Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 34 FirstFirst ... 24 32 33 34
Results 661 to 678 of 678

Thread: The Order 1886

  1. #661 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu l-am judecat. Mi-am spus parerea dupa primul capitol. Nu mai zic nimic de faptul ca de obicei, un capitol tine mai mult de 15-20 min

    Dar repet, voi reveni cu parerei dupa ce mai joc, sper sa mai am timp de asta in weekend. Oricum vreau sa-l termin, sa ma mai rup putin de Witcher 3.

  2. #662 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    (...)
    Lumea e nebună, avem și un șef
    User Review: The Order 1886
    Thank you!

  3. #663 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Vezi, daca nu astepti cu parerile? Vei vedea cum un intreg capitol poate tine si un minut. Doar asteapta pana treci de jumatatea jocului

  4. #664 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    I need The Order 1887 in my veins right phokin' now!!

  5. #665 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    si pe mine ma bate gandul sa-l iau, sa mai joc si ceva "liniar"

  6. #666 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Eu l-am luat. Am apucat sa joc doar un capitol dar deja m-a impresionat pozitiv cel putin grafica.

  7. #667 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Hai ca m-am mai jucat cateva ore si am ajuns la cap V.

    Ca gameplay, e destul de simplist si are mult prea multe QTE-uri pentru gusturile mele. Prefer sa joc, nu sa ma uit la film. Dar deh...

    Dar da, grafic a urcat destul de mult in ochii mei. Am facut deja destule poze si are momente in care arata foarte bine. Il ajuta foarte mult si Vignette-ul, dar si calitatea texturilor si iluminarea unor scene. Pacat de dungile alea negre...sunt atat de iritante si de intruzive...

  8. #668 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ca gameplay, e destul de simplist si are mult prea multe QTE-uri pentru gusturile mele. Prefer sa joc, nu sa ma uit la film. Dar deh...
    În acest caz nu îți recomand Until Dawn

  9. #669 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E ok ca la ala ma astept sa fie asa, precum Heavy Rain

    Dar aici ma asteptam la un joc de actiune, nu la un alt Metal Gear Solid 4 (bine, macar aici ai QTE-uri)

  10. #670 SP
    Member luciteck's Avatar
    Pe un monitor ultra-wide scapi de dungile negre. Si arata de zici ca e alt joc. Just sayin'.

  11. #671 SP
    Member Victor420's Avatar
    Superb:


  12. #672 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu va mai impacientati atat cu barile alea negre. Din 34 de pagini ale topicului minim 30 sunt despre ele. In remasterul de pe PS5 va asigur eu ca va rula full-screen.

  13. #673 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    L-am inceput si eu, thks Altex 50ron. E frumos tre sa recunosc, are o grafica si atmosfera superba...pacat ca e asa scurt...incerc sa trag de el cat mai mult si sa cotrobai prin toate colturile.

  14. #674 SP
    Banned asperas's Avatar
    Joc bun in general un 8'5 spre un 9 (ce grafica avem aici, dom'le ) insa finalul 6'5 si gata ajunge..next?

    ps: ce as fi vrut un Dishonored ori un Saints Row 4 cu grafica asta la acesti definitivi ori remasterizati dar heheeh

  15. #675 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Tocmai l-am terminat și eu, jocul este chiar bun.

  16. #676 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Unul din cele mai "aratoase" jocuri ale generatiei trecute ruleaza si pe PS5, editia de pe disk fara patch-uri, tot locked la 30fps - pacat ca nu era macar acolo unlocked.

    Ar merita o continuare sau macar o deblocare de fps si resolution, mai ales ca sa elimine acele bare negre deranjante.
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu va mai impacientati atat cu barile alea negre. Din 34 de pagini ale topicului minim 30 sunt despre ele. In remasterul de pe PS5 va asigur eu ca va rula full-screen.
    Se pare ca nu

  17. #677 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Jocul asta si Driveclub, daca le-ar face 4K60, ar arata mai nextgen decat Cyberpunk, Valhalla, Forza 7 si alte titluri aparute recent.
    Pacat ca Sony le-a abandonat.

  18. #678 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Inceput sambata, platinat duminica (better late than never) Un joc ce exceleaza din unele puncte de vedere (grafica, dialog, poveste), cu unele elemente ce ar lasa de dorit unora (gameplay, animatii limitate)...pentru mine a fost ok. O experienta ce mi-a placut f mult. Cum a zis un articol ce l-am citit recent: "The Order 1886 is different from other releases...and that's alright". Daca il prinzi la oferta si ai chef de ceva mai chill cu poveste: recommand.


    Vreau sa vad un sequel la joc, dar parca mai mult as vrea sa vad pe cei de la HBO/Netflix ca fac un serial The Order 188X. Or is it just me?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 34 FirstFirst ... 24 32 33 34

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 18-02-2015, 12:52
  2. Replies: 0 Last Post: 20-02-2014, 12:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts