Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 145 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 ... LastLast
Results 1,761 to 1,780 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #1761 SP
    Junior Member becham_ro's Avatar
    deci. Baietii de la shopto mi-au trimis-o. Acum am si o precomanda din Ungaria. Pot sa o anulez. vrea cineva sa cumpere consola?

    ---------- Post added 03-12-2013 at 17:10 ----------

    Cine a primit consola pana acum de la shopto.net ?

  2. #1762 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Cei ce v-ati cumparat consola de la vecinii nostri din Ungaria , aveti si acel PS+ 30 Days trial ?
    Ai de 14 zile, doar pe cont de UK dar trebuie sa-ti bagi datele cardului pt activare si daca nu ai card de UK nu stiu daca merge cu unu de RO, inca nu am incercat.

  3. #1763 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    mi-a venit si mie consola de la unguri

  4. #1764 SP
    Member Ramon's Avatar
    becham_ro, baga acel cod SORUXXXXX pe TNT. Scrie-l cu punct inainte de ultimele doua cifre (SORUXXX.XX) si alege optiunea reference number.

  5. #1765 SP
    Junior Member Andreyp95's Avatar
    Sigur ma fac de ras daca pun intrebarea dar daca iau un joc de ex Fifa 14 pt PS4 din Spania / Franta / Italia etc, in ce limba e si daca pot sa schimb comentariul meciului si meniu in engleza?

    P.S. Ultimul joc care l-am luat din afara(Spania) a fost fifa 07 pt PS2 si nu imi placea deloc ca meniul era in spaniola.

  6. #1766 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Am primit mesaj ca maine vine.

  7. #1767 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    Am primit mesaj ca maine vine.
    Cand ai facut comanda?

    Numai mie nu mi-o trimit

  8. #1768 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Vineri seara

  9. #1769 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    Vineri seara
    Si le-ai mai trimis vreun mail extra sau au procesat comanda direct?

    Sunt curios cat dureaza la ei sa proceseze o comanda, daca de la 8 dimineata nu s-au miscat nici pana acum...

  10. #1770 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Am primit doar mail cu schimbarea de preț duminica si atunci am si confirmat.

  11. #1771 SP
    Junior Member becham_ro's Avatar
    se pare ca o sa am doua console. am primit si confirmare de la TNT si confirmare de la unguri ca au trimis-o

  12. #1772 SP
    Member chesterb's Avatar
    Stimate Cumparator,
    Produsul Dumneavoastra comandat prin gamestore.hu se va livra de catre TCE Worldwide Services Romania . In zilele libere si la sfarsit de saptamana nu se efectueaza livrari.

    In cazul in care nu veti fi la adresa specificata in comanda pentru a prelua expeditia, aceasta se poate face si de catre o alta persoana . Livrarea se poate efectua la cerere atat la domiciliu ,la locul de munca cat si la colegiu sau facultate, singura conditie este ca suma ramburs sa fie achitata la livrare . Avem rugamintea sa faceti tot posibilul ca in ziua livrarii sa fie cineva la adresa specificata in comanda care sa aiba la dispozitie suma necesara pentru plata produsului.

    Cu o zi inainte de livrarea produsului, veti primi um sms cu detaliile de livrare .

    Avem rugamintea ca in cazul in care nu veti avea posibilitatea sa preluati expeditia sa luati legatura cu TCE Worldwide Services pe adresa de mail [email protected] sau telefonic 0726 555 055 /037 212 21 11 in vederea reprogramarii livrarii.
    Asta-i confirmarea?

  13. #1773 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Dap

  14. #1774 SP
    Junior Member becham_ro's Avatar
    da chester aia e

  15. #1775 SP
    Junior Member vmbobo88's Avatar
    Salut baieti .
    Sunt si eu un impatimit ca si voi ... as dori sa-mi spune-ti si mie mai multe detalii despre ps4.... se mai gaseste pe undeva sau doar cu precomanda .
    Am inteles ca acum sa joci online se plateste un abonament anual de 50E.

    Cu respect , Vlad Bogdan.

  16. #1776 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Mai e vreun pas dupa"Procesare" la Gamestore? Adica o marcheaza drept trimisa dupa ce o pun la curier sau ramane in procesare pana ajunge acasa.

    Sorry ca am transformat thread-ul asta in Twitter, dar Xbox One-ul are nevoie de un fratior.

  17. #1777 SP
    Member chesterb's Avatar

    PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

    Comanda mea a trecut de la processing la nimic Nu scrie nici că-i trimisă, nici ba. O consider trimisă. Am sunat acum la TCE Holding și mi-au zis că dacă am primit astăzi e-mailul, măine o să primesc sms iar joi consola.
    La fix pentru vineri când ajung acasă ^_^

  18. #1778 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Eu nu stiu de ce ungurii inca tin la pretul asta,din cate stiu pretul anuntat de Sony este de 400 euro,banuiesc ca la lansarea oficiala din Ungaria vor scade pretul la 1800???

  19. #1779 SP
    Member chesterb's Avatar

    PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

    Suma ramburs : 2361 RON
    Pretul pe care l-am primit în mailul de confirmare.

    LE: Bundle Killzone (știu că tot e scump dar tot cam atât aș fi dat și la shopto)

  20. #1780 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Dupa ce ca il vand inainte de lansare va mai si plangeti ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 145 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts