Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 145 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 ... LastLast
Results 2,441 to 2,460 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #2441 SP
    Junior Member sergiuxxx's Avatar
    Eu am facut precomanda la bundle-ul PS4 + Killzone pe data de 16 ianuarie (Mediagalaxy), l-am achitat, pana acum nu am primit nimic.

  2. #2442 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by sergiuxxx View Post
    Eu am facut precomanda la bundle-ul PS4 + Killzone pe data de 16 ianuarie (Mediagalaxy), l-am achitat, pana acum nu am primit nimic.
    Cand te uiti la comanda pe site, ce iti scrie?

  3. #2443 SP
    Junior Member sergiuxxx's Avatar
    in asteptare.....

  4. #2444 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    acum am primito si eu ,o las vreo ora asa sa se odihneaca
    cei de altex ati avut sigiliu playstation pe cutie sau doar o banda de scoci ?
    care e faza cu China Fox ?

  5. #2445 SP
    Junior Member Storm78's Avatar
    Gata. A venit și a mea

  6. #2446 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Quote Originally Posted by alphacristi View Post
    acum am primito si eu ,o las vreo ora asa sa se odihneaca
    cei de altex ati avut sigiliu playstation pe cutie sau doar o banda de scoci ?
    care e faza cu China Fox ?
    Cutiile sunt sigilate cu o mica banda scoci. In privinta made in china, Fox... Exista zvonuri cum ca angajatii foxcon China au sabotat o serie de console PS4, deoarece au fost obligati sa muncească neplatiti.

    De asemenea, există părerea ca loturile fabricate in Japonia sunt mai fiabile.

    A mea de la Altex e Fox, China si functioneaza. Am mai avut una care a murit după o săptămână, tot china fox

  7. #2447 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    si aia moarta ti-a inlocuito ? sau tia dat banii inapoi ?

  8. #2448 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Quote Originally Posted by alphacristi View Post
    si aia moarta ti-a inlocuito ? sau tia dat banii inapoi ?
    Aia moartă a fost luată de la amazon Uk, in decembrie. Am primit banii inapoi, deoarece nu mai aveau altele pe stoc.

  9. #2449 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    am inteles...merci de raspuns

  10. #2450 SP
    Junior Member AXL2686's Avatar
    Nu Batch de China FOX era cu problemele de sabotaj, mai este un batch Made In China YANTAI ala era cu probleme in Noiembrie.
    Am citit pe un alt forum cu useri care au console Made in Japan moarte dupa 1 zi sau Dead on Arrival , parerea mea este ca ori conditiile de transport si depozitare ori sa fie primul batch de console si astea sa aiba probleme ... vedem, eu o am de 2 zile si nu am INCA probleme

  11. #2451 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Se pare ca e vorba de fabrica Foxconn din Yantai, ceea ce ar duce la concluzia ca in China au fost produse console PS4 doar intr-un singur loc.

  12. #2452 SP
    Junior Member vladutzu95's Avatar
    Am primit si eu ieri consola.E de China si a fost produsa pentru Spania asa scrie pe cutie.Aseara a mers cam 3-4 ore,si azi aprox 2 ore.Functioneaza perfect..update am facut si cont pe USA ca sa pot sa imi dau Demo FIFA 14 sa nu ma plicitisesc pana aduce Altex jocul
    In rest toate cele bune tuturor!

  13. #2453 SP
    Junior Member Mallex84's Avatar
    Aveti idee cand incep sa livreze si jocurile?

  14. #2454 SP
    Junior Member parazitu_20cm's Avatar
    Pe 21 ian. am sunat si eu la Altex sa confirm precomanda de pe 11 noi. si pe 22 dimineata la 10 am primit-o Merge bine, tot China Fox e si a mea, varianta simpla. Singura problema intampinata a fost o serie de erori cand am incercat sa uploadez niste clipuri capturate.

  15. #2455 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Cand te uiti la comanda pe site, ce iti scrie?
    Salut

    Au ajuns astazi in depozitul lor de maine ajung la clienti

  16. #2456 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    O recomandare catre cei care asteapta o livrare iminenta: considerand ca afara sunt ~ 0 grade, nu va grabiti sa conectati consola la o priza imediat ce ati primit-o, lasati-o sa se aclimatizeze macar 30 minute. Altfel, poc!

  17. #2457 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    la Altex, Liberty Center,Bucuresti este deja ps4 pentru testare in magazin si am vazut ca aveau chiar pe raft ps4 insa cand l-am intrebat de posibilitatea cumpararii mia spus ca vor aduce cam 20 de bucati si se vor putea cumpara de la raft pe 29 (dar oricum cred ca daca platiti o primiti mai repede )

  18. #2458 SP
    Junior Member Andreyp95's Avatar
    Pe site-ul Altex apare bundle-ul cu Killzone ca fiind in stoc.S-ar putea ca de maine sa inceapa livrarea.De asemenea Mega Bundle-ul a fost scos.

  19. #2459 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Quote Originally Posted by alphacristi View Post
    la Altex, Liberty Center,Bucuresti este deja ps4 pentru testare in magazin si am vazut ca aveau chiar pe raft ps4 insa cand l-am intrebat de posibilitatea cumpararii mia spus ca vor aduce cam 20 de bucati si se vor putea cumpara de la raft pe 29 (dar oricum cred ca daca platiti o primiti mai repede )
    La cata vanzare au, e posibil sa nu mai aiba pe stoc in magazin dupa 29. Se cumpara la greu zilele astea.

    ---------- Post added 23-01-2014 at 21:25 ----------

    Quote Originally Posted by Andreyp95 View Post
    Pe site-ul Altex apare bundle-ul cu Killzone ca fiind in stoc.S-ar putea ca de maine sa inceapa livrarea.De asemenea Mega Bundle-ul a fost scos.
    Mega Bundle-ul a fost deja praduit.

  20. #2460 SP
    Member akzation's Avatar
    Intradevar sansa sa mai gasesti un PS4 in magazin pe 29 e destul de mica . Dar tot cred ca o sa lase cateva si pe rafturi .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 145 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts