Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9
Results 161 to 171 of 171

Thread: Nioh

  1. #161 SP
    Member cosmins's Avatar
    Voi la ce nivel v-ați oprit cu caracterul? Eu am 127 si nu imi este foarte usor in ng +.

  2. #162 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    260 deocamdata, way of the wise pe la inceput.

  3. #163 SP
    Member cosmins's Avatar
    La mine cam asa arata caracterul, daca va fi sa mai cresc voi creste pe skill si dexterity.
    Attached Images Attached Images nioh_20170826101504.jpg nioh_20170826101521.jpg

  4. #164 SP
    Member cosmins's Avatar
    Salut,
    Are cineva yasakani magatama?
    Am încercat sa farmez dar in 2 ore nu am avut nici un rezultat.

  5. #165 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Misiunea "The return of the Gourd" are reward Yasakani Magatama de la way of the strong in sus.

    Nu te fixa pe asta momentan. Fa level up, continua spre way of the wise si o sa-ti pice asa multe ca nu o mai ai ce face cu ele.

  6. #166 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Poate suna intrebarea aiurea : cum se pun punctele la status ? E primul joc care il joc de genul asta sa ii pun puncte la status.

  7. #167 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Cred ca nu sunt singurul maniac de aici, asa ca arunc si eu o intrebare. Ca unui om caruia ii place sa aiba ce sa puna pe raft sa nu se simta praful singur, va intreb, aveti idee daca astia mai scot varianta complete in editie fizica? Stiu ca asiaticii sunt mai cu mot, dar macar si la astia mai putini civilizati sa arunce un os.

    Am tot cautat pe net, cam nimic. Tot asa, suflete triste care asteapta. Nu de alta, dar e si oferta pe Store si ma bate gandul sa o iau asa si aia e, imi fac eu un custom case sa il pun acolo

  8. #168 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Nu iti face sperante la asa ceva. Si eu am vrut Complete Edition dar am gasit jocul la Altex cu 80 si nu am putut sa refuz. Daca dupa ce il termini mai vrei continut (jocul este plin de misiuni), iti iei season pass si aia e.

  9. #169 SP
    Senior Member Khufu's Avatar

  10. #170 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Nu am inteles, daca am doar Nioh 1 in varianta digitala, primesc acces la varianta remastered de PS5 ?

  11. #171 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Si eu sunt in aceeasi situatie, am Nioh digital pentru ca la noi nu s-a lansat fizic Complete Edition. Nu au mentionat nimic despre un upgrade path, cred ca nu exista. Daca il vrei si pe primul, Nioh Collection

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts