Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 27 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 LastLast
Results 481 to 500 of 531

Thread: Meciuri / Campionat FIFA 16

  1. #481 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Vezi ca dupa ce jucam meciurile astea ... Raman 5 echipe !!!

  2. #482 SP
    Member PaznicDeNoapte's Avatar
    Cred ca am sa adaug si 2 cele mai bune echipe de pe locul 3
    Alte idei va rog?
    Multumesc pentru atentionare silvian92

  3. #483 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    3 echipe.

  4. #484 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ce faci cu 3 echipe? Ai nevoie de inca 3 echipe in etapa urmatoare. Asta insemna 6 echipe in etapa asta.
    Sau 2 din cele de pe locul 2 nu se califica...

  5. #485 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Sau cele 5 echipe ramase participa la un minicampionat.
    Dezavantajul este ca va dura mai mult!

  6. #486 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar

    Meciuri / Campionat FIFA 16

    Daca raman 5 , cum faci sa joci optimile , sferturile , semi-finalele ?
    P.S. Play-off

  7. #487 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Elvetia - Romania ??? Serios ???? Am jucat deja in grupe ! E ultimul campionat la care mai particip, felicitari ptr initiativa, dar esti complet depasit !!!

    Trimis de pe al meu GT-N8010 folosind Tapatalk

  8. #488 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Acum, fara sa te superi... Ar fi interesant un campionat organizat de tine impreuna cu Cristian2191

  9. #489 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Cu tine in frunte.

  10. #490 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Esti ironic degeaba ! Sa organizeze fiecare ! Unde ai mai auzit tu campionat stil grupe-playoff, in care sa joci dupa ce ai iesit din grupa, in primul meci , cu echipa din grupa ta ? E normal ?
    Fiecare se ia de fiecare pe forumul asta !!
    Am acceptat sa joc cu echipa slaba la nationala, pentru ca organizatorul , prietenii lui si primii veniti dupa si-au luat echipe de 5* , dar imi ajunge ! Campionat adevarat a fost cel organizat anul trecut de Daniel !!!
    Singurele probleme existente si de inteles in astfel de campionate sunt lipsa de seriozitate si de timp ! Parerea mea...

    Trimis de pe al meu GT-N8010 folosind Tapatalk

  11. #491 SP
    Member PaznicDeNoapte's Avatar
    Bai nene si daca asa a cazut pe random ce sa ii fac ?
    Voi credeti ca eu meciurile le fac asa cum vrea .. mea?
    TOTUL ESTE FACUT PRIN RANDOM.ORG
    Incep sa imi pierd rabdarea ma jur
    Asta stiti sa faceti sa aruncati cu ***** dar unu nu stie sa vina cu o propunere calumea si sa vorbeasca frumos
    Ma refer la astia care va dati hateri pe aici

  12. #492 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Grupele trebuiau facute in asa fel sa iesim din grupe 8/16 echipe , nu 10. Zic si eu...no offense

  13. #493 SP
    Member PaznicDeNoapte's Avatar
    Daca nu vreti sa va mai inscrieti asta e , BAFTA !
    Puteti sa va si retrageti sincer
    Eu am sa mai fac campionate , daca nu am destui oameni asta e nu am sa mai fac si gata
    Decat sa veniti si sa va luati de mine mai bine veniti cu sugestii inainte de inceperea campionatului
    Atunci nu va vede nimeni si la mijlocul campionatului incepeti sa sariti de cur in sus

  14. #494 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Am spus ca esti depasit ! Daca pe random iti iesea ca fiecare juca locul 1 cu locul 2 din grupa, ca in cazul meu , ce mai faceai ? Plus ca raman 5 echipe dupa faza asta, al 5 lea joaca impotriva PS-ului ??? Daca tot te-ai apucat sa-ti pierzi timpul si nervii cu un astfel de campionat, fa-o macar cum trebuie !!!

    Trimis de pe al meu GT-N8010 folosind Tapatalk

  15. #495 SP
    Member PaznicDeNoapte's Avatar
    Campionatul asta daca ati obervat isi actualizeaza regulile si metodele de a juca din editie in editie si asta doresc sa fac pana va fi un regulament pe placul tuturor si un mod de a se juca la fel

    ---------- Post added 13-04-2016 at 19:19 ----------

    Ok si ce propuneri aveti sa facem ?
    Aici nu sunt eu tatal campionatului , d-zeul grupelor etc , suntem o comunitate si sper sa ne ajutam intre noi ca pana la urma jucam cu totii si jucam pentru distractie

  16. #496 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Nu cred ca ai cerut ajutorul . Sau l.ai cerut deja prea tarziu, adica de ex cum raman acum 5 echipe. Trebuia stabilit de la inceput ca si cateva din locurile 3 sa mearga mai departe , pentru a "umple tabloul" . Toata lumea poate veni cu propuneri, dar nu cred ca se pot ocupa mai mult de 2-3 persoane de organizarea lui.

    Trimis de pe al meu GT-N8010 folosind Tapatalk

  17. #497 SP
    Member PaznicDeNoapte's Avatar
    Eu si corbua23 ne ocupam de organizare , din pacate corbua23 are ban pe forum (mai are 3 zile) si este mai greu pentru el sa fie la curent cu toate cele..
    Am mai spus , regulamentul cand il postez este liber pentru a se modifica (o zi sau 2 , depinde...)
    Eu sunt deshis la propuneri si astept cat mai multe propuneri iar in caz de sunt mai multe propuneri bune putem supune la vot
    Acest campionat va fi ultimul campionat cu acest regulament
    La urmatorul o sa fie un regulament bazat doar pe propunerile voastre , chiar daca va fi nevoie sa facem si 2 saptamani pauza

  18. #498 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Cel mai in regula campionat a fost cel organizat de Spike.
    Daniel s-a inspirat din acel regulament la propunerea lui Gvingi!
    Daca Paznicul este de acord sa mergem dupa acel regulament, din editia viitoare, ma angajez sa-l ajut la organizare!

  19. #499 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by DonBassil View Post
    Cel mai in regula campionat a fost cel organizat de Spike.
    Daniel s-a inspirat din acel regulament la propunerea lui Gvingi!
    Daca Paznicul este de acord sa mergem dupa acel regulament, din editia viitoare, ma angajez sa-l ajut la organizare!
    Foarte bine ! O idee foarte buna !
    Quote Originally Posted by PaznicDeNoapte View Post
    Eu si corbua23 ne ocupam de organizare , din pacate corbua23 are ban pe forum (mai are 3 zile) si este mai greu pentru el sa fie la curent cu toate cele..
    Am mai spus , regulamentul cand il postez este liber pentru a se modifica (o zi sau 2 , depinde...)
    Eu sunt deshis la propuneri si astept cat mai multe propuneri iar in caz de sunt mai multe propuneri bune putem supune la vot
    Acest campionat va fi ultimul campionat cu acest regulament
    La urmatorul o sa fie un regulament bazat doar pe propunerile voastre , chiar daca va fi nevoie sa facem si 2 saptamani pauza
    Pe random.org era normal sa atribui fiecarei echipe cate un nr , mai exact locurilor impare(loc 1 din fiecare grupa) sa le revina numere impare(locurile 2 din grupe) , dar sa nu pice 1 cu 2 si etc.
    Si hai sa nu o mai lungim , pentru ca nu sunt aici sa critic , sa injur, sa fiu hater. M.am inscris in campionat de placere si ptr ca tu l.ai organizat si creat ! Multumesc !


    Trimis de pe al meu GT-N8010 folosind Tapatalk

  20. #500 SP
    Member PaznicDeNoapte's Avatar
    Cum am spus mai sus
    Sunt deschis la propuneri si acesta este ultimul campionat cu acest regulament
    Urmatorul va fi cu ceea ce propuneti voi
    Multumesc !

    ---------- Post added 13-04-2016 at 19:35 ----------

    Din pacate nu stau bine cu banii ca altfel veneam si cu un premiu si facea campionatul mai interesant

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 27 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 LastLast

Similar Threads

  1. Cupa FIFA 12, Meciuri Online Call Of Duty / Battlefield 3 By Ionut Laurentiu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 14-06-2013, 12:55
  2. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  3. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  4. Campionat Fifa 09 PSP By octav in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 26 Last Post: 20-06-2010, 23:23
  5. Campionat FIFA 09 pt PS3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 46 Last Post: 11-05-2009, 12:18

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts