Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 78 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 ... LastLast
Results 1,201 to 1,220 of 1558

Thread: DriveClub

  1. #1201 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Va bagati in party impreuna si vorbiti sa intrati pe aceasi cursa deodata, in felul asta veti putea fi impreuna. Dar daca tu vrei sa te intreci doar cu un amic, doar voi doi pe un traseu nu ai cum. Iti trebuie un alt joc daca vrei chestii de genul, adica ii zice DriveCLUB, dar daca vrei sa joci cu cei din clubul tau trebuie sa faceti cum am zis mai sus ca sa faceti aceasi cursa impreuna, altfel nu ai cum.

    E cretina rau treaba asta. Eu abia m-am atins de el, am facut un maxim de 15-20 de curse. In afara de grafica consider ca jocul nu are nimic, cel putin pentru mine. Fun online e egal cu zero, controlul inca mi se pare ca vrea sa para atat simulator cat si arcade in acelasi timp si de fapt nu e nicicum.

    Nu discut gusturile cu nimeni ca unora am vazut ca le place si ma bucur ca au avut o experienta placuta cu el si s-au bucurat de el. Dar cand nici o cursa online nu poti face cu un amic fara sa te scarpini pe dupa cap, si inca amandoi deodata in sincron, eu il consider un fail din punctul meu de vedere si il las deoparte. Imi pare rau ca l-am luat relativ aproape de lansare si am platit 30eur pe el. Bine ca e pe disc si il pot vinde in caz ca nu il consider nici demn de pastrat.

  2. #1202 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Nu trebuie sa fiti in party neaparat, trebuie sa fiti in aceasi sesiune si in acelasi club, iar daca leader-ul alege o cursa, te baga si pe tine automat. Da e nasol ca nu poti sa joci 1vs1, 2vs2, dar poti sa joci BlueaTeam vs RedTeam.

    @: Sunt de acord si eu cu ce zice tudy, jocul are doar grafica si cam atat.. Pe Online daca intra unul din spate in tine tot tu primesti penalizare.

  3. #1203 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Macar stim ca lucreaza la private lobbies, so we got that going for us.

  4. #1204 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1439842856744.jpg

  5. #1205 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sprint?

  6. #1206 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Drag probabil

  7. #1207 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Daca iau versiunea la 90 de lei, cu season pass, cand imi expira plus pe ro, o sa mai pot sa-l joc ?
    Daca o sa am alt cont activ cu plus pe consola voi mai putea sa-l joc ?

    Multumesc.

  8. #1208 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Da, il poți juca forever. Singurele jocuri care "expira" o data cu Plus sunt gratuitățile lunare.

  9. #1209 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1442237405289.jpg
    Private Lobbies plus încă un Season Pass?

  10. #1210 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    parca as cumpara season pass, este 58 lei parca pe ps Romania. Am mai cumparat pana cum doar trackurile din Elements si ferrari la ferrari. Merita sa-l cumpar, il mai jucati sa ne intalnim pe traseu dupa update?

  11. #1211 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Merita cu varf si-ndesat.

  12. #1212 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Hot damn! Cel mai misto fan made video ce l-am vazut pana acum
    https://vid.me/P3wA

  13. #1213 SP
    Junior Member radub91's Avatar
    Adaugati-ma si pe mine pt DriveClub

    PSN : Radubunea91

  14. #1214 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Salut, stie cineva ce se intampla daca imi cumpar discul acum avand si jucand ceva la editia PS+? Se pastreaza/activeaza oare tot ce am deblocat pana acum sau trebuie s-o iau de la zero? Ca in cazul asta mi s-ar parea un Bye-club, ca sa zic asa.
    Multumesc.

  15. #1215 SP
    Junior Member radub91's Avatar
    Salut, eu aveam versiunea de ps+ si apoi am facut upgrade din store direct si s a păstrat tot, deci nu cred ca ai de ce sa ti faci griji

  16. #1216 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  17. #1217 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Season Pass 2.0...? Adica asta actual expira sau ce ?

  18. #1218 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Adică încă un Season Pass aka Expansion

  19. #1219 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am dat si eu join la club, poate sa imi dea cineva accept?

  20. #1220 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Mi l-am luat si eu versiunea full + season pass la 90 de lei de pe store. Sa-mi dati si mie un link unde pot sa intru in club.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 78 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts