Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 28 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 161 to 180 of 550

Thread: Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4

  1. #161 SP
    Member legokid220's Avatar
    Absolut. dar e pt prietena mea .. prefera curcubee

  2. #162 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Este un user aici pe forum care are ds4 sigilate cu 190 ron buc.Eu am luat de la el o camera de ps4 cu 200 ron sigilata.

  3. #163 SP
    Member legokid220's Avatar
    Pai si nu mi-l arati si mie?

  4. #164 SP
    Member Dante's Avatar
    sunt si pe mercador la preturile astea

  5. #165 SP
    Member dorin_star's Avatar

    Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4

    Caut si eu un Dualshock 4 charging station (modelul original , oval) ma ajuta cineva ?

  6. #166 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Caut si eu un Dualshock 4 charging station (modelul original , oval)
    Poti sa-l iei linistit de pe amazon: http://www.amazon.co.uk/Sony-PlaySta...dp/B00D781PSI/. La noi nu prea l-am mai vazut pe stoc.

  7. #167 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    E cineva din Cluj care vrea sa-si cumpere niste thumb grip-uri de pe amazon? Ma gandesc sa ne combinam la o comanda.

    http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...A3P5ROKL5A1OLE

  8. #168 SP
    Member Dante's Avatar
    astea se pun peste cele originale sau le pot inlocui cu totul? cele originale se mananca imediat , parca-s facute din plastelina . ce solutii mai cunoasteti pentru problema asta?

  9. #169 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    astea se pun peste cele originale sau le pot inlocui cu totul? cele originale se mananca imediat , parca-s facute din plastelina . ce solutii mai cunoasteti pentru problema asta?
    Se aplica peste cele originale , le recomand pe cele de la Orb ce sunt foarte calitative ( 2 seturi la 5 lire cu tot cu shiping ). Ideal ar fi sa se aplice aceste thumb-uri din start pana sa inceapa sa se distruga cele originale .

  10. #170 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    5 lire cu tot cu shipping? Pe amazon imi dadea mai mult. Catre 10 lire cu tot cu shipping.

  11. #171 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    5 lire cu tot cu shipping? Pe amazon imi dadea mai mult. Catre 10 lire cu tot cu shipping.
    Daca il cumperi din UK e 5 lire cu totul . Poti sa il iei prin Robert Dinu .

    Paste Fericit tuturor de pe forum si celor din afara lui !

  12. #172 SP
    Member Dante's Avatar
    ok, got it. si daca prin absurd s-au stricat deja cele originale si nu mai am peste ce sa le pun?sunt prea largi sa le pun direct pe plastic? ce e de facut?

    Paste fericit si tie mario

  13. #173 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    ok, got it. si daca prin absurd s-au stricat deja cele originale si nu mai am peste ce sa le pun?sunt prea largi sa le pun direct pe plastic? ce e de facut?

    Paste fericit si tie mario
    E posibil sa fie largi dar ele oricum nu stau fixe, se pot roti pe axa orizonatala deci nu cred ca te incomodeaza .

  14. #174 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    daca au ramas doar plasticele din thumbstick-uri atunci nu mai ai peste ce sa pui gripurile. esti nevoit sa cumperi thumbstick-uri cu totul.
    Layer-ul de cauciuc nu este foarte gros (pe original) chiar si asa, niste gripuri nu-s super fixe nici pe stick-ul original nou, se pot roti usor cu mana. Nu au joc dar nici stick-y nu sunt. Prin urmare mi-e greu sa cred ca niste gripuri puse direct pe plastic vor avea vreo eficienta...
    Poti incerca, oricum va trebui sa le cumperi chiar daca schimbi sau nu stick-urile!

  15. #175 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Superglue

  16. #176 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    E vreo problema daca incarc un dualshock cu incarcatorul de la Samsung?

  17. #177 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu l-am incarcat pe al meu, pana acum nicio problema.

  18. #178 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Daca imi iau acum un alt controller de la altex, pot sa fiu sigur ca materialul de pe thumbstick-uri e acela mai rezistent?

  19. #179 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu cred ca nu...sincer as apela din prima la ORB-uri

  20. #180 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Stie cineva pe ce site gasesc, in tara, asa ceva Amazon.com: StarTech.com MUYHSMFF 3.5mm 4-Pin to 2x 3-Pin 3.5mm Headset Splitter Adapter - M/F: Electronics
    dar exact asa, cu cabluri nu cutie cum are Apple. Mersi anticipat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 28 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 345 Last Post: Yesterday, 09:33
  2. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  3. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57
  4. Totul Despre Emulare pe PC... By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 09-12-2014, 18:08
  5. Totul despre WoW By Razvan in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2009, 20:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts