Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 42 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 ... LastLast
Results 621 to 640 of 824

Thread: The Last of Us Remastered (Remaster)

  1. #621 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    ... e chestie si de plictiseala. L-am terminat de 2 ori pe PS3 si o data pe PS4. Daca nu gasesc 'co-pilot' imi fac curaj peste cateva saptamani.

  2. #622 SP
    Member Buyk's Avatar
    Am si eu o intrebare mi se pare mie sau au dat-o in bara pe partea de MP ? ca stau 100 de ani in matchmaking si nimic, m-am simtit ca in Tomb Raider Definitive Edition, sper sa rezolve urgent problema asta.

  3. #623 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    E a treia oara când postez, un pic de răbdare nu ar strica

  4. #624 SP
    Member Buyk's Avatar
    Am vazut postul tau, am crezut ca au rezolvat-o intr-un fel sau altul, oricum rabdare este din belsug nu-i problema caci mai am de facut Survivor si Grounded

  5. #625 SP
    Member chesterb's Avatar
    greu pe survivor. joc de vreo 3 ore şi încă n-am ajuns la capitol

  6. #626 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    M-am jucat umpic cu photo mode, dar din cauza ca compresia....
    Attached Images Attached Images last1.jpg last2.jpg last3.jpg last4.jpg

  7. #627 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1407487574078.jpg

  8. #628 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Noroc cu capitolul de iarna, a reusit sa-mi mai ridice moralul..parca a fost si cam scurt capitolul asta

    la general inca n-am gasit "capodopera" ,dar mai este putin si se termina, poate atunci

  9. #629 SP
    Member BlackGremlin's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Noroc cu capitolul de iarna, a reusit sa-mi mai ridice moralul..parca a fost si cam scurt capitolul asta

    la general inca n-am gasit "capodopera" ,dar mai este putin si se termina, poate atunci
    In cazul tau e simplu:jocul nu e pentu publicul de genul tau.Daca nu te-a captivat pana acum nici mai incolo nu o va face.

  10. #630 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    În primul gameplay este o fază în hotel în care Joel îi ia arma unuia, un shotgun şi îl tranteste la pământ apoi îi zboară capul cu ea, a reuşit cineva să facă faza aia ?

  11. #631 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by BlackGremlin View Post
    In cazul tau e simplu:jocul nu e pentu publicul de genul tau.Daca nu te-a captivat pana acum nici mai incolo nu o va face.
    Mai tare este faptul ca am suspinat dupa acest joc pe vremea cand ma dadeam cu 360-ul, acum m-am vazut cu el aproape terminat si..da, nu este pentru "publicul meu" , desi ma incadrez in "publicul" dead space (tot gama survival)

    Daca nu exista personajul Ellie nu cred ca teminam jocul , Joel este pur si simplu boring , ca si cotrobaitul prin case .

    Ma repet, capitolul de iarna arata si foarte bine si a fost si foarte interesant , pt mine a salvat cumva jocul. dar mai am putin pana la final si atunci am sa trag de o concluzie generala in ceea ce ma priveste.

  12. #632 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Joel e boring? Ce vârstă ai? Da stiu, fiecare cu părerea lui...
    PS Dead Space il compari cu TLOU? E ca si cum ai compara varza cu fructul pasiunii

  13. #633 SP
    Member akzation's Avatar
    Nici mie nu mi se pare ca Joel e boring . Da este mai serios dar asta nu il face plictisitor (pentru mine cel putin). Si faza cu cotrobaitul prin case mi se pare ceva normal intr-o lume post-apocaliptica. Si dupa capitolul de iarna cred ca vei observa ca Joel este ceva mai diferit.

  14. #634 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eu nu am putut sa joc mai mult de 20 de minute dead space 3, boring like hell, iar DS1 m-am chinuit sa-l termin, de dragul de-al termina, insa TLOS din primele secunde am ramas bocat in fata tv si a doua zi l-am terminat, nu am putut sa ma opresc.este interesant ca nu am auzit pe nimeni sa se planga de jocul acesta si toti prietenii mei (multi pc gamer) au ajuns la acelasi consens dupa ce au terminat jocul, este un joc sensational si unul dintre cele mai bune lansate vreodata, la fel si pe forum, nu cred ca exista un membru care sa nu-i fi placut. gusturile oamenilor nu se dicuta si respect orice parere, doar vroiam sa-mi zic si eu parerea

  15. #635 SP
    Member chesterb's Avatar
    O fi Joel boring, dar la partea asta Ellie compenseaza. Ce este foarte important si interesant la personajul Joel este evolutia prin care trece si relatia pe care si-o creaza cu Eliie, de la un smuggling object, ajunge sa fie inlocuita cu fiica lui.

  16. #636 SP
    Member Yanciu's Avatar
    De 2 zile nu mai reusesc sa intru in multiplayer.Imi arata numai asta.Mai pateste cineva asa?
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1407506699765.jpg

  17. #637 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    În primul gameplay este o fază în hotel în care Joel îi ia arma unuia, un shotgun şi îl tranteste la pământ apoi îi zboară capul cu ea, a reuşit cineva să facă faza aia ?
    Eu n-am vazut pe nimeni, marketing at its best.

  18. #638 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    DS1 m-am chinuit sa-l termin, de dragul de-al termina
    Acelasi lucru l-as putea zice si eu , ca am continuat de dragul laudelor primite(exagerate in mare parte) , daca era un joc free pe plus nu cred ca-l terminam l-as putea compara cu outlast , desi l-am terminat si p-asta.

    Incepe senzational , dar dupa.. repeti aceleasi lucruri, muti cutii sa urci in diverse locuri , cauti "bunatati" pt bombe si bandaje si schimbi mediul inconjurator in timp ce te transformi intr-un criminal in serie cu multe upgradeuri.

    Insa a venit si capitolul cu iarna , asta chiar mi-a placut.

    revin mai tarziu

  19. #639 SP
    Member chesterb's Avatar
    Da. E cam repetitiv pe parcurs. Mi s-a părut ca sunt prea multe generatoare de curent pe tot parcursul jocului. Însă nu asta e important. Storylineul contează.

  20. #640 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    si s-a terminat !
    Chesterb , daca avea un final revolutionar sau intrigant intr-o masura la superlativ ,da , pt mine salva storyline-ul , but no.. un final mediocru

    nota mea finala 7-8 , mai ales ca nu-mi placea Joel iar pe final mi s-a parut cel putin egoist.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 42 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 ... LastLast

Similar Threads

  1. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  2. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  3. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  4. Replies: 0 Last Post: 09-08-2014, 06:04
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts