Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 145 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 122 ... LastLast
Results 1,421 to 1,440 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #1421 SP
    Member valentin2007's Avatar
    la cine te referi?

  2. #1422 SP
    Junior Member tr0ubl3's Avatar
    Quote Originally Posted by valentin2007 View Post
    la cine te referi?
    La tine
    M-am grabit si am dat reply in loc de reply with quote

  3. #1423 SP
    Member valentin2007's Avatar
    poza aceea este o simulare a timpului de tranzit. Consola mea este in processing, au zis ca maine sau luni pleaca. Poza e un fel de raspuns la intrebarile userilor privitor la cat face pe drum as fi vrut eu sa o gasesc pe site, sa o pot urmari.Eheee, vise nenica

  4. #1424 SP
    Member palflo's Avatar
    Quote Originally Posted by tr0ubl3 View Post
    Ia uite, de unde ziceai ca nu iti mai proceseaza shopto-ul comanda si acum o gasesti deja pe site-ul TNT-ului
    La mine inca nu functoneaza numarul ala de l-am primit de la TNT.. mai astept
    maine o sa functioneze nr ala am vorbit la tnt si nu s-au introdus in sistem la ei

  5. #1425 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Bro ma bucur ca ai rezolvat

  6. #1426 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Tocmai am primit mail de la domo, se pare ca aduc consola in decembrie :d

  7. #1427 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Tocmai am primit mail de la domo, se pare ca aduc consola in decembrie :d
    Ce email?

  8. #1428 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Glumeste

  9. #1429 SP
    Junior Member Andreyp95's Avatar
    Nu cred ca glumeste.Si mie mi-au trimis mail ieri si au zis ca fac tot posibilul sa o aduca.

  10. #1430 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    O aduc pe 29 .1.2014 pe.mine ma tot duceau cu zaharelu .

  11. #1431 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    cum procedez sa cer bani inapoi pe cardu meu de pe shopto in cazu ca nu vad vreo schimbare pana luni, ca tot backorders imi arata acolo, poate imi vine din ungaria dar nu mai cred nimik

  12. #1432 SP
    Member chesterb's Avatar
    Până la urmă cum a rămas cu noi ăștia blocați în Backorder?

  13. #1433 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by sinnombree07 View Post
    cum procedez sa cer bani inapoi pe cardu meu de pe shopto in cazu ca nu vad vreo schimbare pana luni, ca tot backorders imi arata acolo, poate imi vine din ungaria dar nu mai cred nimik
    Unguri iti trimit 100%

  14. #1434 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Va multumim pentru ca ati ales Domo.ro

    Dorim sa va informam ca facem tot ce se poate pentru a aduce consola Sony Playstation 4 (500GB) in luna decembrie, desi Romania nu se afla printre tarile in care se lanseaza acest produs.
    Livrarea se va face cu un telefon in prealabil din partea echipei de livrari.

    Pentru alte informatii, va stam in continuare la dispozitie! Asta mi-au trimis acum

  15. #1435 SP
    Member valentin2007's Avatar
    @chesterb: cel mai bine incerci sa ii suni pentru ca asa o sa astepti mult si bine.
    @sinnombree07: poti da cancel order acolo in backorder, dar ca sa iti intre pe card, cred ca trebuie sa deschizi un ticket si sa le ceri expres asta. dureaza cateva zile, plus ca o sa iti ia o taxa de aprox. 1 lira

  16. #1436 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Poate ai noroc

  17. #1437 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Va multumim pentru ca ati ales Domo.ro

    Dorim sa va informam ca facem tot ce se poate pentru a aduce consola Sony Playstation 4 (500GB) in luna decembrie, desi Romania nu se afla printre tarile in care se lanseaza acest produs.
    Livrarea se va face cu un telefon in prealabil din partea echipei de livrari.

    Pentru alte informatii, va stam in continuare la dispozitie! Asta mi-au trimis acum
    Il stim de mult mailul asta. e ceva STAS

  18. #1438 SP
    Member chesterb's Avatar
    @valentin2007 am tot încercat la numărul de pe site până pe la 8:30. Când am văzut numărul de telefon postat de tine deja se făcuse prea târziu.
    Mai încerc și mâine chiar dacă scrie clar pe site că nu lucrează în weekend. Dacă nu, încerc luni. Asta e...

  19. #1439 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Ifrim Gabriela <[email protected]>
    12 nov.

    către mine, informatii
    Buna ziua stimate client,

    Va multumim pentru ca ati ales Domo.ro

    Dorim sa va informam ca facem tot ce se poate pentru a aduce consola Sony Playstation 4 (500GB) in luna decembrie, desi Romania nu se afla printre tarile in care se lanseaza acest produs.
    Livrarea se va face cu un telefon in prealabil din partea echipei de livrari.

    Pentru alte informatii, va stam in continuare la dispozitie!

    Cu stima,
    Gabriela Ifrim
    Agent Servicii Clienti - DIGISTORE S.R.L.

    ---------- Post added 29-11-2013 at 22:12 ----------

    @chester eu zic sa mai incerci totusi la nr ala. cine stie, poate or mai fi la munca. la ce nebunie e pe acolo. in weekend, nu stiu ce sa zic, nu cred ca lucreaza, cu toate ca mie mi-au raspuns la vreo 2 tickete in weekend. Incearca si anunta-ne ce ai rezolvat.

  20. #1440 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    o sa astept pana luni sa vad daca se schimba ceva, sper sa ma resolve gamestore.hu au zis ca azi imi pune consola, dar ma mir ca era ora 19 cam tarziu pt livrare , ce curier ridica pachete la 19 in fine astept.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 145 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 122 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts