Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 145 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 ... LastLast
Results 2,121 to 2,140 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #2121 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Sa inteleg ca si tu faceai parte din elita de milogi din magazine care nu misca un deget pana nu primesc bani, nu?

    Faptul ca te lauzi ca ai lucrat in retail nu ma intimideaza cu nimic... bravo tie ca ai fost vanzator!

    Cea mai eficienta modalitate de a face rost de un produs cu garantie e sa te duci in magazin si sa il cumperi.

    Nu trebuie sa arunci cu bani ca sa ai "dreptul" de a cumpara ceva.

    Dar tu esti mai educat, sa ma scuzi!

  2. #2122 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    eu am facut-o, am scris doar o simpla observatie, cum ar decurge in imaginatia mea o discutie intre un vanzator si un posibil client care ofera spaga, el a inceput cu nebuniile

  3. #2123 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    Quote Originally Posted by the_fool2k View Post
    Va recomand sa va feriti de vanzatorii din Unirea de la etajul 3 a.k.a Playcom, despre care se stie ca sunt tepari. Cat despre 100 de ron angajatului de pe raion... nu vad de ce i-ai da. Fa-ti o precomanda si gata.
    De ce sa fie tepari ? Am luat consola de la ei si merge perfect din ziua in care am luat-o . Nu am avut nicio problema . Nimic lipsa
    EDIT: Defapt eu am luat de la mediagames da cred ca ii tot aia . Tot in Unirea la etaju 3 e

  4. #2124 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Ghassan View Post
    De ce sa fie tepari ? Am luat consola de la ei si merge perfect din ziua in care am luat-o . Nu am avut nicio problema . Nimic lipsa
    Ai avut noroc. Problemele apar atunci cand intervine o chestie interesanta, gen "garantie". La care de obicei afli ca nu e consola de vina, ci ceva ce ai facut tu, ca utilizator. Imi aduce aminte mereu de reclama la piese Dacia:


  5. #2125 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Cu alte cuvinte, nu acorda garantie si merg atat de departe incat sa nu recunoasca ca ai luat consola de la ei.

  6. #2126 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    pai daca am garantie de la ei cu semnatura apai daca is probleme ma duc la protectia consumatorului , tot timpu am rezolvat cu ei

  7. #2127 SP
    Junior Member Phander's Avatar
    Eu mi-am achizitionat un PS4 acum 2 sap din America. Totul e OK fara nici o eroare. Va pot spune ca am achizitionat jocuri de PS4 si o maneta din Bekescsaba(Ungaria).

  8. #2128 SP
    Junior Member Mausika's Avatar

  9. #2129 SP
    Junior Member Asadar's Avatar
    Ori sunt nebuni(a se citi ca o injuratura), ori fac repetitie cu noi. Cum doamne iarta-ma sa pui pretul ala??

  10. #2130 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    pentru ca sunt care cumpara si la pretul ala.

  11. #2131 SP
    Junior Member Asadar's Avatar
    Sincer acum, nu stiu daca se mai merita sa dai 1000 de lei in plus sa o ai cu 22 de zile mai repede(macar de ar fi stoc), dar nah....

  12. #2132 SP
    Junior Member Mausika's Avatar
    Nu vreau sa ma gandesc la ce pret o sa ajunga la raft pe data de 29 Ian.

  13. #2133 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Nu e neaparat vorba sa-l ai cu 10 zile mai devreme ci si ca o sa ai consola..cand va veni consola pe rafturi s-ar putea, daca nu ai dat precomanda, sa ramai fara din cauza cererii prea mari/stocurilor prea mici. Sony e preocupata si sa umple stocurile din celelalte tari in care a fost lansata si este cerere imensa (Germania, UK etc.) nu numai sa umple o piata considerata saraca ca cea din Romania. Plus ca se lanseaza si in Japonia acus, si acolo e jale..

  14. #2134 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Mananca si ei o paine o comandă de pe Amazon si o vand aici.Bravo

  15. #2135 SP
    Junior Member Mausika's Avatar
    interes 0 din partea RETAILERILOR , damn you Flamingo ca nu ai semnat acordu ala nenorocit cu Sony cand a trebuit.

  16. #2136 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Cum sa pui asemenea pret si sa nu o ai pe stoc? Mai intelegeam daca era pe stoc. Nu mai puteai rezista. Insa asa...

  17. #2137 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    Acum 2 zile o aveau pusa cu 18 . Eu am luat-o cu 26 cu Killzone . Tot mare e pretul dar macar am consola 100%

  18. #2138 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by Mausika View Post
    Nu vreau sa ma gandesc la ce pret o sa ajunga la raft pe data de 29 Ian.
    daca mai creste euro sar putea sa nu mai fie 1800 in rest nu ar avea de ce ,daca pretul oficial este 400 E
    eu unu nu am mai avut rabdare si mia luato cineva din italia cu 3 zile pana in craciun ( 2400 ma costat pe mine ,ala a luato cu 400E) ,momentan sunt multumit si daca nu o sa am probleme cu ea pe viitor o sa fiu si mai multumit

  19. #2139 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu stiu de ce aveti voi impresia ca va fi macel pe 29, vor da buzna romanii, se vor calca in picioare ca aia in supermarket pentru drujbe si flori. Romanul de rand nu prea le are cu consolele, mai costa si ceva banet serios plus ca prefera sa pirateze pe PC-ul care il au deja. De nevoie si din comoditate. Daca se lansa o tigaie hibrid Dry Cooker + Delimano, atunci ar fi fost o problema.

  20. #2140 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    Nu o sa fie nimic in magazine . O sa o onoreze doar precomenzile . Nu cred ca o sa aduca nimic in plus .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 145 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts