Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 47 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast
Results 401 to 420 of 925

Thread: Ghid PlayStation 4

  1. #401 SP
    Junior Member verbuncu's Avatar
    Salut . Am si eu o nelamurire . De curand (mai precis de cand a cazut PSN-ul) nu mai primesc TROPHY-uri . Am facut o gramada din challange-urile din "The Binding of Isaac" si NIMIC ... Exista vreo solutie ??

  2. #402 SP
    Member kingraa's Avatar
    Apelez din nou la voi.
    Nu reusesc sa-mi platesc 12 luni de PS+. Imi zice ca datele cardului nu sunt valide. Vreau doar sa stiu ce trebuie trecut la "Enter the billing address that is on file with your credit card company" ? Despre ce adresa ma intreaba ?? Adresa mea ??? Sau adresa bancii de unde a fost emis cardul ??? Cred ca aici e problema de-mi zice ca datele cardului nu sunt valide. Celelalte date le-am inrodus corect; numarul cardului, numele posesorului, data expirarii si card securiti code.
    Mentionez ca am un card Visa de la Banca Transilvania (cardul galben, de cont curent).

  3. #403 SP
    Member eangel's Avatar
    Datele referitoare la adresa ar trebui sa fie exact cum sun in baza de date a bancii. Bineinteles ca se refera la adresa ta, nu la cea a bancii.

  4. #404 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am cumpărat 1 lună PS Plus cu un card de credit mastercard de la Alpha Bank.

  5. #405 SP
    Member eangel's Avatar
    Mie mi-a mers cu Mastercard de la Raiffeisen si cu Visa de la CEC Bank

  6. #406 SP
    Member kingraa's Avatar
    Ok. Am reusit sa-mi platesc si eu PS+ pe un an de zile. Adresa trebuia introdusa exact cum era in baza de date de la banca.
    Acum am alta problema. Am cumparat Diablo 3 si inauntru am un cod pentru "Infernal Pauldrons". Din pacate imi da eroarea asta. Care e faza? Si totusi ce cuprinde "Infernal Pauldrons" ?
    Attached Images Attached Images 1420041003296.jpg 20141231_153458.jpg

  7. #407 SP
    Member yarbaverde's Avatar
    Despre ce sa ma interesez cand cumpar un joc sh, respectiv fifa14, ce intrebari ar trebui puse in principal?

  8. #408 SP
    Member QuestionArtist's Avatar
    Codul respectiv iti ofera un item pentru armura(umeri) care se numeste infernal pauldrons,nu e cine stie ce.

    ---------- Post added 31-12-2014 at 18:12 ----------

    Daca ai cumparat jocu de la cineva inseamna ca a folosit deja codul ori nu l-ai introdus corect si de aceea iti da eroarea respectiva.

  9. #409 SP
    Member kingraa's Avatar
    Jocul este nou, cumparat din magazin. Eu l-am desigilat. Si de introdus codul corect nu cred ca se pune problema, am facut-o de mai multe ori si aceeasi eroare. Ma rog, daca e doar armura respectiva si zici ca nu e cine stie ce, atunci treaca de la mine. Ii iert de data asta.

  10. #410 SP
    Banned Venom's Avatar
    Te ajuta pana pe la nivelul 10, dup'aia e cam inutila. O sa gasesti altceva mai bun.

  11. #411 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by kingraa View Post
    Ok. Am reusit sa-mi platesc si eu PS+ pe un an de zile. Adresa trebuia introdusa exact cum era in baza de date de la banca.
    Acum am alta problema. Am cumparat Diablo 3 si inauntru am un cod pentru "Infernal Pauldrons". Din pacate imi da eroarea asta. Care e faza? Si totusi ce cuprinde "Infernal Pauldrons" ?
    Nu merge deocamdata facut redeem pentru codurile Europene pe Store-ul de Romania. Incearca pe un cont de UK sa vezi ca este bun codul.

  12. #412 SP
    Member kingraa's Avatar
    Am ajuns la level mare si nu ma mai intereseaza armura respectiva. Si oricum n-am decat cont de RO. Importanta este informatia care ai dat-o, cum ca nu merg codurile pentru Store-ul de RO. De retinut pe mai departe,

  13. #413 SP
    Member yarbaverde's Avatar
    Am vrut si eu sa bag azi niste screenshots pe un stick usb, si surpriza ) , nu incape stickul pana in capat, din cauza inclinatiei consolei.

  14. #414 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Da, iti trebuie stickuri subtiri sau un prelungitor USB

  15. #415 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Stie cineva cand dau astia jocurile de pe ianuarie de ps+?

  16. #416 SP
    Banned Templier's Avatar
    maine ( 7 Ianuarie ) dupa ora 14

  17. #417 SP
    Junior Member juventistu's Avatar
    Aveti idee ce jocuri o sa fie ?

  18. #418 SP
    Banned Templier's Avatar
    Infamous First Light si un puzzel platformer indie

    ---------- Post added 06-01-2015 at 17:41 ----------

    Infamous First Light si The Swapper PS4
    Prototype 2 si Ducktales Remastered PS3
    Duke Nukem 3D Megaton Edition si Woah Dave! PS Vita

  19. #419 SP
    Junior Member adddi17's Avatar
    Salut,
    Va deranjez si eu cu o intrebare.
    Avand PS4 si PS+, observ ca nu pot downloada puzzle-ul free anuntat pentru PS4 (The Swapper). Nu imi apare nici la Monthly Games si nici nu apare efectin in store. Am cont de RO.
    Voi ati reusit? Trebuie facut ceva mai special?
    Mentionez ca Infamous First Light merge ok.
    Merci!

  20. #420 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Pe contul de Ro,nu este bagat si nu stim daca vor baga,dar pe Uk si Us este..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 47 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Acesta sa fie noul Playstation Move pentru Playstation 4 ? By andreiaka in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 14-12-2013, 19:26
  4. Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 09:03
  5. Ghid: GTA IV By I Zuben I in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 10-09-2008, 09:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts