Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 145 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast
Results 541 to 560 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #541 SP
    Banned sickchild's Avatar
    le-am trimis si eu celor de la Altex un tweet.astept raspuns.dupa 15...mooama mai e o luna

  2. #542 SP
    Member palflo's Avatar
    consola ps4 va fi garantata de Craciun pentru cine va face precomanda de acum incolo la shopto , pentru cei care au deja precomenzi la shopto pana in data de 10/11/2013 vor fi onorate in prima saptamana din decembrie in functie de transportul ales de client.

    Please note that pre orders for the PS4 Console taken now are guaranteed for Christmas.
    We would strongly recommend getting in the queue as we will dispatch them on a first come first served dat…

  3. #543 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Eu am precomanda din 12.06, e și asta o cauza de nu prea vreau sa renunț la ei

    ---------- Post added 11-11-2013 at 19:53 ----------

    @palflo: la consola aia ai ramas? cu 2 controllere si fifa 14? intreaba si tu pe la playstation romania cum e cu garantia consolelor pentru cei care iau de afara te rog

  4. #544 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Sony PlayStation 4 + Killzone Shadow Fall játékszoftver PlayStation4 Precomandă 2 112,84 1 2 112,84 Total 1 buc produs, 2 112,84 Ron.
    Ați precomandat 1 buc produs, 2 113 Suma de Ron se plăteștela apariție, la preluarea comenzii prin metoda aleasă de dumneavoastră.
    Total 2 127,84 Ron.

    Daca o aduc Domo ,Altex mai devreme de 13 o iau din tara .

  5. #545 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Nu știu dacă a mai apărut aici, but: http://www.gamestore.hu/productlist....4&type=console

  6. #546 SP
    Banned sickchild's Avatar
    asta e la gamestore,nu?am facut si eu la ei.la consola si fifa 14.
    Sony PlayStation 4 (PS4) PlayStation4 Precomandă 1 948 1 1 948
    Fifa 14 PS4 PlayStation4 Precomandă Necunoscut deocamdată 1 Necunoscut deocamdată

    Total 2 buc produs, 1 948 Ron.
    Ați precomandat 2 buc produs, 1 948 Suma de Ron se plăteștela apariție, la preluarea comenzii prin metoda aleasă de dumneavoastră.
    Taxă curierat: 15.00 Ron
    Total 1 963 Ron.
    pe pagina cand ma loghez si ma uit la comanda sunt cam alandala datele..dar in fine sper sa nu fie la fel si cu comenzile.la fel ca si tine am la domo si altex

    ---------- Post added 11-11-2013 at 20:55 ----------

    Quote Originally Posted by Graft View Post
    damn, nu vazusem oferta asta.

  7. #547 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Astia de pe gamestore.hu is de incredere? La garantie ne putem baza pe ei cat de cat?

  8. #548 SP
    Banned sickchild's Avatar
    eu nu stiu, dar dupa cum spunea JeNeI , daca trimit in tara, probabil sunt o firma serioasa.acum cu garantia in afara gratinelor banuiesc ca e un pic cam "shady" peste tot

  9. #549 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by valentin2007 View Post
    Eu am precomanda din 12.06, e și asta o cauza de nu prea vreau sa renunț la ei

    ---------- Post added 11-11-2013 at 19:53 ----------

    @palflo: la consola aia ai ramas? cu 2 controllere si fifa 14? intreaba si tu pe la playstation romania cum e cu garantia consolelor pentru cei care iau de afara te rog
    garantia se acord de catre comerciant..el e intermediarul dintre tine si sony...deci ptr garantie va trebui sa o trimiti la shopto,etc...

  10. #550 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Am făcut și la ungurii aia.

  11. #551 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Hmm, as face si eu la unguri Dar nu stiu de ce am o frica sa nu se intample asa: vine pachetul, platesc, si cand il deschid...niste pietre sau un ps3.

    Se poate anula comanda la unguri daca se intampla printr-o minune sa vina mai repede cea de pe amazon?

  12. #552 SP
    Banned sickchild's Avatar
    sa speram ca nu avem nevoie de garantie.wu am avut 2 console ps3 phat si slim si un xbox prima generatie.ps3 -ul slim il am si acum.nu am avut probleme cu nici una dintre ele.acum mai depinde si de noroc.tin minte ca mi-am luat un laptop acum cativa ani si in prima saptamana i-a cazut placa de baza.

    ---------- Post added 11-11-2013 at 21:57 ----------

    Quote Originally Posted by BlueLightning View Post
    Hmm, as face si eu la unguri Dar nu stiu de ce am o frica sa nu se intample asa: vine pachetul, platesc, si cand il deschid...niste pietre sau un ps3.

    Se poate anula comanda la unguri daca se intampla printr-o minune sa vina mai repede cea de pe amazon?
    tare asta...niste pietre)))sau cartofi, a patit unu asa..nu mai stiu ce comandase de pe amazon..

  13. #553 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Ma gandesc ca ar putea fi totul BS, ca nici XBone nici PS4 nu sunt lansate oficial in ungaria.... Si la noi altex se lauda ca le are la lansare pe site.

  14. #554 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    le-am dat celor de la gamestore.hu un tweet cu o intrebare. cand livreaza? pe 29 noiembrie sau 13 decembrie? sa vedem ce spun. vad ca acel cont este urmarit si de game.co.uk deci nu cred ca livreaza cartofi sau pietre... sper. anyway, va tin la curent cand am un raspuns de la ei. teoretic pe 13 decembrie ar trebui.

    si ca sa lamurim pentru totdeauna chestia asta cu livrarile

    When does the PS4 system come out in different countries and regions?
    • North America: November 15, 2013 (Canada and the United States)
    • PAL Markets:
      • November 29th, 2013. (Australia, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Switzerland, the United Kingdom)
      • December 13th (Czech, Hungary, Slovakia, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Kuwait, Qatar, Bahrain, Oman, Turkey)
      • 2014: (Iceland, Lithuania, Latvia, Estonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, Kazakhstan, Ukraine)
    • Latin America: November 29th, 2013 (Argentina, Brazil, Chile, Colombia, Costa Rica, El Salvador, Guatemala, Mexico, Panama, Peru)
    • Japan: February 22nd, 2014
    • Asia regions: The middle of December 2013
    • Other regions: TBA
    PlayStation 4: The ultimate FAQ – Europe – PlayStation.Blog.Europe

  15. #555 SP
    Member chesterb's Avatar
    Dacă îmi iau consola de pe shopto, o merge oare să îmi cumpăr garanție de la emag?

  16. #556 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Pe ce lume traiesti branza?

  17. #557 SP
    Banned sickchild's Avatar
    pe site-ul lor spune clar ca pe 13 decembrie.Romania 2014...cine stie cand, dar asta se stia deja.eu speram ca vor aduce si in romania anul acesta, bazandu-ma si pe comentariile lasate de mai multi useri in care precizau ca au informatii in acest sens.si chestia cu domo cum ca ar aduce din ungaria avand nu stiu ce legaturi acolo pare chiar plauzibila.nu stiu altex&mediagalaxy ce combinatii au , dar tind sa cred ca ar face tot posibilul sa aduca avand in vedere si perioada in care se lanseaza si nu sunt chiar asa putini cei care doresc o consola ps4.suntem destui aici pe forum si sunt multi care nu stiu de acest forum.trebuie sa recunosc , eu uitasem ca am cont aici de ani de zile, dar cautand,disperat, raspunsuri despre data lansarii in Romania , am redescoperit site-ul. fiecare dintre noi vrem sa avem o certitudine in ceea ce priveste livrarile,garantia,aplicatiile lansate la noi s.a.m.d., dar din pacate traim intr-o tara ..... in care incertitudinea este peste tot.

    ---------- Post added 11-11-2013 at 23:20 ----------

    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Pe ce lume traiesti branza?
    haha....

    ---------- Post added 11-11-2013 at 23:22 ----------

    da..da poate primim branza in loc de console )

  18. #558 SP
    Member chesterb's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Pe ce lume traiesti branza?
    Într-o lume în care brânza repară un PS4

  19. #559 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    am facut si o precomanda pe gamestore.hu de un bundle cu 2 controler ,camera si kilzone ca sa fiu sigur ca o am anu asta

  20. #560 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    ^ Aceeasi chestie o vreau si eu si cred ca ma mananca undeva si fac si eu...fie ce-o fi Macar nu sunt singurul Sper sa nu se trezeasca astia de la amazon ca mi-o aduc pe 29

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 145 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts