Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 74 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast
Results 761 to 780 of 1473

Thread: Bloodborne

  1. #761 SP
    Junior Member Vespa's Avatar
    Are cineva chef sa m-a ajute sau sa facem împreuna cu trofeul yharnam phtumeian Queen? Eu am lvl 100 si acum sunt pe la lower phtumeian chalice psn in claudiuangelo

  2. #762 SP
    Member Wagram's Avatar
    Link preluat de pe celălalt CG:

    https://twitter.com/yosp/status/601186946988244992

    Se lucrează la expansion.

  3. #763 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Din parte mea poate sa aiba si cinci sau sase expansionuri atata timp cat nu sunt DLC-uri

  4. #764 SP
    Member Wagram's Avatar
    Exact, aş prefera să fie expansion(s) în toată regula, cum erau pe vremuri, nu bucăţele de 3-4 ore de joc.

  5. #765 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Attached Images Attached Images praising_intensifies.gif

  6. #766 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Patch nou, acum puteți juca împreună indiferent de level + pana la 600 de vials si bullets in storage:

    http://www.gamespot.com/articles/new.../1100-6427570/

  7. #767 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    ohhh da asta e o veste foarte buna

  8. #768 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  9. #769 SP
    Junior Member Vespa's Avatar

  10. #770 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar

  11. #771 SP
    Junior Member Clautec's Avatar
    Ma poate ajuta si pe mine cineva cu Martyr Logarius. Id :Clautec

  12. #772 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Stiu ca s-a pus praf pe threadul asta dar daca e cineva dispus de un co-op la Chalice Dungeons sau Logarius, cum vad mai sus, am 3 personaje cu care pot juca. Cel mai mult ma interesaza Chalice Dungeons ca am ajuns la Ailing Loran Layer 3 si e cam crunt solo .
    Ailing Loran, Hintertomb si defapt toate, cu personajul actual am jucat numai solo asa ca spartanul.
    Mai am unul cu care am jucat numai co-op si am ajuns in Hintertomb si varii Roots.

    Asa, si unul cu care invadez ca nebunul. Imi iese treaba, daruiesc Blood Dregs reginei mele iubite. Ma mai si invadeaza lumea, ii cam bat dar e bine, my queen is thirsty, and if she thirsts for blood, I oblige . Joc cu Chikage +10, Evelyn +9. Come to daddy!
    Am omis ID-ul: Enthroll

  13. #773 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Imi explica si mie cineva cum se face co-po ca tot incerc cu un prieten si nu ii dam de capat... ultrastyle89 (psn)

    ---------- Post added 26-06-2015 at 21:13 ----------

    Quote Originally Posted by Kratos666 View Post
    Imi explica si mie cineva cum se face co-po ca tot incerc cu un prieten si nu ii dam de capat... ultrastyle89 (psn)
    Am rezolvat problema...

  14. #774 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    L am cumparat si eu saptamana asta (a little late to the party), insa doar ieri am avut ocazia sa il joc cum trebuie. Am stat vreo 6 ore nemiscat in fata televizorului. Este pur si simplu superb jocul asta, am jucat primele doua jocuri din seria Souls, insa nu m au prins cum a facut o Bloodborne. Emotia pe care ti o transmite jocul, e de neegalat .
    Am inceput cu un build bazat pe Skill, so far i like it. Imi voi pierde multe ore cu jocul asta, in aceasta vara

  15. #775 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Nu sunt fan genului de jocuri dark soul, dar bloodorne a fost pur si simplu bestial...ceea mai frumoasa experienta in gaming am avut-o la acest joc care e un adevarat masterpice!!!! :

  16. #776 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Las da dati voi de dracu' in Dungeons. succes !

  17. #777 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Noob question, merita cumparata the Blade of mercy ? Pare foarte underwhelming cu doar 60 dmg, dar vreau sa cred ca nu am omorat o degeaba pe Eileen

  18. #778 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Deap, stagger ftw. E buna și pt pvp.
    Asta dacă ai build de dexterity.

  19. #779 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    "Dexterity" din seria souls se traduce in "Skill" in Bloodborne, nu ?

  20. #780 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Da, skill, nu stiu de ce dracu au schimbat denumirea, e acealasi lucru.

    Oricum, best weapon ramane in continuare Ludwig, dar fiecare este viablila in felul ei.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 74 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts