Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 78 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 LastLast
Results 1,501 to 1,520 of 1558

Thread: DriveClub

  1. #1501 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da fapt e un joc care costă 820€...

    PS: Plus curent

  2. #1502 SP
    Junior Member BRiaN's Avatar
    Salut,

    In curand o sa imi iau o consola PS4 Slim si doresc ca primul joc sa fie DriveClub, insa am o nedumerire.

    Trebuie neaparat sa achizitionez varianta digitala de pe PS Store ca sa pot adauga add-on-uri in joc?

  3. #1503 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu, poti cumpara season pass-ul de pe store chiar daca ai jocul pe disc.

  4. #1504 SP
    Junior Member Vespa's Avatar
    Mai joaca cineva jocul asta sa imi dea si mie invitatie intr-un club? Id psn claudiuangelo. Multumiri anticipate


    Sent from my iPad using Tapatalk

  5. #1505 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Da, eu încă îl joc. Mai rar zilele astea dar da.

  6. #1506 SP
    Junior Member Vespa's Avatar
    Quote Originally Posted by Darthstone View Post
    Da, eu încă îl joc. Mai rar zilele astea dar da.
    Te rog o invitatie pentru intrare in club daca poti. Ms


    Sent from my iPad using Tapatalk

  7. #1507 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ti-am dat add friend trebuie sa accepti mai intai.

  8. #1508 SP
    Junior Member Vespa's Avatar
    Am dat accept.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  9. #1509 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Avem un ultim update cu 15 circuite noi!

    SURSA

  10. #1510 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Damn, la cat de mult au fost huliti (pe buna dreptate), pe-atat de mult si poate chiar in plus s-au revansat baietii astia. Bravo lor. Un joc foarte bun sustinut cum trebuie.

    Tipul ala de la NMS trebuie sa faca ce au facut astia x3 ca sa mai spele din pacate.

  11. #1511 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    A reusit cineva sa descarce update-ul? La mine ramane blocat la 10% in Preparing to update... Am dat restart, sters update-ul si pus din nou, tot la 10% ramane blocat.

  12. #1512 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu l-am luat ieri. Am si jucat cateva curse pe boile trasee. E ceva ciudat cu downloadul la tine cred. Incearca sa downloadezi altceva pe la aceeasi dimensiune, sa vezi daca iti face la fel.

  13. #1513 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Am cautat prin pagini, n-am avut noroc sa gasesc; Am jocul luat din Altex si eu ma joc pe contul UK. Pot cumpara Season Pass de pe RO? Merge? Mersi!

  14. #1514 SP
    Member micul_'s Avatar
    Da.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  15. #1515 SP
    Junior Member GoLd^'s Avatar
    Un clan, sau grup disponibil ?

  16. #1516 SP
    Member b615dub's Avatar
    Daca sunt jucatori ma bag si eu

    Id: b615dub


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #1517 SP
    Junior Member cats99999's Avatar
    Si eu ma bag haideti in clanul Romanian Racers

  18. #1518 SP
    Junior Member smoker88's Avatar
    Buna seara!
    Recent mi-am cumparat un PS4 Pro si jocul Driveclub pe disc (am cont ps+ de Romania)
    Problema mea e ca as vrea sa am acces si la DLC-uri, dar nu stiu cum as putea cumpara season pass-ul.

    Cand intru in joc si ma duc la la meniul "driveclub add ons", selectez season pass ma duce pe playstation store imi apare "Get the Best price on the hotterst new packs for DRIVECLUB" dar nimic care sa imi spuna pretul sau cum as putea cumpara. Apas pe X imi da descrierea detaliata dar iarasi nici un buton de buy....
    Daca intru pe Driveclub Store imi apare Driveclub Full game for Playstation Plus...67 de lei....sa fie asta jocul cu tot inclus?

  19. #1519 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar

  20. #1520 SP
    Junior Member Draqullla's Avatar
    salutare !
    Daca tot am luat diverse jocuri... de la far cry primal la uncharted 4 si tomb rider rise of..., de la witcher 3 goty la battlefield, am zis sa incerc si driveclub avand in vedere ca nici unul din cele enumerate mai sus nu aveau masini (exceptie uncharted 4 care te lasa sa conduci cateva.... )
    Am luat asa:
    1. DriveClub Full game for ps+ 11,99
    2. Season Pass 9,99
    3. DriveClub Lamborhini Expansion Pack 4,99
    4. DriveClub Finish Line Expansion Pack 2,99
    5. Tot ce era gratis... auto, livery packs, themes

    Avand in vedere ca le-am luat toate odata, s-a descarcat Driveclub Bundle ????!!!!???, am butonat aseara si parca nu gasesc in joc ceea ce am achizitionat. Am dat undeva la season pass si ma trimite pe store....

    AAAA.... si in ce club ati dat join? Vad mai sus Romanian Racers? Mai jucati?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 78 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts