Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 28 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 550

Thread: Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4

  1. #221 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Se pune praful prea usor pe negruSau ma rog, se observa praful mai usor.Plus de asta nu-mi plac suprafetele glossy...

  2. #222 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar



  3. #223 SP
    Junior Member Dranir's Avatar
    Aveti idee ce se intampla cu castile sony gold wireles pentru PS4? nu le se gasesc mai nicaieri la magazinile consacrate. Doream sa-mi cumpar o pereche si nimic. Alta alternativa care ar fi la modelul asta?

  4. #224 SP
    Junior Member dancretzu's Avatar
    Vad ca sunt disponibile la Altex. Casti gaming SONY Gold Wireless Stereo PS4 | ALTEX

  5. #225 SP
    Banned Templier's Avatar
    am si eu o casca din asta pe care am folosit-o cu PS 3, are cineva idee daca o pot folosi si la PS4 ca nu o recunoaste

  6. #226 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu e compatibila si eu aveam una.

  7. #227 SP
    Banned Templier's Avatar
    mersi mult de raspuns

  8. #228 SP
    Junior Member cristian's Avatar
    Salutare doresc sa achizitionez o camera pentru ps4 ,ceva pareri merita banii este buna la ceva...??
    Multumesc.

  9. #229 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Depinde ce ai de gand sa faci cu ea. Jocuri nu prea sunt deocamdata, poate in viitor. Personal nu vad rostul ei, cel putin deocamdata. Daca faci stream pe Twitch, spre exemplu, te ajuta destul de mult, asa ca starter kit.

  10. #230 SP
    Junior Member Vespa's Avatar
    Stie cineva de unde pot sa cumpar, din România, controller-ul de ps4 versiunea urban camouflage?
    tx


  11. #231 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Not too long ago, it would have been hard to imagine filling up a game console with more than 500GB of stuff, but many of us have already reached that point. At CES, Nyko announced the Data Bank for the PlayStation 4, which both replaces the internal drive and allows 3.5" drives to qualify as internal storage. Basically, it means you can use larger and cheaper hard drives.

  12. #232 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Poate este devreme sa vorbim de Project Morpheus , dar daca stie cineva cand se lanseaza sau alte detalii.
    Sony prezintă Project Morpheus, headset-ul VR pentru PS4

  13. #233 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Cablul HDMI care vine impreuna cu consola este calitativ bun? Am citit pe diverse site-uri ca nu sunt asa bune...

  14. #234 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    e bun, ca eu aveam unul de vreo cativa ani care-l folosesc la ps3, aurit, si aveam probleme cu sunetul la ps4, foloseste-l cu incredere pe cel din pachet.

  15. #235 SP
    Member kingraa's Avatar
    Ati vorbit mai sus de casti. Vreau sa stiu daca casca care vine in pachetul consolei, se poate seta sa aud jocul in ea ? Joc seara tarziu, dupa ce adorm copiii si e cam deranjant daca las pe televizor sunetul. Deci ma itereseaza strict sunetul jocului, nu fac party cu altcineva. Am cautat prin setari dar n-am gasit nicaieri.
    Multumesc.

  16. #236 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  17. #237 SP
    Member kingraa's Avatar
    Mersi mult. Am ajuns si eu la partea aia, dar nu puteam ajusta volumul si nici nu puteam sa schimb de pe chat audio pe all audio. Problema a constat in faptul ca nu am bagat jack-ul de tot in locasul lui. S-a rezolvat.

  18. #238 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    ah, ok
    cu placere

  19. #239 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    As avea nevoie de un charger pentru Dualshock-uri. Ce imi recomandati? Produsul vero, facut de Sony, sau merge si ceva 3rd party, cum ar fi asta de mai jos?

    Dual Controller Charger Charge Station Stand Holder for PS4 Dualshock 4 EU Plug | eBay

  20. #240 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    scuze dar n-am apucat sa trec prin tot topicul insa am o intrebare. am o pereche de casti Steelseries pe care le folosesc la gaming pe PC. din punct de vedere al calitatii, cum e mai ok? sa imi iau alt headset care sa il conectez direct la usb-ul consolei (Playstation Gold?), sau sa le folosesc pe astea conectandu-le jack-ul la gamepad?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 28 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 345 Last Post: Yesterday, 09:33
  2. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  3. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57
  4. Totul Despre Emulare pe PC... By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 09-12-2014, 18:08
  5. Totul despre WoW By Razvan in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2009, 20:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts