Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 83 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 ... LastLast
Results 881 to 900 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #881 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Nu o sa fi sunat daca asta astepti. Eu am sunat ieri am intrebat in ce stadiu este comanda mea si a zis ca o sa ma anunte cand le intra in stoc iar acum au sunat sa ma informeze ca asa cum au promis ca stocul la emag va fi aprovizionat pe 20 noiembrie atat.

  2. #882 SP
    Junior Member frostyrca's Avatar
    Am sunat si ieri si azi . Ieri : va cautam noi, azi: nu ne-a intrat nimic in stoc.

  3. #883 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Da pentru ca trebuia sa ramai in telefon si sa astepti sa faca mailul la colegii care se ocupa . Inseamna ca nu au trimis la colegii care se ocupa. Cei de la call center nu stiu nimic fara sa intrebe mai departe.

  4. #884 SP
    Junior Member valentin47's Avatar
    Au pregatit lansarea atata timp si tot au reusit sa o dea in bara. Cred ca sunt mai multe tari care nu au primit consola..

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  5. #885 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    Pe amazon uk e in stoc. Cu expediere rapida ar ajunge pe 11 si costa aprox. 2650. Dar cred totusi ca o sa astept ca nu-i ca si cind n-as avea pe ce sa ma joc si din diferenta imi iau 2 jocuri noi saauuu... daca are cineva un xbox scorpio edition in plus sint dispus sa-i platesc 2800 lei. Oferta expira cind imi voi primi comanda de la emag. Pam pam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #886 SP
    Member VictusG's Avatar
    Care aveti neamuri in Italia, Cica este pe stoc

    https://www.gamestop.it/Platform/Games/107224

  7. #887 SP
    Member dtancu's Avatar
    Deeeci:
    img_0002.jpg


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #888 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    Quote Originally Posted by dtancu View Post
    Deeeci:
    Attachment 280341


    Sent from my iPhone using Tapatalk




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #889 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  10. #890 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    Merci pt link, am incercat sa comand dar merge de pe telefon si nu am acces la un laptop. Poate cineva sa verifice daca e posibil sa trreaca de pasul 2, cel cu introducerea adresei.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 07-11-2017 at 17:53 ----------

    Multumesc


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #891 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Este editia standard sau cea speciala project scorpio?

  12. #892 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Da, merge. Am mai luat un xbox de la ei acum vreo 3 ani deoarece erau singurii care aveau un bundle cu fifa, totul a fost in regula.

  13. #893 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    Inseamna ca doar varianta de mobil e bulita. Daca mai e valabil cind ajung acasa o sa comand. Da, e scorpio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #894 SP
    Member VictusG's Avatar
    Am comandat eu, sper sa mearga, mersi de pont, in descriere zice XBox one X Scorpio Edition, dar dupa primi pasi se schimba titlul in XBox one X..vedem, imi apare comanda plasata cu succes, sunt curios

  15. #895 SP
    Member dtancu's Avatar

    Xbox One X

    Câteva impresii la cald:
    Trecând de la Xbox One original, nu S, la acest X, upgrade-ul de imagine mi se pare semnificativ.
    Fata de PS4 Pro...nu știu ce sa zic, foarte dificil de comparat. Dpdv rezoluție nu mi se pare sesizabil, dpdv framerate clar da. De exemplu The Evil Within 2 cu opțiunea de unlock framerate e clar mai fluid.

    Forza 7 e.....damn. Incredibil. In special cursele de noapte.

    AC Origins la fel, schimbarea fantastica fata de Xbox One clasic. Aici e enervant de reglat opțiunile de HDR in-game însă. Durează ceva sa le nimerești.

    Shadow of War, ffs, au cam exagerat cu HDR-ul, îți arde ochii

    The Evil Within 2 e fără HDR, doar 4K și frame unlock.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #896 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Ce model TV ai ?

  17. #897 SP
    Member dtancu's Avatar
    Un LG OLED 65E6V


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #898 SP
    Junior Member frostyrca's Avatar
    raspuns emag:

    Buna seara ,

    Am primit raspuns ca termenul de aprovizionare este pentru saptamana viitoare .

  19. #899 SP
    Member dtancu's Avatar
    O sugestie pt cei care va luați X. Dacă nu aveți deja, luați-va un HDD extern măricel. Update-urile de compatibilitate la jocuri pt X sunt enorme, Forza ajunge la 95 GB, Quantum Break la 105 GB (fără filmuleț ) șamd. HDD-ul integrat de 1 TB e subțirel.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #900 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Da . Deja am luat asta in considerare cu HDD, așteptăm BF sa vedem ce prindem la oferta .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 83 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts