Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 145 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 ... LastLast
Results 1,501 to 1,520 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #1501 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Au bagat din nou pe site consola simpla, pentru cei care nu sunt interesati de Killzone:

    http://gamestore.hu/playstation4/son...tion-4-ps4-ps4 - 1962.95 Ron

  2. #1502 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Si-a facut cineva cont si a cumparat pe firma? Sau e doar pt. persoane fizice?
    Din ce am gasit pe acolo...

    "Firma noastră vinde produse numai persoanelor fizice.
    Pentru firem din străinătate facturăm doar cu TVA. Mul?umim pentru în?elegere."

    Mi-am facut si eu comanda la ei. Doamne ajuta !
    Ca pe baza Domo,Altex...etc
    Ce-i drept e mai scump decat 1800 lei, dar e un adaos decent. Pot trai cu asta. Fata de ce pret am vazut pe la PCgarage la Xbone...

    ---------- Post added 30-11-2013 at 18:50 ----------

    Din cei care au facut comanda si au primit consola...ati platit ramburs la livrare?

  3. #1503 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    Din ce am gasit pe acolo...

    "Firma noastră vinde produse numai persoanelor fizice.
    Pentru firem din străinătate facturăm doar cu TVA. Mul?umim pentru în?elegere."

    Mi-am facut si eu comanda la ei. Doamne ajuta !
    Ca pe baza Domo,Altex...etc
    Ce-i drept e mai scump decat 1800 lei, dar e un adaos decent. Pot trai cu asta. Fata de ce pret am vazut pe la PCgarage la Xbone...

    ---------- Post added 30-11-2013 at 18:50 ----------

    Din cei care au facut comanda si au primit consola...ati platit ramburs la livrare?
    Ramburs da .

    ---------- Post added 30-11-2013 at 21:30 ----------

    inca 1 zi tic ,tac turbez aici nu mai am rabdare .

  4. #1504 SP
    Member flightcrank's Avatar
    cat dureaza pana o trimit ungurii??

  5. #1505 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Am facut si eu comanda la gameshop.hu in seara asta.A mai facut cineva ieri, alaltaieri?Sunt curios daca mai sunt pe stoc si daca exista vreo sansa sa primesc saptamana viitoare

  6. #1506 SP
    Junior Member maivorbim's Avatar
    Se pare ca au ramas fara console pe gamestore.hu, dar cel mai bine sunati sa va confirme.

    K�zlem�ny: PlayStation 4 előrendel�si inf�k, tudnival�k - Hírek | Konzolok Szervize

  7. #1507 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Ce legatura are siteul ala cu gamestore.hu?

  8. #1508 SP
    Junior Member maivorbim's Avatar
    E aceeasi firma

  9. #1509 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Quote Originally Posted by Yanciu View Post
    Am facut si eu comanda la gameshop.hu in seara asta.A mai facut cineva ieri, alaltaieri?Sunt curios daca mai sunt pe stoc si daca exista vreo sansa sa primesc saptamana viitoare
    eu am facut precomanda acum 2 sapt la un bundle cu 2 controler camera si joc si am mai facut una vineri de bundle cu killzone si am sunat la ei sa le zic sa o anuleze pe prima ca am auzit ca era pt la anu mega bundle si au zis ca o pune pe seara la curier , dar nu am primit maill de la curier poate luni primesc maill de la ei

  10. #1510 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Asta e un mesaj de la Domo primit pe Facebook.
    Attached Images Attached Images capture.png

  11. #1511 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    ne duc cu zaharelul..e strategie de marketing, sa nu te piarda ca client, zice ca te face sa astepti pana la craciun, apoi iti zic ca le aduc la inceputul lunii ianuarie..si apoi ramane la data stabilita official, iar tu ca bun cetatean ce esti ai sa zici ca :''daca am asteptat pana acum (la craciun ma refer), ce rost are sa imi iau din alta parte, mai bine mai astept o luna si o iau de la domo'' ...cam asa sta treaba, asta vor ei sa implementeze cumparatorului, sa nu cumperi din alta parte, ci doar de la ei..e simplu.

  12. #1512 SP
    Member Imperatore's Avatar
    vai de mama si de om cu magazinu` ala ...o fi si vreo firma !?!

  13. #1513 SP
    Junior Member baad newz's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Asta e un mesaj de la Domo primit pe Facebook.
    Sa le spui ca vrem sa le dam foc la magazin dar ca nu depinde in totalitate de noi si ca inca nu putem sa le promitem o data concreta acum.O sa revenim noi cu un telefon cand se apropie acea data.De asemenea speram sa fie inainte de Craciun

  14. #1514 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    ne duc cu zaharelul..e strategie de marketing, sa nu te piarda ca client, zice ca te face sa astepti pana la craciun, apoi iti zic ca le aduc la inceputul lunii ianuarie..si apoi ramane la data stabilita official, iar tu ca bun cetatean ce esti ai sa zici ca :''daca am asteptat pana acum (la craciun ma refer), ce rost are sa imi iau din alta parte, mai bine mai astept o luna si o iau de la domo'' ...cam asa sta treaba, asta vor ei sa implementeze cumparatorului, sa nu cumperi din alta parte, ci doar de la ei..e simplu.
    poate..dar pana la urma totul se rezuma la un singur aspect...garantia..ai 20 de mil sa dai daca dupa 1 an-1an jumate se strica PS4 ?da,atunci o iei din afara si o ai la lansare..nu ai/preferi sa dai banii aia pe altceva ? o iei din tara dar mai astepti....

    si nu inteleg de ce va varsati ura pe magazinele de la noi..nu ca ar fi sfinte..dar sony stabileste datele de lansare..si scria de la inceput ca in romania PS4 va ajunge de abia in 2014..

  15. #1515 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    poate..dar pana la urma totul se rezuma la un singur aspect...garantia..ai 20 de mil sa dai daca dupa 1 an-1an jumate se strica PS4 ?da,atunci o iei din afara si o ai la lansare..nu ai/preferi sa dai banii aia pe altceva ? o iei din tara dar mai astepti....
    De ce spui de garantie de parca a cumpara din afara nu beneficiaza de asa ceva? Ai garantie la PS4 indiferent daca iei din UK, HU, DE... Pana la lansarea oficiala in RO vei avea garantie doar in afara. Dupa care, beneficiezi si la noi de acelasi lucru.
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    si nu inteleg de ce va varsati ura pe magazinele de la noi..nu ca ar fi sfinte..dar sony stabileste datele de lansare..si scria de la inceput ca in romania PS4 va ajunge de abia in 2014..
    Stai un pic, ca nu Sony i-a obligat sa scrie pe site "Precomanda PS4 - data 29.11.2013". Emag, Flanco & Co au facut-o pe barba lor. Unele magazine si-au asumat raspunderea asta si au adus PS4 cu "sacosica". Puteau sa o faca si ei daca tineau atat de mult la cuvantul lor. Din pacate, au preferat calea usoara... si au schimbat data de livrare. E haios sa vezi cum magazinase mici de la noi au reusit sa aduca PS4, dar ditamai mastodontii nu.

    Sa nu mai vorbim de cata reclama gratuita am facut la eMag & Co... cu preorder la ei... Asa ca eu unul sper ca vei intelege de ce ne "varsam ura" pe ei.

  16. #1516 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by flightcrank View Post
    cat dureaza pana o trimit ungurii??
    1 zi daca o au in stoc

  17. #1517 SP
    Junior Member Gandomyr's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    si nu inteleg de ce va varsati ura pe magazinele de la noi..nu ca ar fi sfinte..dar sony stabileste datele de lansare..si scria de la inceput ca in romania PS4 va ajunge de abia in 2014..
    Atunci magazinele noastre autohtone, știind acest lucru, de ce s-au bătut cu pumnu'n piept până în ultima clipă că o vor aduce în primele 2 săptămâni de la lansare? Pe mine asta m-a deranjat.

  18. #1518 SP
    Member felixxx's Avatar
    Pe mine ma deranjeaza ca, desi stiau ca nu o sa aiba consolele de cel putin acum doua saptamani (credeti-ma pe cuvant) nu s-au sinchisit sa anunte. De fapt ei nu au anuntat nici acum nimic, eu aveam precomanda la emag, garage si mg si nici unul nu m-a anuntant (telefonic sau mail, nu conteaza) ca nu au primit si nici nu o sa primeasca prea curand consolele (am avut precomanda si pentru one si pentru ps4).

  19. #1519 SP
    gug
    Junior Member gug's Avatar
    Am comandat si eu de la gamestore.hu PS4 (varianta simpla, fără Killzone). Am pus in cos PS4 si Fifa 14 iar la finalizare comanda am primit 2 comenzi separate una cu PS4 si una cu Fifa 14, fiecare cu taxa de transport 15 lei. Probabil asta este din cauza ca Fifa 14 apare pe stoc si poate fi trimis imediat.

    In fine, sa speram ca trimit si consola.

    In Cluj cei de la 4games aveau la magazinul de la Iulius Mall de sâmbăta consola, doar ca bacatile expuse erau rezervate. Au spus ca pe miercuri o sa fie suficiente console ca le vine o comanda mare din UK. Prețul este undeva la 2250 PS4 only. O sa fie si jocuri la 299 lei bucata.

  20. #1520 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Vezi ca trebuie sa le mai trimiți un mail cel puțin ([email protected]) pentru a confirma precomanda.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 145 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts