate care nu pare justificat.

    PS: Jucati cu in car view si fara HUD. Este divin.

  2. #522 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Se mai aude ceva de varianta de PS+? Cand e gata?

  3. #523 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Nu vreau sa convig pe nimeni ca jocul e bun, nu ma intereseaza asta. Doar ca am vazut doar argumente contra si un hate care nu pare justificat.

    PS: Jucati cu in car view si fara HUD. Este divin.
    Cred ca nu ai citit postarile mele
    Pe mine nu ma deranjează ca unele mașini nu le poți debloca decât cu ajutorul clubului. De aceea se numește Driveclub, sper sa dea nesimtitii drumul la servere. Vreau sa fac un club, eu si cu ăștia 3 care am mai cumpărat porcăria asta

  4. #524 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    O să-ți dam noi invite dacă vrei. Când o merge servaru...

  5. #525 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    bai si eu vreau sa fac parte dintr-un club, poate primiti si un ratacit

  6. #526 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nope, tu esti cu BF4, boooo

  7. #527 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    o sa o ard ca lupul singuratic atunci

  8. #528 SP
    Junior Member Zander_Lexx's Avatar
    Nu pot sa downloadez cele 3 masini din varianta psn pre-order. In schimb am putut sa downloadez free car Mercedes Benz GT AMG C190 . Masina a aparut in lista in joc am dat click pe ea a intrat in playstore si a descarcat-o dar celelalte nu merg.

  9. #529 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Nu merge încă. E valabil pentru toată lumea.

  10. #530 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    . insa partea aceea cu zidul invizibil e o limitare demna de anii 2000. Pana si atunci mai puteai iesi un pic in decor...
    uploadfromtaptalk1412934316373.jpg
    Poate pe alt traseu e zidul lipit de drum, oricum nu poti sa stai prea mult ieșit în decor.
    Eu m-am saturat sa joc ceva cu mașini in MP si toți care vor sa ma depășească încearcă sa ma pocnească, sunt de acord cu penalizarea, îmi place stilul F1 nu Carmageddon

    PS in poza zidul invizibil începe in apropierea zidului alb. Cine vrea open world alege FH2

  11. #531 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu am vazut ceva gameplay in care masina ricosa cand atingea iarba de 5cm de pe margini (si in review la Gametrailers apare). Dar nu mai zic nimic pana nu il joc, ca pare a fi o conspiratie

  12. #532 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Când ajung la acel traseu pun o poza, poate acolo zidul invizibil e mai in fata Si eu am vazut recenzia de pe GT

  13. #533 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    am jucat si eu acum cateva curse si :

    -jocul este foarte misto !
    -trasee variate , cu sosea cu tot felul de hopuri sus-jos
    -controlul super fain si realist in raport cu tipul de masina
    -grafica dementiala (abia astept ploaia si ninsoarea)
    -isi indeplineste rolul de raceing game
    -se foloseste foarte mult frana..
    -minusuri...n-am

    defapt am ,abia astept sa-mi termin treburile..

  14. #534 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O sa vezi ca are si minusuri, dar poate nu te deranjează. Pe mine nu m-au deranjat

    Dupa ce termini primul campionat o sa iti placa și mai mult, vei vedea

  15. #535 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Acum l-am cumparat si eu si l-am bagat in consola , revin cu păreri mai târziu. Până una alta nu am înțeles dacă are cineva club și dacă mai are și un loc liber .

  16. #536 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Drivealone...

  17. #537 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Acum l-am cumparat si eu si l-am bagat in consola , revin cu păreri mai târziu. Până una alta nu am înțeles dacă are cineva club și dacă mai are și un loc liber .
    Locuri "e gârlă, nu e servere"

  18. #538 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Un fan de simulatoare auto si care detine Driveclub in momentul de fata , isi poate da o parere sincera si obiectiva in privinta controlului masinilor ? Va rog .
    Vad ca unii spui ca e realist in raport cu tipul de masina

  19. #539 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    DriveClub

    Ok acuma revin cu încă o întrebare, nici pe voi nu va lăsa să vă conectați de niciun fel? Eu cel puțin nu văd nici provocările de la ceilalți oponenți.

  20. #540 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ti-am spus un pic mai sus ca nu merg serverele lu' peste. Vai de capu' lor, joc lansat de 3 zile

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 78 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 77 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts