Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Overwatch Romania XO

  1. #1 SP
    Junior Member Airsick's Avatar

    Lightbulb Overwatch Romania XO



    Salut

    Am facut acest topic special pentru cei care au de gand sa cumpere Overwatch si sa-l joace impreuna cu cineva / grup pe Xbox one si este in cautare de prieteni / membrii .

    Avand in vedere ca jocul este mai popular pe PC, cu o comunitate mai stransa, mi se normal sa ne unim si noi astia de pe console care au xbox si sa ne putem bucura de acest joc fantastic chiar si mai mult impreuna .

    Am vazut foarte multi PC gameri care spun ca este imposibil FPS-ul pe consola mai ales de genul acestui joc mai rapid, eu fiind gen ”whaa ru for real ?”. Unii nu pot intelege ca daca ei nu se descurca cu controller-ul nu inseamna ca si ceilalti sunt la fel . Eu am jucat si PC si console si ma descurc super pe amandoua. Da, pe PC poti sa te invarti mai repede, corect, dar daca ai skillul necesar, cu controller-ul poti face ravagii si nu, nu glumesc. Sunt destule cazuri de COD, BF4...


    Anyway, nu are rost sa detaliez GAMERTAG-UL MEU ESTE AirsickDanny pentru cei interesati sa joace.



  2. #2 SP
    Junior Member v3rt1go83's Avatar
    Salut! Mai joaca cineva Overwatch pe Xbox? Please add me. Gamertag-ul meu este v3rt1go83

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu joc overwatch pe XO/PC. Add RonanN1 (XO) si/sau RonanN1#2591 (PC)

    Nu-i imposibil sa joci cu controller pe PC. Eu doar asa joc si (de ex.) din 10 meciuri in 9 is in play of the match aka highlight.

  4. #4 SP
    Junior Member v3rt1go83's Avatar
    Da, si eu ma descurc binisor cu controller-ul. Desi ma bate gandul sa-mi iau un controller elite sau sa incerc un DIY trick sa inalt joystick-ul din dreapta pt un aim mai accurate.

    O sa te adaug diseara pe xbox, poate facem cateva meciuri. Eu sunt lvl 20 momentan, am jocul doar de cateva zile. Dar ma descurc binisor
    Daca mai joaca cineva pe xbox, lasati gamertag-ul aici, poate ne strangem mai multi.

    Cheers!

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by v3rt1go83 View Post
    Desi ma bate gandul sa-mi iau un controller elite sau sa incerc un DIY trick sa inalt joystick-ul din dreapta pt un aim mai accurate.
    Ii excelent cu el joc si eu merita investitia.

  6. #6 SP
    Junior Member v3rt1go83's Avatar
    Am facut un server pe discordapp pentru cei care joaca / doresc sa joace Overwatch pe Xbox. Asa sper sa ne gasim / vorbim mai usor.
    Numele server-ului este: Overwatch Xbox One. Puteti sa va inscrieti direct de aici: https://discord.gg/vwWw2Kf

    #FreeSombra

    Am vazut, cel putin dupa nicknames ca sunt destui romani care joaca pe XB1 overwatch, insa ori nu au casti, ori nu au voice chat-ul activ .. si faptul ca nu poti scrie nimic este super frustrant.

  7. #7 SP
    Member Svart's Avatar
    Si eu joc cu un prieten.

    Gamertagul meu e Zvaart, al lui PlavS

  8. #8 SP
    Junior Member Khonopyda's Avatar
    mai joaca cineva ? GT: ROUncle Fungus

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Overwatch By Csander in forum Console Club
    Replies: 300 Last Post: 09-06-2021, 21:34
  2. Coduri Overwatch Beta By h0stile in forum Console Club
    Replies: 66 Last Post: 04-05-2016, 17:06
  3. Replies: 10 Last Post: 10-11-2015, 18:59
  4. Pokemon in Romania By Darksell93 in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 16 Last Post: 29-10-2013, 01:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts