Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 106

Thread: Battlefield 4 - ps4 clan

  1. #21 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu o am la 40%. Cel mai bine e sa o maresti putin cate putin pana te obisnuiesti, de exemplu din 5 in 5. 5% e prea mica, daca trage cineva din lateral sau spate, pana te intorci esti mort.

  2. #22 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    40 !? Păi mie mi-se pare că se mişcă repede la 15%.

  3. #23 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu am 20%

  4. #24 SP
    Member Hansel31's Avatar
    apropo cum v-ati obisnuit cu controlul pe shooter. ca mie cel putin din ce am vazut mi se pare mult mai greu de controlat pe ps decat pe pc

  5. #25 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Este mai complicat faţă de PC şi eu am probleme, şi la 5% şi se mişcă aim-ul din vehicule foarte repede, chiar nu reuşesc să îl mişc încet, Dacilor nu mai intraţi în joc de 4 zile nu am dat de niciunul.

  6. #26 SP
    Member Hansel31's Avatar
    e cross platform pc cu ps? adica putem juca pe acelasi server chiar daca detin jocul pe pc eu?

    ps. legat de control.. aici este marea indoiala... pc sau ps
    chiar nu vreau sa imi vars nervii pe controler si consola si sa regret ca am cumparat jocul pentru consola si nu pc...

  7. #27 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu este cross platform, fiecare cu server-ul lui.

  8. #28 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Este mai complicat faţă de PC şi eu am probleme, şi la 5% şi se mişcă aim-ul din vehicule foarte repede, chiar nu reuşesc să îl mişc încet, Dacilor nu mai intraţi în joc de 4 zile nu am dat de niciunul.
    Mai sunt cativa ce joaca, restul sunt pe W.D.
    se asteapta si noul DLC

  9. #29 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    W.D. ?

  10. #30 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Watch dogs , ah , nu te teme intram iar dupa ce se termina nebunia cu WD.

  11. #31 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Asadar eu îmi dau vieţile pe câmpul de lupta şi vouă vă arde de hack, voi ştiiţi ce greu este să te înţelegi cu chinezii

  12. #32 SP
    Member Hansel31's Avatar
    sa imi dati si mie add in platon, am jucat si eu aseara cu voi! cam greu putin la inceput cu controlu dar ma obisnuiesc eu

  13. #33 SP
    Junior Member Phander's Avatar
    Noul link aici : nihilsinedeoklan cine doreste sa intre in clan sa imi scrie un pm. Bafa ~!

  14. #34 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Pai de ce nu pui link aici de pe battlelog , direct de pe platoonul tau si lumea da add de acolo , nu trebuie sa faci nimic prin pm.
    cum este exemplul Daci-lor sau al Ro (Romania)

    http://battlelog.battlefield.com/bf4...5135008729233/

  15. #35 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by Phander View Post
    Noul link aici : nihilsinedeoklan cine doreste sa intre in clan sa imi scrie un pm. Bafa ~!
    Frumos site-ul, de apreciat.

  16. #36 SP
    Member Hansel31's Avatar
    Quote Originally Posted by Phander View Post
    Noul link aici : nihilsinedeoklan cine doreste sa intre in clan sa imi scrie un pm. Bafa ~!
    frumos site si gameplay !

  17. #37 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Oameni mai penali ca mine primiti? (cam toate scorurile mele sunt subunitare dar sunt team player)

  18. #38 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    poti intra in DaCi , nu alegem doar "premianti"

    add aici

    Platoons - Battlelog / Battlefield 4

  19. #39 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Tin sa multumesc DaCi-lor pentru primirea calduroasa facuta. Tin sa zic ca si skillurile mele s-au imbunatatit semnificativ de cand joc cu baietii si caterinca e la maxim. Recomand celor ce nu tin cu dintii de scor si vor sa petreaca niste ore de joaca si relaxare.

  20. #40 SP
    Member Joystick's Avatar
    Imi pare rau copii eu am iesit din Daci acum ceva vreme ... Sunt baieti de nota 10 multi , e fun sa stai cu ei la vorba, te distrezi ,stiu de gluma , deci sunt OK ,,INSA cand vine vorba de Gameplay and Tactics ..da-ti Quit !!!! Mai bine joci singur ... Nu judec pe nimeni sau ceva dar cand un clan are un Commander NOOB din cale afara , iar unicul jucator bun ramas in clan, este un baietel de 13 ani ... Deja suna naspa

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Recrutari membri COD AW PS4 pe clan "RO -2015" By vaduva in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2015, 10:23
  2. Recrutari membri COD AW PS4 pe clan "RO -2015" By vaduva in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2015, 10:06
  3. Cod aw - ps4 - clan By Phander in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1 Last Post: 13-11-2014, 17:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts