Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 23 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast
Results 281 to 300 of 446

Thread: Destiny Looking for Raid

  1. #281 SP
    Member nickstr's Avatar
    Le-am luat, sunt și eu 30 în sfârșit sniperul Ice Breaker e cam smecher

  2. #282 SP
    Junior Member alessio87alex's Avatar
    bravo btw, mai am o chestie foarte tare: Bad Juju. Aproape am terminat bounty-ul. Cu Obsidian Mind si Bad Juju o sa am recharge super rapid la super

  3. #283 SP
    Junior Member bizzysgs's Avatar
    Caut si eu oameni pentru raid. Am si DLC-ul. Suntem deja cativa dar nu destui, asa ca daca e cineva interesat sa ma adauge la prieteni si sa-mi trimita un mesaj pe PSN. ID PSN: BizzySGS

    Am mai facut raidurile cel putin o data asa ca nu suntem noobi totali. Dar caut oameni care vor sa se distreze mai mult decat sa treaca prin raid cat mai rapid sa-si ia de o grija.

  4. #284 SP
    Member nickstr's Avatar
    Facem și noi un Crota diseară după ora 19 pana nu baga hard mode ai se strica drogurile?

  5. #285 SP
    Junior Member stapanul01's Avatar
    care vrea sa joace si cu mine ? am level 24 si 2 arme legendare ... caut parteneri pentru daily weekly missions si altele.
    caracterul meu : https://www.bungie.net/en/Legend/2/4...261235237#gear
    PSN: LeXuLeTz

  6. #286 SP
    Junior Member alessio87alex's Avatar
    @stapanul01: daca ma vezi online poti intra pe mine (31 Warlock - alessio87alex). Eu cred ca o sa fac ROC strike destul de mult (numai ca trebuie DLC pentru el). La ROC (si chiar si Tiger strikes) iti pica legendary stuff cateodata, chiar si exotice (vezi aici detalii: http://www.reddit.com/r/DestinyTheGa...ikes_here_are/). Btw la ROC iti creste reputatia de Vanguard si primesti si marks. Cand esti level 3 Vanguard iti poti cumpara chestii de la vendor si sari in level.

    Let me know

  7. #287 SP
    Junior Member feri058's Avatar
    salut ,sunt level 24 warlock caut parteneri pt weekly si daily missions id psn :feri058 ,nu am expansionul inca

  8. #288 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    Salut,

    Cine se bagă diseară la Crota raid de la ora 22:30 sa dea reply. Sunt Hunter lvl 32 si Warlock lvl 31 cu Galahorn MAX , fatebringer , etc.

  9. #289 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    @ionmarius16, ruşinica, Duminică când te-am rugat să ne ajuţi la Crota pe normal 10 min ne-ai ignorat, acum văd că îţi cauţi echipă.

  10. #290 SP
    Member nickstr's Avatar
    Nightfall face cineva acum

  11. #291 SP
    Junior Member dzmorbo's Avatar
    Salut, sunt lvl 31 Hunter si joc destul de mult PVP, dar mai bag din cand in cand cate un daily, weekly sau strikes. PSN id: dzmorbo

  12. #292 SP
    Junior Member RoN1N333's Avatar
    Batran Warlock 31+ caut parteneri nightfall si raid. Am jucat toata viata solo, sunt fara experienta in raiduri.
    PSN id: RoN1N333
    https://www.bungie.net/en/Legend/2/4...265061027#gear

    Multumesc si drop-uri bune sa aveti!

  13. #293 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Warlock 27+ si caut parteneri de raid. Nici eu nu am experienta in raiduri.
    Joc aproape in fiecare seara dupa ora 19.00-20.00
    PSN ID: costi29lan


    https://www.bungie.net/en/Legend/2/4...253496739#gear

  14. #294 SP
    Junior Member Bilibistroc's Avatar
    Salut ! Caut oameni cu care pot sa joc si eu niste destiny.

    Momentan, sunt plecat in voiaj, dar imi puteti da add pe PSN. Cand ma intorc, in iunie, facem un HoW, daca mai jucati

    Psn: bilibistroc

    https://www.bungie.net/en/Profile/254/8768738

  15. #295 SP
    Junior Member alessio87alex's Avatar
    Salutare, e reducere si la PS Vita la Altex, 300 RON. Ma gandeam sa imi iau sa fac niste bounty-uri remote hahaha

  16. #296 SP
    Member kingraa's Avatar
    Am inceput sa joc si eu Destiny si interfata mi se pare foarte incurcata. Sant multe lucruri care nu stiu la ce folosesc, mai bine zis nu stiu eu sa le folosesc. Spre exemplu spinmetal sau chestiile alea cu heliu la ce le folosesc ? Pot sa vand armele sau armurile care mi se tot aduna in inventar ? Am ajuns la level 10 dar inca mi se pare incurcata interfata.
    Pausa cum se pune la joc ? E suficient sa apas Option ? Ca mi s-a intamplat sa-mi sune telefonul am apasat Option dar cand m-am intors la joc, eram mort, semn ca nu intrase in pauza.
    Sau cred ca sunt eu un mare NOOB.
    Daca ma puteti lamuri ar fi super. Multumesc.

  17. #297 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Da, poti sa vinzi armele....dar decat sa le vinzi, mai bine le dai dismantle si pastrezi materialele. Pauza, ca la un joc MMO, nu se poate pune....gasesti un loc unde nu este nimenea si iti lasi caracterul acolo rezolvi ce ai de rezolvat. Spinmetal este un material care o sa il folosesti la upgrade-ul de iteme si mai sunt si alte materiale:

  18. #298 SP
    Member kingraa's Avatar
    Bun. Hai ca m-am mai desteptat
    Dar vin alte necunoscute.
    1. Ce reprezinta "grimoire", sub levelul care este aratat in dreapta sus cand sunt in "spatiu" ?
    2. Apoi pe fiecare planeta vad ca sunt 2 "misiuni" care nu sunt ca celalalte misiuni. Una e "patrol" si inca o chestie. Ce rol au? Doar de a face EXP ?? Ca oricat le fac nu se termina. Adica ma tot trimite sa accesez alte si alte misiuni.
    3. Apoi, la ce imi foloseste intelectul, discipline si strencth ??
    4. "Esarfa" aia de la brau ma ajuta cu ceva ???
    5. O arma sau armura normala se poate upgrada sa aiba intelect, discipline sau strencth ??
    6. La ce ii ziceti voi "Raid" ?? La luptele 6 vs 6 ?? Ca daca sunt alea eu momentan n-am sanse acolo cu level 11. Am intrat o data, dar 95% din lupta am fost mort. . Oricum o sa am nevoie si de raidurile astea la un moment dat ca sa pot sa "cercetez" arme si armuri mai bune, corect ??
    Multumesc.

  19. #299 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Este prea mult de scris, se7enfuryRO, intri în party şi îţi explicăm acolo.

  20. #300 SP
    Member kingraa's Avatar
    Ok. Mersi Seven. Momentan sunt pe WoT . Am sa-ti dau cerere si discutam cand intru.


    LE. Ti-am trimis cerere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 23 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. I'm looking for old console game :) By Kaloyanis in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 2 Last Post: 22-09-2013, 00:42
  2. Problema complicata cu Intel Raid 5 By MonkY in forum Hardware
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2012, 13:44
  3. Primul SSD Raid PCIe sare bariera de 1GB/s By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 27-06-2009, 03:08
  4. Replies: 0 Last Post: 22-11-2008, 01:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts