Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 78 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 1558

Thread: DriveClub

  1. #1361 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    E setata consola primary pe cont?
    Settings -> PlayStation™Network/Account Management] > [Activate as Your Primary PS4] > [Activate].

  2. #1362 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Mersi bicky, se pare ca de la aia era. Problem solved

  3. #1363 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    In sfarsit am apucat sa joc si eu Driveclub. Imi luasem de sarbatori cu tot cu season pass dar n-am avut timp sa intru.


    Ce sa zic, jocul imi place foarte mult. Un racing game simplu, cu circuite si probe diverse, fara pseudo-poveste, care mai arata si fenomenal pe deasupra. Mi-era teama sa nu fie prea arcade dar controlul e destul de realist, cel putin supercar-urile te dezvata repejor de tinut R2-ul apasat toata cursa. Pe ploaie inca mai am de invatat.


    Ce sa zic, m-a prins foarte tare. E un throwback la jocurile de curse din era PS1, PS2, fara open-world, fara grija politiei sau a altora, it's just racing.

  4. #1364 SP
    Junior Member cips's Avatar
    Fara un volan mi se pare o bataie mare de cap, mai ales daca vrei sa faci niste timpi buni.

    Cati de pe aici il joaca cu volan?

  5. #1365 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu chiar, sa stii ca merge de minune si cu controller-ul, nu e atat de simulator incat sa iti dea batai de cap (desi @kobayashi le-a imblanzit din controller si pe alea). Eu joc tot din controller si n-am avut probleme pana acum, si n-am scos nici timpi prosti

    L-as juca cu volanul dar in configuratia actuala a biroului unde am consola si ecranul, nu ar sta prea bine

  6. #1366 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by cips View Post
    Fara un volan mi se pare o bataie mare de cap, mai ales daca vrei sa faci niste timpi buni.

    Cati de pe aici il joaca cu volan?
    Eu l-am jucat la inceput pe controller si mai de curand cu un volan Thrustmaster T300 + Pedale T3PA, dar iti zic sincer, chiar si daca la mai toate alte jocuri sunt mult mai rapid pe volan (merg de 3 ani in cele mai bune campionate F1 din lume), la acest joc pe volan ai numai dezavantaje. Scoti un timp mai bun si mai usor pe controller, pentru ca este un joc destul de arcade.

  7. #1367 SP
    Senior Member Danny's Avatar

    DriveClub

    Prima cursa din DC Bikes, ploua.... Nu ai cum, astia sunt obsedati. Cred ca au studioul in desert si ca sa compeseze fac toate eventurile sa fie ploaie...

    Anyway, ma poate ajuta careva cu trofeele acelea pentru challenge-uri?

  8. #1368 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vezi ca poti sa le faci si singur daca ai doua profile pe consola. Dai challenge-uri de la unul la altul

  9. #1369 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Aveti loc si pentru mine in vreun club mai de incepatori asa? Dati-mi add, am acelasi username si pe PSN.

  10. #1370 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    SpeedFiasco e al meu si parca era open. Nu am mai intrat de cateva saptamani dar era level destul de mare.

  11. #1371 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    L-am gasit, mersi!

  12. #1372 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Deci Dam Busters cu McLaren-ul mi-a mancat nervii toata seara. 8 ture din care in 7 ploua de abia vezi ceva, si la cea mai mica ezitare te trezesti iar ultimul. Mai sus de 4-5 nu termin, si castig maxim 3 din 4 face-off-uri in timpul cursei.


    Voi cum ati reusit?

  13. #1373 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Fa prima oară tot ce ai face-off. Fără să te intereseze pe ce loc ieși. Nu contează pe ce loc termini, tot se completează.
    După aia te ocupi de cursă.
    Știu cursa. Este destul de grea.
    Recomand să stai pe locurile 2,3 sau 4 și să ataci în ultima tură.

  14. #1374 SP
    Senior Member Danny's Avatar

    DriveClub

    Aia e grea? Stai sa vezi Venom Hot Lap 1 si 2, una cu Ariel Atom, time trial pe ploaie in Torque DLC. Faci curba fara sa franezi/accelerezi si faci piruete la 40 km/h.

  15. #1375 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    In sfarsit cineva care mentionează prostia aia de cursa cu Atom! Mi-a mâncat neuronii!

  16. #1376 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

    PS4 Exclusive Driveclub Getting Nissan Skyline, in-Race Filters; February Update Pack


  17. #1377 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Eagle, Am vazut pe leaderbords ca tu ai facut cursa. Eu am incercat de cateva ori da cand am vazut ca nu sunt in stare sa trec de prima curba, am renuntat...

  18. #1378 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am facut-o, dar mi-a luat ceva s-o dau gata... You just gotta keep trying!

  19. #1379 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Azi am facut cursa cu Atom-ul pe ploaie din prima... Acu 2 zile rupeam maneta de nervi.
    Btw, am luat Bikes. Am terminat primele 2 trophy-uri si pare usor. Nu imi place ca se misca cam haotic motocicletele, prea repede trec de pe o parte pe cealalta.

  20. #1380 SP
    Junior Member Ic3f1r3's Avatar
    Salut cine ma poate ajuta sa fac trofeul Unbitable? E acela în care trimiți 5 challenge și eu sa fiu primul? Mulțumesc mult

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 78 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts