Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 78 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast
Results 641 to 660 of 1558

Thread: DriveClub

  1. #641 SP
    Member Ramon's Avatar
    Si GTA5 a avut probleme pe online la lansare, si MW3 parca. Eu nu tin neaparat sa intru pe online la Driveclub, inca mai am la Tour de terminat chestii.

  2. #642 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocul își revine 100% doar cu fw 2.0, până atunci rămâne DriveCuc

  3. #643 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Jocul își revine 100% doar cu fw 2.0, până atunci rămâne DriveCuc
    De unde ai aceasta informatie ?

  4. #644 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ghicesc in cafea Vorbesc si eu sa nu adorm.
    Serios acum, înainte de lansare se vorbea de acest lucru, jocul si fw 2.0 se vor lansa concomitent. Iar nenea Paul tot spune ca e o problema de soft, ca au făcut teste înainte, totul a fost ok șamd...

  5. #645 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Dante, spuneai ceva de cei cu xboxone ca au forza horizon 2 si ca e mai bun ca driveclub. Tin sa te dezamagesc. Am butonat sapt trecuta un xboxone cu horizon 2 instalat pe el pe un tv de 1M si din pacate se vede naspa, da naspa. Merge in 720p si masinile au "colturi" pe margini, multe. In video-ul de inceput dupa ce dai play ai impresia ca ti se prezinta alt joc. Naspa.
    Din video de pe youtube ale Driveclub am vazut gameplay real si merge la 1080p real, e diferenta maare.

  6. #646 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    And in other news...beautiful game

  7. #647 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Dante, spuneai ceva de cei cu xboxone ca au forza horizon 2 si ca e mai bun ca driveclub. Tin sa te dezamagesc. Am butonat sapt trecuta un xboxone cu horizon 2 instalat pe el pe un tv de 1M si din pacate se vede naspa, da naspa. Merge in 720p si masinile au "colturi" pe margini, multe. In video-ul de inceput dupa ce dai play ai impresia ca ti se prezinta alt joc. Naspa.
    Din video de pe youtube ale Driveclub am vazut gameplay real si merge la 1080p real, e diferenta maare.
    Cred ca asta ai înțeles tu, mai citește încă o data

  8. #648 SP
    Member blondutzu's Avatar
    de cand e mai bun un joc in functie de grafica? Daca pe tine doar asta te intereseaza foarte bine, insa sunt multe persoane pentru care gameplay-ul primeaza.

  9. #649 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ft corect. Insa pe mine un joc cu grafica de pe gen trecuta de console ma lasa rece.

  10. #650 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu nenorociți topicul din cauza unor persoane care nu au testat jocurile. Userul de mai sus are obiceiul sa posteze fără argumente, doar din auzite...Ma uit pe topicul FH 2 si vad numai colțuri...

    Si ca sa nu se obosească prea tare ii las postarea mea, poate o citește cum trebuie de aceasta data


    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Pai are de unde alege, iar daca jocul e prea prost, aveți concurenta.
    @ AlanPoe azi nu cred ca reușesc sa fac un filmuleț, dar poti sa faci tu daca tot ai jocul sau nu am înțeles eu bine?

    @Trefla probabil nu e la nivelul FH 2, am vazut ca l-ai cumpărat, vineri dupa ce il deblochezi vei vedea ca nu e chiar cum spun unii. Bine, poate eu nu sunt expert in analiza jocurilor cu mașini si imi place Driveclub. Eu as vrea doua, trei chestii:
    1. Vreme dinamica, stiu ca urmeaza patch
    2. Câteva pachete free cu mașini din Asia
    3. Sa ascult in joc muzica de pe hdd-ul consolei. Aici e mai complicat un pic, nu merg mp3-uri ps PS4 deocamdată.

    PS: parca a spus cineva ca nu exista muzica in timpul curselor. Exista muzica, doar ca trebuie activata din opțiuni, e bifata opțiunea off/0%

    PPS: daca as avea Xone si ar trebui sa aleg doar un sg joc, as alege sa testez si FH2 si cel mai probabil as rămâne cu el, dar Driveclub nu este un joc deloc rău .
    PS: vezi ca FH 2 ruleaza in 1080p @30fps pe XOne, poate te-ai jucat pe Xbox360

    PPS: daca vrei sa te cred pe cuvant de cercetaș încearcă data viitoare o formulare mai academica, cand vad ca scrii numai "nashpa" incep sa cred ce ești fanboy. Nashpa, aiurea, cam nasol

  11. #651 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    And in other news...beautiful game
    da arata superb !

    faci tu un club sau fac eu si te invit ?! sa mai deblocam si noi masini

  12. #652 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu sunt deja intr-un club cu cativa baieti de pe forum, din pacate nu am reusit sa fac level up la club fiindca nu merge online-ul...old story etc, se stie deja Cred ca ma intorc la Destiny pana isi pun astia la punct serverele de mizerie, ca nu mai am ce face in campanie sp

  13. #653 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu nenorociți topicul din cauza unor persoane care nu au testat jocurile. Userul de mai sus are obiceiul sa posteze fără argumente, doar din auzite...Ma uit pe topicul FH 2 si vad numai colțuri...

    Si ca sa nu se obosească prea tare ii las postarea mea, poate o citește cum trebuie de aceasta data




    PS: vezi ca FH 2 ruleaza in 1080p @30fps pe XOne, poate te-ai jucat pe Xbox360

    PPS: daca vrei sa te cred pe cuvant de cercetaș încearcă data viitoare o formulare mai academica, cand vad ca scrii numai "nashpa" incep sa cred ce ești fanboy. Nashpa, aiurea, cam nasol
    Rectifica cuvintele te rog, nu postez din auzite ai nici nu am obicei in a face asta.
    Citeste peimul meu post pe de-antregul.

    ---------- Post added 14-10-2014 at 17:02 ----------

    Efectiv aia a fost experienta. Daca consola era setata pe 720p only sau tv-ul nu stia decat HD (desi era un sony din 2014) asta nu stiu. Dar cand intra in joc tv-ul iti afiseaza schimbarea de rezolutie si era 720p. Nu era deloc din auzite. Pastreaza-ti cuvintele pt tine daca n-ai habar ce am facut eu.
    Horizon 2 poate merge si 4K, daca pe TV mi-a aratat 720p si se vedea ca dracu...
    In plus nu cred ca trebuie sa ai absolvita academia de litere sa am aprobare de la tine in a posta pe forum-ul asta.

  14. #654 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    DriveClub

    Minune dar merge online din prima DriveClub, ba chiar mai mult am reusit sa intru si intr-un club toate acestea mergand normal, ceea ce nu am mai patit pana acuma.

  15. #655 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Eh, a fost doar o intamplare

  16. #656 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Merge sau nu, sa stiu daca intru?

  17. #657 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Mie inca imi merge

  18. #658 SP
    Junior Member gustrita's Avatar
    A primit cineva cele 3 masini de la preorder? Digital. Mie imi apar in "My addons" dar cand dau download imi da eroare.

  19. #659 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Nu merg nici alea

  20. #660 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai vrea cineva invitație?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 78 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts