Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 28 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 550

Thread: Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4

  1. #121 SP
    Member colossus's Avatar
    Pentru cei care aveti PS4 :ati lasat amprente pe zonele lucioase de langa butoanele de pe controller? banuiesc ca e greu de pastrat ''clean''.

  2. #122 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Ce intrebari puneti si voi fratilor...!!!!

  3. #123 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    si cei cu iphone cum faceti sa nu lasati amprente pe home button ?

  4. #124 SP
    Junior Member Storm78's Avatar
    Dacă sunt posesori de căști Logitech F540 am o veste bună. Căștile funcționează foarte bine (inclusiv voce) conectând doar firul USB din față de pe stația de emisie. Se scapă ce celelalte fire.

  5. #125 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    N-ai ce face cu acele casti, in sensul ca poti baga casca in controller, casca care vine cu consola, si auzi sunetul de pe consola.

  6. #126 SP
    Junior Member Storm78's Avatar
    In shootere sunetul e mono pe acea casca de la Sony. Cu casti stereo auzi directia din care vin pasii. Ajuta. Si cat timp am castile in casa doar nu le arunc ca mi-a dat Sony o casca mono . Era un info pentru cei care le au nu era sfat de achizitie.

  7. #127 SP
    Junior Member Tempest's Avatar
    Are cineva standul pentru pozitionarea pe verticala a PS4 ? Are ceva fante care permit circularea aerului pentru intake-ul lateral ? Din poze se vad ceva fante dar nu stiu daca nu cumva sunt doar pentru design, sau cat de mult ajuta...

  8. #128 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by Tempest View Post
    Are cineva standul pentru pozitionarea pe verticala a PS4 ? Are ceva fante care permit circularea aerului pentru intake-ul lateral ? Din poze se vad ceva fante dar nu stiu daca nu cumva sunt doar pentru design, sau cat de mult ajuta...
    Salut,

    Ai poze atasate cu standul din mai multe unghiuri. Evacuarea aerului se face doar prin spatele consolei indiferent ca ai stand sau nu.
    Attached Images Attached Images 2014-02-05-09.08.45.jpg 2014-02-05-09.08.38.jpg 2014-02-05-09.08.28.jpg 2014-02-05-09.08.53.jpg 2014-02-05-09.09.44.jpg

  9. #129 SP
    Junior Member Tempest's Avatar
    Evacuarea aerului intr-adevar se face prin spate dar pe laterale trage aer. Din acest motiv cand asezi pe verticala consola (cel putin fara stand) acoperi o gura de aerisire. Vroiam sa stiu daca standul vertical remediaza cumva aceasta problema...

  10. #130 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Prin laterale pe sus, iar pe jos are in fata si in spate (unde este fixat standul) 2 "fante" pe unde mai poate "trage". Oricum eu zic ca e suficient

  11. #131 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Pai din moment ce-l pui pe stand nu mai trage aer, pt ca standul nu are loc sa intre aerul si nici ventilaroare, aici vorbesc de standul PS original.
    Inainte de a achzitiona standul, tot in picioare il tinea, fara stand, din motive de spaiu. In aceasta pozitie mai erau sanse sa intre aer prin fanta respectiva a lui PS4 (laterala dreapta cum ar veni).
    Nu am sesizat ca ventilatoarele sa mearga mai repede in pozitia verticala cu stand, deci nu cred ca este problema, iar standul achizitionat de mine este cel original PS, adica cel din poza lui HolowMan.

  12. #132 SP
    Member Yanciu's Avatar
    http://www.ozgameshop.com/m/ps4-acce...-dot-d-pad-ps4
    Gasim asa ceva prin tara?aveti idee?

  13. #133 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Nu cred, eu am luat de pe shopto.

  14. #134 SP
    Junior Member maivorbim's Avatar
    eu mi-am luat CQC Signature si Ultra de pe KontrolFreek - Next-Gen Thumbsticks for Xbox One & PS4 . Au ajuns cam in 2-3 saptamani. Recomand cele Ultra pt BF4 (pui una doar pe analogul cu care tintesti, deci un pachet iti ajunge pentru doua controllere)

  15. #135 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by maivorbim View Post
    eu mi-am luat CQC Signature si Ultra de pe KontrolFreek - Next-Gen Thumbsticks for Xbox One & PS4 . Au ajuns cam in 2-3 saptamani. Recomand cele Ultra pt BF4 (pui una doar pe analogul cu care tintesti, deci un pachet iti ajunge pentru doua controllere)
    Pentru ce se folosesc mai exact astea? mai ales pt ps4...

  16. #136 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu am comandat ORB pe eBay, 26 lei pack-ul (contine 4 thumbs)
    Cat despre KontrolFreek, iti inalta putin Analog stick-urile pentru a precizie mai mare (in special la Shootere)

  17. #137 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Exista la acest moment vreo tastatura USB wireless compatibila cu PS4?

  18. #138 SP
    Junior Member popcorn43's Avatar
    prin Ps app folosesti tableta

  19. #139 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Pana la urma a inceput si mie sa-mi mearga mai greu R1 si uneori chiar sa se blocheze(la mine spre interior) Avea parca aici cineva ceva ponturi cum poti remedia buna stare a prostiei facute de Sony, daca stiti careva pls..

    L.E. Gata am gasit, l-am facut.

  20. #140 SP
    Junior Member extasy's Avatar
    S-ar potrivi vreun mouse de gaming de la logitech pe ps4? Mai bine zis ar fi compatibil .
    Daca ar merge bagat un mouse + o tastatura tare faie ar mai fi FPD-uril

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 28 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 345 Last Post: 28-04-2024, 09:33
  2. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  3. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57
  4. Totul Despre Emulare pe PC... By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 09-12-2014, 18:08
  5. Totul despre WoW By Razvan in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2009, 20:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts