Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Casti Sony Pulse la pret bun in Flanco

  1. #1 SP
    Senior Member mentorica's Avatar

    Casti Sony Pulse la pret bun in Flanco

    Casti Sony Pulse la pret bun in Flanco uniri ( 299 ron fata de 600 ron la Altex ) . Mai aveau cateva bucati in magazin .

  2. #2 SP
    Junior Member extasy's Avatar
    Merg pe ps4?

  3. #3 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by extasy View Post
    Merg pe ps4?
    da in ds 4 pe fir o sa mearga wi-fi dupa update .Modelul este asta http://forums.n4g.com/Sony-Pulse-Eli...-m1148279.aspx ( au si modelul vechi acolo )

  4. #4 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Pana la urma care e diferenta intre Elite Edition si cele de la Flanco? Ca eu am comandat din state elite edition si nu stiu daca sa le returnez si sa iau de aici de la noi.
    E vorba doar de aplicatia de pe PSN care vine cu profile de jocuri? Sau exista si pe versiunea normala aceasta aplicatie si profilele?

  5. #5 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Pana la urma care e diferenta intre Elite Edition si cele de la Flanco? Ca eu am comandat din state elite edition si nu stiu daca sa le returnez si sa iau de aici de la noi.
    E vorba doar de aplicatia de pe PSN care vine cu profile de jocuri? Sau exista si pe versiunea normala aceasta aplicatie si profilele?
    Nu este nici o diferenta sunt la fel .Iti recomand sa te duci repede la flanco uniri mai erau 3 cuti pe raft .

  6. #6 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Informatie falsa. Castile sunt 467 lei. Adica reduse cu 15% de la 549. Am mai batut si drumul de pomana.

  7. #7 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Informatie falsa. Castile sunt 467 lei. Adica reduse cu 15% de la 549. Am mai batut si drumul de pomana.
    Ieri erau la 299 ron ... Aveau 3 bucati pe raft ...Trebuia sa le fac poza .

  8. #8 SP
    Member MrGad3tGuy's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Informatie falsa. Castile sunt 467 lei. Adica reduse cu 15% de la 549. Am mai batut si drumul de pomana.
    +1 confirmat

  9. #9 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    La 299 erau primele Pulse. Cele mai vechi si mai mici. Bine ca nu le-am returnat in state.

  10. #10 SP
    Member MrGad3tGuy's Avatar
    pot sa confirm ca pretul de 299 lei nu este pentru sony pulse, de fapt nu au fost niciodata la acet pret. La 299 sunt cele vechi (Casti Sony pentru Playstation3, Wireless SO-9258735 - ITGalaxy) si era clar scris pe placuta de pret " Casti Sony -SO-9258735 ", ceea ca inseamna ca nu sunt Pulse. Le aveau si pe cele Pulse asezate din greseala sub eticheta de 299, motiv pentru care presupus ca sunt la discount.

    Sugestie: data viitoare cand mai vizitezi un magazin flanco si vezi ceva discounturi, confirma daca sunt si valabile pentru produsele respective.

  11. #11 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by MrGad3tGuy View Post
    pot sa confirm ca pretul de 299 lei nu este pentru sony pulse, de fapt nu au fost niciodata la acet pret. La 299 sunt cele vechi (Casti Sony pentru Playstation3, Wireless SO-9258735 - ITGalaxy) si era clar scris pe placuta de pret " Casti Sony -SO-9258735 ", ceea ca inseamna ca nu sunt Pulse. Le aveau si pe cele Pulse asezate din greseala sub eticheta de 299, motiv pentru care presupus ca sunt la discount.

    Sugestie: data viitoare cand mai vizitezi un magazin flanco si vezi ceva discounturi, confirma daca sunt si valabile pentru produsele respective.
    Vina lor daca au pus etichetele aiurea ... Eu am vrut sa fac un bine .

  12. #12 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by MrGad3tGuy View Post
    +1 confirmat
    +1 si eu am batut drumul de pomana (a se citit motorina consumata + draci facuti in trafic + inghetat de fring). Alt model este la 299. Sony pulse sunt la 467, asa cum a scris mentorica. Am intrebat si nu au fost niciodata sony pulse la 299 lei. Concluzia o trageti singuri.

  13. #13 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by DeepKiss View Post
    +1 si eu am batut drumul de pomana (a se citit motorina consumata + draci facuti in trafic + inghetat de fring). Alt model este la 299. Sony pulse sunt la 467, asa cum a scris mentorica. Am intrebat si nu au fost niciodata sony pulse la 299 lei. Concluzia o trageti singuri.
    Au pus idioti preturile aiurea pe raft ( pulse langa modelul vechi ) .Tipic romaneste treaba facuta in bataie de joc . Imi cer scuze eu am vrut sa fac un bine .

  14. #14 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Nu-I nici o problema @mentorica. Mi-a trecut acum, insa te rog, spune-mi mai e valabila oferta cu castile Pulse la 467 ?
    Asta daca mai ai drum pe acolo. Sincer imi pare si acum rau ca nu le-am luat atunci
    Merci anticipat de raspuns.

  15. #15 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Nu mai e valabila oferta. A fost atunci o promotie de la Sony cu 15% reducere la casti. A luat o prietena in ianuarie tot de la flanco cu 550.

  16. #16 SP
    Member HollowMan's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts