Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 78 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast
Results 701 to 720 of 1558

Thread: DriveClub

  1. #701 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nope, eu am jucat ieri vreo 4 ore intr-o singura ședința. Problema e alta, nu faci experiență daca nu merg serverele lu' peste. Când am jucat eu, eram conectat. JeNeI stiu ca joaca si el, mai am un amic care nu prea a avut timp.

  2. #702 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    @dante omule in testare testezi pe mai multe fw deodata nu cred ca sunt atat de neprofesionisti sa scoata jocu asa stiind ca serverele nu sunt bune pe fw asta pentru ca chestii de genu asta nu apar asa dintr-o data pe un fw. De aceea se fac testari de compatibilitate. Eu sunt de parere ca ei au scos jocu stricat si se prefac ca nu stiau de asta sau nu e de la fw si pur si simplu au servere de 2 bani.

  3. #703 SP
    Member legokid220's Avatar
    Ba eu 1 m-am saturat de jocul asta... hai ca intelege omu.. ai probleme. da nici pana in ziua de azi nu merge?
    Vand jocul sau ma baga si pe mine cineva in club? id: alexlegokid sau 230 lei Special Edition CODURI nefolosite.

  4. #704 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    in ce conditii e jocu iti dau 100 de ron

  5. #705 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Am jucat ieri online, inainte sa pice PSN. Am jucat o cursa, dupa 20 min de incercat, iar cand am terminat cursa am fost deconectat.
    Am facut clubul CG Beginer penrtu cine este interesat de un club de incepatori continuu
    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    Ba eu 1 m-am saturat de jocul asta... hai ca intelege omu.. ai probleme. da nici pana in ziua de azi nu merge?
    Vand jocul sau ma baga si pe mine cineva in club? id: alexlegokid sau 230 lei Special Edition CODURI nefolosite.
    Cauta clubul meu: CG Beginer.
    Vad ca s-a conectat din prima. Sa vedem daca si ramane conectat cat joc...
    Attached Images Attached Images driveclub-_20141018143125.jpg

  6. #706 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Trebuie sa-i trimiti invite, vad ca scrie Invite Only

  7. #707 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Aha. Si trebuie sa-l am in lista de prieteni. Pot face invite in club cuiva care nu este in lista de prieteni? Ca nu vad cum...

    ---------- Post added 18-10-2014 at 15:33 ----------

    Cred ca mai simplu il setez OPEN. Cand e OPEN este necesara aprobarea detinatorului clubului?

    Hai ca am citit. Asa cum e setat acum el poate face request pentru a intra in club. Daca e OPEN intra cine vrea fara sa fie necesara aprobarea.

  8. #708 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    La mine tot nu merge ... ma las pagubas , sa se spele cu el pe cap.


  9. #709 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    La mine s-a conectat imediat azi

  10. #710 SP
    Junior Member gustrita's Avatar
    Si la mine se conecteaza bine de vreo 2 zile, inca nu merge faza cu challenge dar partea de club si mp merge bine.

  11. #711 SP
    Member Duni's Avatar
    La mine a mers online ieri cu cateva intreruperi, iar astazi fara probleme, de dimineata pana acum am fost online.

  12. #712 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cum pot sa joc cu un prieten? Vad ca merg din nou serverele

  13. #713 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Super glitch, mda...
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1413664514274.jpg

  14. #714 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Trebuie sa te conectezi pe el si el devine seful grupului si poate alege cursa,astfel ii conecteaza pe toti cei conectati pe el.

  15. #715 SP
    Junior Member Zander_Lexx's Avatar
    Clubul meu este MadRidersRO, intrati , va astept cu placere.

  16. #716 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Dupa multe asteptari am intrat si eu online! Fratilor e o gluma proasta jocul asta ,nu are nici un sens, e loterie pe 4 roti!

  17. #717 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu tot nu am reușit sa joc cu prietenii, nu cred ca merge sa joc doar cu ei

  18. #718 SP
    Member legokid220's Avatar
    cu prietenii din clubul tau intri la cursa impotriva celorlanti... dar fiecare este pt el.
    eu nu inteleg.. cum se joca club vs club?

  19. #719 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Buuun, deci nu pot sa fac un meci privat, e bine...Cred ca dupa ce il termin il trimit pe bazar pt schimb. Poate scriu si recenzia după ce ma calmez

  20. #720 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Private Matches DLC incoming.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 78 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts