Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 83 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #1041 SP
    Junior Member schlitz's Avatar
    Sunt comod recunosc, revin cu linkuri saptamana viitoare, pana atunci google it.

  2. #1042 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Si eu am auzit chestia asta..

    Am cautat si eu ceva pe google, referitor la asta.

    https://www.resetera.com/threads/som...ew-hours.4623/

    https://www.forbes.com/sites/davidth.../#5812ff8b53d9


    Pot fi probleme de Hardware / Software.

    Nu stiu ce sa zic..

  3. #1043 SP
    Junior Member PGVlad20's Avatar
    Am fost la MediaGalaxy (Constanta) si mi-au spus ca la anu' o sa pot cumpara de la ei Xbox One X o.O

  4. #1044 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bine, daca ai dat peste un angajat "super informat" (cum gasesc eu mai mereu cate unul care habar n-are ce vinde, dar el tot se chinuie), sa nu te mire nimic. Am mai dat eu de unul care spunea ca la Altex nu se vinde Xbox pentru ca nu exista oficial in Romania... de a trebuit sa-l duc la raft sa-l intreb "Si asta ce e? Macheta dupa Xbox One?"... Culmea e ca si atunci incerca sa-mi explice nu stiu ce... dar nu ai la ce altceva sa te astepti, cand multi primesc salariul minim pe economie si sunt cu gandul la cu totul altceva.

    Eu cred ca pana la sfarsitul lunii ar trebui sa se gaseasca prin toate magazinele... asta in caz ca va produce Microsoft suficiente cat sa ajunga si la astia mai saraci...

  5. #1045 SP
    Junior Member PGVlad20's Avatar
    Am sa trec maine dimineata prin Flanco,Altex,Domo si ma duc si pe la Emag. Sunt curios ce date o sa mai primesc.(nu m-ar mira sa imi zica ca o sa apara de paste ...)

  6. #1046 SP
    Junior Member Ithrain97's Avatar
    Cand am fost eu saptamana trecuta la Media Galaxy si mie mi-a spus o angajata ca X ar putea intra la raft in Ianuarie, dar ca incearca mai devreme. Astazi a trecut mama pe la un mall si a dat de Altex, unde au zis Decembrie. Nu spunea cineva aici ca ar intra la Altex pe 4 Decembrie? Insa subscriu la ce zice la ce zice MonkY, cred ca realistic, pe la sfarsitul lunii va fi pe toate stocurile, mai ales ca Xbox One-ul original nu se mai produce din cate stiu.

  7. #1047 SP
    Junior Member PGVlad20's Avatar
    Quote Originally Posted by Ithrain97 View Post
    Cand am fost eu saptamana trecuta la Media Galaxy si mie mi-a spus o angajata ca X ar putea intra la raft in Ianuarie, dar ca incearca mai devreme. Astazi a trecut mama pe la un mall si a dat de Altex, unde au zis Decembrie. Nu spunea cineva aici ca ar intra la Altex pe 4 Decembrie? Insa subscriu la ce zice la ce zice MonkY, cred ca realistic, pe la sfarsitul lunii va fi pe toate stocurile, mai ales ca Xbox One-ul original nu se mai produce din cate stiu.
    Cei de la Emag au spus 4 Decembrie, aia de la Altex au zis prima oara ca luna asta pe 24 ...

  8. #1048 SP
    Junior Member Ithrain97's Avatar
    Quote Originally Posted by PGVlad20 View Post
    Cei de la Emag au spus 4 Decembrie, aia de la Altex au zis prima oara ca luna asta pe 24 ...
    Sper sa fie 24 Noiembrie atunci :/

  9. #1049 SP
    Member dtancu's Avatar

    Xbox One X

    Damn, am încercat din nou Halo 5, cu patchul pt X. Incredibil ce a făcut MS aici...e 4K in 60 FPS, pur și simplu incredibil ca diferența . Se vede superb, texturi in 4K, zici ca ți-ai pus ochelari
    Cel mai uimitor e ca deși nu e HDR, cel puțin pe OLED-ul meu nu văd mare diferența, zici ca e. Sigur, nu te orbesc zonele iluminate dar nici departe nu e.
    Iar diferența pe care o face 60 FPS e majora, doar când poți sa compari cu 30 FPS realizezi.
    Sper ca in afara de MS, care a făcut o treaba incredibila la toate exclusives (GoW 4, Halo 5, Forza 7), sa vedem și third-party la același nivel.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #1050 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Doom are patch enhanced sau inca nu s-a lansat?

  11. #1051 SP
    Member dtancu's Avatar
    E pe lista, cu 4K și 60 FPS, dar nu s-a lansat încă patchul


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #1052 SP
    Junior Member Xeyow's Avatar
    Pentru colegul de pe pagina 52 care a dat comanda la Microsoft UK, am o rugaminte: tine-ne si pe noi la curent: cand ajunge (mie mi-au zis 3-5 zile), daca a ajuns intreaga, etc...

    In ritmul asta, prefer sa o comand din UK, dar tare-mi e ca daca o sa am probleme, va trebui sa o schimb in UK, asa de la Emag, o schimbi mai usor.

  13. #1053 SP
    Member dtancu's Avatar
    La ritmul lui eMAG, dacă doamne ferește ai probleme cu ea acum , ți-o vor schimba la primăvara.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #1054 SP
    Junior Member Xeyow's Avatar
    Stau cu Forza7Ultimate in cont si nu am pe ce sa ma joc...

  15. #1055 SP
    Member VictusG's Avatar
    Sunt niste anunturi pe Olx, Scorpio si Standard la 2500, daca sunteti din acelasi oras si nu aveti rabdare poate merita, baietii scriu ca au garantie.

  16. #1056 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by dtancu View Post
    E pe lista, cu 4K și 60 FPS, dar nu s-a lansat încă patchul


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Poti sa imi spui te rog ce lungime are cablul HDMI care vine cu consola? Mersi.

  17. #1057 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by dtancu View Post
    Damn, am încercat din nou Halo 5, cu patchul pt X. Incredibil ce a făcut MS aici...e 4K in 60 FPS, pur și simplu incredibil ca diferența . Se vede superb, texturi in 4K, zici ca ți-ai pus ochelari
    Cel mai uimitor e ca deși nu e HDR, cel puțin pe OLED-ul meu nu văd mare diferența, zici ca e. Sigur, nu te orbesc zonele iluminate dar nici departe nu e.
    Iar diferența pe care o face 60 FPS e majora, doar când poți sa compari cu 30 FPS realizezi.
    Sper ca in afara de MS, care a făcut o treaba incredibila la toate exclusives (GoW 4, Halo 5, Forza 7), sa vedem și third-party la același nivel.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Daca vrei, nu stiu daca ai, fa-ti abonament la EA Access si acolo ai BF1, Titanfall 2 + multe altele, zic asa ca si Titanfall 2 e Enhanched si se vede incredibil, in caz ca nu ai.

  18. #1058 SP
    Member dtancu's Avatar
    Știu Victus dar sincer , nu ma tine punga încă...am și BF1 și Titanfall 2 pe PS4 Pro și oricât as vrea, asta e, o sa trăiesc cu ele pe PS..



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 13-11-2017 at 14:48 ----------

    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Poti sa imi spui te rog ce lungime are cablul HDMI care vine cu consola? Mersi.
    Greu de măsurat acum la ce pădure de cabluri e in spatele TV-ului meu dar cred ca are 1,5 m


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #1059 SP
    Junior Member darckboy's Avatar
    Am sunat la emag saptamana trecuta sa intreb de xox si fata de la call center mi a spus ca saptamana asta o sa ajunga. Am sunat azi sa i intreb daca stiu ceva sigur de vreun transport de xox si daca o sa ajunga sapt asta la mine aceasta consola si mi s a spus ca nu e nimic sigur si nu stiu exact cand o sa le intre in stoc. Deci trebuie sa ne armam cu multa rabdare si sa asteptam.

  20. #1060 SP
    Junior Member Xeyow's Avatar
    Quote Originally Posted by darckboy View Post
    Am sunat la emag saptamana trecuta sa intreb de xox si fata de la call center mi a spus ca saptamana asta o sa ajunga. Am sunat azi sa i intreb daca stiu ceva sigur de vreun transport de xox si daca o sa ajunga sapt asta la mine aceasta consola si mi s a spus ca nu e nimic sigur si nu stiu exact cand o sa le intre in stoc. Deci trebuie sa ne armam cu multa rabdare si sa asteptam.
    Si mie, si prietenei mele ne-au zis ca pe 4 decembrie ajunge la eMAG

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 83 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts