Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 83 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast
Results 741 to 760 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #741 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Eu nu ii acuz, doar eram curios, pentru ca si mi-e mi-au decalat comanda pana pe data de 24.11.2017, dar mi-a fost mai usor sa fac poza la pagina electronica. Eu doar sunt nerabdator, pentru ca nu mai am consola de 6 luni, de cand am vandut Xbox One-ul.


    Alex

  2. #742 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E de inteles sa fii nerabdator, dar nu tine de ei. Macar au avut bunul simt sa anunte. Sunt curios daca eMag a anuntat ceva pana acum, pentru ca din ce am auzit eu "intern", situatia este similara pentru toata tara, dar se va observa mai usor la magazinele mari, care au avut "o tona" de precomenzi.

    PS: vezi ca mie, in cazul de mai sus, se scrie legat

  3. #743 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Poate eMag vor livra la timp, oricum daca totusi sunt in aceeasi situatie probabil vor anunta decalarea lansarii

    Multumesc pentru corectie, asa este "mie" trebia scris legat in cadrul propozitiei enuntate de mine mai sus .


    AlexB

  4. #744 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din ce am inteles, chiar si Altex va livra la timp anumite precomenzi. Basically, cine are precomanda si nu a primit mesajul acesta, o sa-l primeasca pe 7.

  5. #745 SP
    Member dtancu's Avatar
    Doar așa, ca idee....Amazon UK, la precomandă făcută vineri, mi-a confirmat livrare pe 08/11, sosire pe 10-13/11 cu express delivery. Am sperat ca măcar o data sa iau o consola la lansare din RO dar nu ne dezmintim...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  6. #746 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, nu tin cu Altex sau eMag. Ii blamez cu fiecare ocazie, dar avand ocazia sa discut cu product managerul de pe sectiune, am inteles ca efectiv nu au ce face. Li s-au promis mai multe bucati, initial, asta facandu-se pe canale neoficiale, luate prin terti, din alte tari.

    Din pacate acum, acei terti nu pot aduce nici macar bucatile promise, asa ca au fost nevoiti sa trimita acele mail-uri.

    Cred ca ar trebui sa fim si putin mai intelegatori si daca e sa ne "razvratim" impotriva cuiva, cred ca ar trebui sa o facem impotriva Microsoft.

  7. #747 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Confirm cele spuse de Razvan. Cei de la Altex/MG aduc de obicei din Ungaria si câteodată UK.

  8. #748 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Asa au facut si cu controler ul Elite si l-am primit dupa 4 luni. Sper sa nu se intample la fel.

  9. #749 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Probabil nici ei nu se asteptau sa aiba atatea comenzi

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  10. #750 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Au modificat iar data pentru 07.11.2017.

  11. #751 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    La Altex sau unde?

  12. #752 SP
    Junior Member nfs_fifa's Avatar
    Oare când vor schimba consola peste câțiva ani vor merge pe premiza de upgrade? În sensul ca același joc (DISC) sa ruleze pe s pe x pe noul Xbox care va avea detalii mult mai bune? Cam asta au făcut cu x-ul. Cer doar o părere sunt conștient ca nimeni nu știe ce va fi.

  13. #753 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai X-ul este tot Xbox One. D-aia au pastrat. Tine minte ca nici jocurile de X360 n-au mers initial, iar acum merg doar o parte.

    Asa ca ma gandesc ca atunci cand vor lansa Xbox Two sau 720 sau Xbox Whatever, vor merge doar jocurile pentru el.

    Dar oricum, anumite jocuri merita pastrate in colectie (vezi Red Dead Redemption de X360 sau GTA IV) si sigur, cu timpul, le vor baga si lor BC.

  14. #754 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Primul unboxing

  15. #755 SP
    Member VictusG's Avatar
    Unboxing Digital Foundry

  16. #756 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Un unboxing care nu este filmat cu un pantof.
    Deci pana la urma, nu are si casca in pachet. Foarte dubios. Bine ca inca mai am una sigilata de la Xbox One.

  17. #757 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    cine chiar foloseste casca care vine cu xbox ? consola asta e dedicata gamerului hardcore din spusele lui Spencer , ori aia au deja casti de $200 - $250 .

  18. #758 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu folosesc acea casca. Nu suport sa stau nici macar cu o ureche acoperita complet, iar castile de gaming sunt doar cate 2. Iar pentru asta am TV si soundbar si nu locuiesc intr-o biblioteca.

    Iar calitatea sunetului pentru party este exact ce trebuie. N-am gasit nicio alta casca care sa aibe o singura casca + microfon si care sa nu acopere toata urechea si totusi sa aibe si o calitate a sunetului cel putin la fel de buna.

    Mizeria care a venit in pachet cu PS4 este deplorabila iar toate castile din comert sunt ori mai mari decat urechea, ori din material de piele sau ceva asemanator, cu care transpiri.

    Deci pentru cei 1% care o folosesc si pt un cost de max 1$ pentru ei, mi se parea fair sa puna in pachet si amarata aia de casca.

    O sa incerc cu castile de iPhone pe Xbox One X. Desi nici la alea nu poti schimba urechea. daca vrei sa folosesti doar una.

  19. #759 SP
    Member VictusG's Avatar
    Atata le-am tot lalait cu Xbox one X-ul si aveam si voucher de 10% care expira azi,chiar vroiam sa o cumpar si acuma e stoc epuizat la Emag..........

  20. #760 SP
    Member Popae36's Avatar
    Salutari!ma poate lamurii si pe mine cineva daca acest tv are HDR real sau nu?ca am auzit ca la multe scrie dar de fapt nu este real,vreau un tv 4k cu hdr pentru one x,pana in 1200 e,mersi.

    ---------- Post added 26-10-2017 at 09:23 ----------

    LG 55SJ8109

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 83 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts