Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 47 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 ... LastLast
Results 821 to 840 of 925

Thread: Ghid PlayStation 4

  1. #821 SP
    Junior Member tavi1648's Avatar
    Am intrat, am vazut ce este. Nu stiu ce au altii la ei in tara pt ca acuma chiar sa compar nu am stat. Dar se vede ca pretul la aboament (de exemplu) este la fel. In cazul asta ma intreb de ce si-ar mai face cineva cu ps4 de la inceputul anului cont pe US daca nu are de gand sa emigreze?
    Daca si noi avem ce au ceilalti, jocurile alea cate or fi gratis ni le dau si noua, DLC avem si noi ca ei, inseamna ca e perfect )

    Maneta de xbox de ar avea ps4 si ala ar fi !!

    P.S. Foarte fain forumul. Nu stiu care e responsabil pentru asta, dar felicitari dansului. AM invatat de o saptamana de cand stau cu oacele pe el, o gramada de chestii. Am mutat si router-ul din camera initiala - acum merge wifi si in baie ))

  2. #822 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by tavi1648 View Post
    Maneta de xbox de ar avea ps4 si ala ar fi !!
    Daca vrei neaparat controller de xbox pe ps4, exista astfel de device-uri: http://cronusmax.com/cronusmax-plus/
    Desi am citit ca uneori trebuie sa tii conectata si controllerul de ps4, pt. a nu-ti deconecta controller-ul de xbox.

  3. #823 SP
    Junior Member tavi1648's Avatar
    Da, am vazut si asta, crede-ma. Chiar m-am interesat de costuri. Tot sistemul acela (incluzand o maneta de xbox) costa cam 500 de lei ! Asa ca mai bine ma obisnuiesc cu maneta de ps4 de 500 de lei.
    Astept ceva oferta acum si o atac. PS4 va fi. In special pentru ca am posibilitatea de a achizitiona orice fara conturi straine si IP-uri ascunse, dar si pt ca la anul vreau sa iau un VR.
    Multumesc tuturor pentru sugestii si informatii

  4. #824 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Dacă vrei si VR ia-ti PS4 Pro, puterea in plus sigur ajuta la VR

  5. #825 SP
    Junior Member tavi1648's Avatar
    Costa 1800 doar ps4 pro. Inca 1800 VR. Fara jocuri, fara al doilea controller E mult totusi...

  6. #826 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Sa nu-ți para rau dupa aia, când vei vedea ca unele jocuri rulează mai bine pe PRO, mai ales in VR, unde un framerate stabil este si mai important.

  7. #827 SP
    Junior Member tavi1648's Avatar
    nu ca nu ar fi mai fain cu ps4 pro, dar vezi ca vr-ul nu vine gata de folosit la acei 1800 de lei. Mai ai nevoie si de move si de acele manete pentru anumite jocuri.

  8. #828 SP
    Junior Member tavi1648's Avatar
    Azi vine pachetul!! Ps 4 slim 1Tb + fifa 17 standard ed + al doilea controller = 1800. Si am mai pus eu acolo o protectie de silicon pt DS4.

  9. #829 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai de ce 1800, nu e 1699 pachetul? Husa e 20 de lei, nu ai cumpărat de la Altex?

  10. #830 SP
    Junior Member tavi1648's Avatar
    Asa este, am gresit eu. 1700 si da, husa aceea tot de la altex am comandat-o.

  11. #831 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Sa o folosesti sanatos!

  12. #832 SP
    Junior Member tavi1648's Avatar
    Cum e cu cele 14 zile de trial din ps store si cele doua din fifa? Se pot lua ofertele una dupa cealalta?

  13. #833 SP
    Junior Member xardas's Avatar
    Am o intrebare, in afara de aplicatiile preinstalate pentru streaming, mai pot adauga si altele? Am netflix-ul pe el si youtube, dar as dori sa instalez si HBO GO. Am tot cautat pe internet si se pare ca de ceva vreme este compatibil, dar nu inteleg cum si de unde se instaleaza, ca pe magazinul PSN nu gasesc aplicatia?

  14. #834 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Nici nu o vei gasi. Hbo go ptr romania (sau europa in general) nu exista in store. Nu stiu daca e valabil pentru fiecare tara europeana dar in store-ul romanesc sigur nu e. Iar aplicatia din store-ul US nu functioneaza pentru nicio alta tara. Cu un cont psn de us insa poti descarca si folosi hulu sau crackle asta daca ai si un vpn dns service.

  15. #835 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Asta vroiam sa intreb si eu, ce se intampla cu Hbo...
    Macar de ar fi functionat in browser-ul consolei.

  16. #836 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Nu se intampla nimic momentan. Eu le scriu si astora de la Hbo si celor de la ps de vreo doi ani si tot ce stiu sa imi spuna e "nu avem nicio informatie acum, va anuntam noi"

  17. #837 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Clar...

  18. #838 SP
    Junior Member bamis's Avatar
    Salutare! Am o întrebare: dacă achiziționez o consolă PS4 din UK, voi beneficia de garanție în România?
    Mulțumesc!

  19. #839 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Vei avea garatie acolo de unde o iei. Daca ai problema cu ea, trebuie sa o trimiti in UK pt garantie.

  20. #840 SP
    Junior Member bamis's Avatar
    Asta nu e bine... Mulțumesc pentru răspuns!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 47 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Acesta sa fie noul Playstation Move pentru Playstation 4 ? By andreiaka in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 14-12-2013, 19:26
  4. Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 09:03
  5. Ghid: GTA IV By I Zuben I in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 10-09-2008, 09:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts