Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Funcții PS4

  1. #1 SP
    Junior Member Gabry's Avatar

    Funcții PS4

    Salut la toți. După ce am stat să mă gândesc ce să-mi iau (PS3 SS sau PS4) am decis să iau PS4. Aș vrea să știu toate funcțiile interesante pe care le face, nu chiar toate, doar cele interesante pentru care se merită să cumpăr PS4. Mulțumesc

  2. #2 SP
    Junior Member Asadar's Avatar
    Salut..tinand cont ca un ps3 ss e in jur de 1100-1300 lei (varianta de 500gb + unul sau 2 jocuri) si ps4 e 1800-2000 cu un joc...eu zic ca se merita ps4, acum depinde si ce vrei sa joci, sau daca ai bani ptr jocurile de ps4 care evident sunt ceva mai scumpe.

  3. #3 SP
    Junior Member Gabry's Avatar
    Aș vrea să cumpăr și o cameră web pentru PS4 ca să pot folosi Playroom și alte jocuri care o necesită. Este în jur de 50€. Jocuri în schimb aștept să apară mai multe. Cel mai mult aștept GTA V.

  4. #4 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Gabry View Post
    Aș vrea să cumpăr și o cameră web pentru PS4 ca să pot folosi Playroom și alte jocuri care o necesită. Este în jur de 50€. Jocuri în schimb aștept să apară mai multe. Cel mai mult aștept GTA V.
    Gta 5 nu iese pe Next Gen Nu inca . Iti recomand Ps3 / xbox 360 daca vrei sa joci GTA 5 .Daca iti iei PS 3 iti recomand varianta slim .

  5. #5 SP
    Junior Member Gabry's Avatar
    Nu mai găsesc prin magazine varianta Slim, în plus, pot aștepta fără nicio problemă până ce iese GTA V pentru PS4. Până atunci voi mai cumpăra eu jocuri pentru PS4, nu voi sta pe sec.

  6. #6 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Nu se lanseaza GTA5 pe PS4, adica nu a afost nauntat din cate stiu eu asa ca nu-ti pune speranta. Iti dau eu un ps3 phat de 40g la 5 milioane daca vrei, nu are maneta dar e in stare mai mult decat buna si vine si cateva jocuri cu el. Trimite-mi mesaj privat daca te intereseaza.

  7. #7 SP
    Junior Member Gabry's Avatar
    Nu mersi, am specificat mai sus că cumpăr PS4 nou, nu SH. M-am interesat pe net și am auzit că GTA V va fi lansat în primele luni al 2014 pentru PC cât și pentru PS4/Xbox One. Și oricum, să presupunem că GTA V nu o să iasă pentru PS4. Ce am de pierdut? Un singur joc din toate cele 8287374839291 de jocuri care vor fi făcute pentru PS4. Este sau nu adevărat?

  8. #8 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Sau toate cele 8923812959438593489 care exista deja pe PS3 .

  9. #9 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by Gabry View Post
    Nu mersi, am specificat mai sus că cumpăr PS4 nou, nu SH. M-am interesat pe net și am auzit că GTA V va fi lansat în primele luni al 2014 pentru PC cât și pentru PS4/Xbox One. Și oricum, să presupunem că GTA V nu o să iasă pentru PS4. Ce am de pierdut? Un singur joc din toate cele 8287374839291 de jocuri care vor fi făcute pentru PS4. Este sau nu adevărat?
    it really is
    Attached Images Attached Images 1233572_10200624820479378_1196764481_n.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts