Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Broforce

  1. #1 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Broforce

    Am descoperit jocul asta odată cu PS Plus. Ieri seara am jucat cu un amic, ne-am distrat foarte tare . Vi-l recomand, știu ca nu arată bine dar o să vă distrați cu prietenii, va garantez asta. Am deschis topicul asta unde puteți să vă lăsați id-urile de PSN, se poate juca in 4. Deci hai la caterincă
    Jocul este o parodie la adresa filmelor de acțiune din anii '80-'90. Vă las și un video cu toți actorii principali și filmele parodiate.

  2. #2 SP
    Member marv's Avatar
    porcariile lunii martie, huh?

  3. #3 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mă distrează dar să fim serioși, astea nu sunt jocuri pt PS4 Îmi mențin părerea, PS Minus e o glumă, dar hai să revenim la oile noastre, lăsați id-ul dacă vreți să vă jucați. Pt alte comentarii avem topicul PS Plus.

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Intr-adevar, foarte fun jocul. L-am jucat aseara cu un prieten si chiar e genial. Efectele de particule si distrugerile totale ale nivelurilor, gen Worms, sunt un deliciu.

  5. #5 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Subscriu, cel mai distractiv joculeț pe care l-au dat până acum la Plus. Pew pew, brroooooah!

  6. #6 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Chiar e caterinca, merita incercat. Brominator FTW

  7. #7 SP
    Junior Member lauTM's Avatar
    E misto si in single , mmmmm ce dor imi este de contra pacat ca nu avem parte si de o remasterizare contra

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts