Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 31 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 603

Thread: Horizon Zero Dawn

  1. #201 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Ha! poate dau o fuga pe acolo maine sa-l butonez putin, thks

  2. #202 SP
    Member enemigo's Avatar
    Sa intrebi inainte daca il au sau asa, sa nu platesti o ora degeaba.
    M-a sunat un prieten azi, chiar persoana cu care fac account sharing si m-a intrebat cand se lanseaza ca am vorbit sa-l luam.. in fata lui acolo se juca un adolescent horizon.

  3. #203 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Am primit mail de la Altex cum ca "precomanda e disponibila si a intrat in fluxul de produse confirmate automat si produsele vor fi livrate catre dumneavoastra"

  4. #204 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Asa am primit si eu si avea o chestie acolo cu apasa aici ... n-am citit, dar am apasat.. si am vazut ca am anulat precomanda... asta e , o sa ma duc in magazin sa-l iau

  5. #205 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Asa am primit si eu si avea o chestie acolo cu apasa aici ... n-am citit, dar am apasat.. si am vazut ca am anulat precomanda... asta e , o sa ma duc in magazin sa-l iau
    Asa am facut si eu din graba la precomanda de la Dance 2017. Ma frec in el de mail de la ALtex, ce nervi mi-am facut atunci....cum pana mea sa faci mail de ''confirma anularea''....
    On topic, mai sunt cateva ore pana la Horizon

  6. #206 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Eu un soi de "Last chance to back out"

  7. #207 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Trecând peste modul urât în care s-a exteriorizat, sa dam credit where it's due lui templier pentru încă un controller deosebit:

    http://www.pushsquare.com/news/2017/...thy_of_worship

  8. #208 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    O să îl gâdile in draci

    Sent from my EVA-L09

  9. #209 SP
    Banned Templier's Avatar
    @ eagle-eye multumesc pt apreciere

    @ se7en fury chiar nu m-ai cunoscut dupa atata timp

    Multumesc .... pentru poze !

  10. #210 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Trecând peste modul urât în care s-a exteriorizat, sa dam credit where it's due lui templier pentru încă un controller deosebit:

    This Custom Horizon: Zero Dawn Controller Is Worthy of Worship - Push Square
    This one is really hot! E atat te fain incat aproape imi pare rau ca jocul nu ma atrage deloc.

  11. #211 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ^nu esti singurul. Singurul lucru care ma atrage la joc e grafica, in rest... I dunno man. Parca l-as lua doar pentru ca toti il lauda, dar am mai trecut prin de-astea cu Division si mi-e teama

  12. #212 SP
    Member toto's Avatar
    Ieri am facut precomanda,astazi am primit mesaj ca jocul a fost preluat de curier.

  13. #213 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am ramas uimit de cât de bine sunt făcute expresiile faciale, nu îți lasă impresia că de uită în gol, se pot citi emoțiile pe fața personajelor.

    Sent from my EVA-L09

  14. #214 SP
    Member Sherwood's Avatar
    preluat de pe forumul "vecin" :

    "Media Galaxy anunță lansarea în premieră a jocului Horizon Zero Dawn, cel mai nou titlu exclusiv PlayStation 4, dezvoltat de Guerilla Games. Acesta va fi disponibil spre vânzare începând cu data de 1 martie în rețeaua de magazine Media Galaxy și pe site-ul mediagalaxy.ro.
    Cu ocazia lansării, Media Galaxy invită toți pasionații de jocuri pe data de 1 martie, la ora 18:00, în magazinul Media Galaxy Orhideea din București pentru un eveniment în care vor putea încerca, în premieră, Horizon Zero Dawn, și vor putea participa la concursuri cu multe premii și surprize. Înscrierile se vor face la fața locului, începând cu ora 18:00, accesul fiind gratuit și deschis pentru toți doritorii.
    Cei prezenți vor putea participa la sesiuni de quiz, în care vor avea ocazia de a câștiga abonamente PlayStation Plus de 3 luni. De asemenea, toți cei care cumpără jocul Horizon Zero Dawn pe parcursul evenimentului vor intra în cursa pentru unul dintre cele doua pachete formate dintr-un controller SONY DualShock 4 Glacier White + Abonament PlayStation Plus 1 an.
    Mai multe detalii sunt disponibile pe pagina de Facebook dedicată evenimentului de lansare. Întregul eveniment va putea fi urmărit live pe canalul de YouTube al Media Galaxy."


    Read mor

  15. #215 SP
    Member rolleer's Avatar
    Quote Originally Posted by toto View Post
    Ieri am facut precomanda,astazi am primit mesaj ca jocul a fost preluat de curier.
    Tot de pe altex ai facut precomanda? Mersi

  16. #216 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Daca vrea cineva jocul la 210 lei sa intre aici pt detalii: http://www.consolegames.ro/forum/sin...postcount=2182

  17. #217 SP
    Member toto's Avatar
    Da ,Altex.

  18. #218 SP
    Junior Member mdexter95's Avatar
    Oare il gasesc pe raft si mai devreme de ora 6 daca ma duc

  19. #219 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Il gasesti sigur, pentru ca azi se lanseaza si ar fi absurd sa astepte lansarea lor de seara, in loc sa vanda deja jocul day 1.

  20. #220 SP
    Junior Member mdexter95's Avatar
    Noh, asa ma gandeam si eu, dar am zis sa mai cer o opinie. Mersi, o sa ma duc sa imi incerc norocul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 31 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Until Dawn By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 314 Last Post: 01-02-2024, 21:19
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 06:14
  3. Agarest Senki Zero: Dawn of War Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 22-08-2010, 12:56
  4. Nuclear Dawn Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 18-12-2009, 05:41
  5. Dawn of Discovery Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 30-05-2009, 09:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts