Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 23 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 446

Thread: Destiny Looking for Raid

  1. #81 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am un amic care vrea sa joace azi după meci, se baga cineva?

  2. #82 SP
    Junior Member cpmarvin's Avatar
    In seara asta se baga cineva la raid ? Pe normal , add remca lvl 29 hunter

  3. #83 SP
    Junior Member godecko's Avatar
    Joaca cineva acuma? Ne mai trebuie un om. Add boghev si intrati pe party

  4. #84 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    Intra careva la raid la ora 20:00? Am 2 caractere cu care vreau sa fac raidul.

  5. #85 SP
    Junior Member godecko's Avatar
    eu pot sa intru cu inca 1 om sau 2. asa ca ne mai trebuie 2-3.

  6. #86 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    Quote Originally Posted by godecko View Post
    eu pot sa intru cu inca 1 om sau 2. asa ca ne mai trebuie 2-3.
    Da-mi te rog add. IonmariusNextGen.

  7. #87 SP
    Junior Member godecko's Avatar
    done. ne auzim pe la 7 jumate incolo. mai cauta si tu oameni intre timp

  8. #88 SP
    Junior Member MethodMan's Avatar
    Salut ,
    Am devoie de fireteam pentru nightfall. Daca verea cineva , add NukeSlap (lvl 28 striker)

  9. #89 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    Intru si eu diseara. Pe la 20:00 daca vrei. Da-mi add ionmariusNextGen.

  10. #90 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Am un amic care vrea sa joace azi după meci, se baga cineva?
    undesateduci e id-ul lui

  11. #91 SP
    Junior Member Str3S's Avatar
    add: soulless1987
    dupa ora 12 sunt on pentru raid!!!

  12. #92 SP
    Junior Member Baloo's Avatar
    Salut. Am probleme cu jocul adica ma deconecteaza mereu si imi da diverse erori care zic ei ca ar fi din cauza netului meu dar nu este asa , am un net foarte bun. Ce sa fac??

    AghiutzaBaloo

  13. #93 SP
    Junior Member godecko's Avatar
    Quote Originally Posted by Baloo View Post
    Salut. Am probleme cu jocul adica ma deconecteaza mereu si imi da diverse erori care zic ei ca ar fi din cauza netului meu dar nu este asa , am un net foarte bun. Ce sa fac??

    AghiutzaBaloo
    As zice sa faci un ticket la bungie si sa explici problema. Asa te ajuti si pe tine si pe altii care probabil au aceeasi problema. Poate a fost ceva temporar. Eu as arunca un ochi pe twitter-ul lor ca posteaza acolo diverse update-uri cand e cazul.

    ---------- Post added 19-11-2014 at 12:41 ----------

    Guys,

    Eu (PSN:Boghev) in seara asta pe la 11-11 jumate o sa caut lume pentru Raid pe normal. O sa intru cu Sorinster, Alex_Qualamite. Care vrea sa se bage ne auzim aici.

    Become legend.

  14. #94 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pe la 11 ajung şi eu acasă, tot odată caut o echipa să îl facem pt trofeul în care nu trebuie să mori, se poate face pe normal, doar că tre să stăm ceva pe el, probabil în weekend.
    La strategie mă gândeam la 7 oamenii, cel de al 7-lea intra doar la check point să îl salveze, dacă moare unul din noi, ieşim în orbită, intram iar în raid de la început apoi intram la check point, tot aşa până la ultimul boss, după ce îl facem intră şi a 7 lea cu noi şi îl mai facem odată, este o teorie, nu am testat-o.
    Dacă nu moare nimeni din echipă şi ies toţi în orbita se pune ca şi cum au murit, sau trebuie făcut tot raidul cap coadă.

  15. #95 SP
    Member Kupy's Avatar
    Dacă iese UNUL singur pe orbită, e pierdut trofeul. Nu poți nici sa intri la checkpoints pt ca nu îl ai pe ala dinainte, și nici nu poți sa te unești la altcineva care e deja în Raid ca nu se pune. Trebuie cap coada într-o singura încercare. Poți sa mori doar la etapa cu deschiderea ușii la început, pt ca tehnic nu ești în Raid încă. Sfatul meu e sa beți o sticla de whisky înainte, asa nu va luați la înjurături și la bătaie..

  16. #96 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Ma bag si eu diseara la raid daca am loc cu voi

  17. #97 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Caut echipa de raid hard. Sunt warlock sau hunter lvl 30.

  18. #98 SP
    Junior Member Baloo's Avatar
    cand cumperi jocul destiny el vine cu un cod de playstation plus de 30 de zile. Dupa ce pun codul, dau confirm si zice " the code you entered may not be correct or may no longer be valid. Please check your entery (E-8200012F)"
    Ma ajuta sipe mine cineva sa pun codul ca sa mearga? ca vrewau sa joc in continuare. MS

  19. #99 SP
    Junior Member cpmarvin's Avatar
    salut, codul e valabil doar daca nu ai avut ps+ pana acum, nu poti sa il folosesti pentru renew

  20. #100 SP
    Member vallio's Avatar
    Se baga cineva la raid pe HARD asta seara? Suntem 3 2xLVL 29 si 1x30.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 23 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. I'm looking for old console game :) By Kaloyanis in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 2 Last Post: 22-09-2013, 00:42
  2. Problema complicata cu Intel Raid 5 By MonkY in forum Hardware
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2012, 13:44
  3. Primul SSD Raid PCIe sare bariera de 1GB/s By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 27-06-2009, 03:08
  4. Replies: 0 Last Post: 22-11-2008, 01:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts