Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 83 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 ... LastLast
Results 1,101 to 1,120 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #1101 SP
    Senior Member nina's Avatar
    la mine in cont nici o schimbare.astia nu sunt in stare sa trimita consola la cei cu precomanda si ei scriu ca o au in stoc

  2. #1102 SP
    Junior Member adiro84's Avatar
    Mda, eu nu mai stau dupa ei si asa vine black friday, pana or sa livreze, va dati seama ca numai la xbox nu se gandesc ei .
    Am comandat si eu de pe store Microsoft uk.

  3. #1103 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    monky poti sa ne lamuresti putin?

  4. #1104 SP
    Senior Member nina's Avatar
    a fost indisponibil xbox one x,starea s-a schimbat probabil in stoc ca apoi stoc epuizat

  5. #1105 SP
    Member dtancu's Avatar

    Xbox One X

    Battlefront 2 are nevoie de ceva patching pe X. E ceva ciudat cu implementarea de HDR, are momente când pare ca nu e HDR apoi își revine. In special pe ecranele de loading.
    Dar in afara de asta grafica e superba. 4K HDR 60 FPS, dafuq, iti vine sa plângi la misiunile in spatiu. Păcat ca gameplayul in campaign cam sucks.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #1106 SP
    Junior Member PGVlad20's Avatar

  7. #1107 SP
    Junior Member darckboy's Avatar
    Emag ul cam isi bate joc de clienti.
    1. Nu si au o onorat comenziile pana in prezent dar te lasa sa l comanzi.
    2. Cum sa faci precomanda la un produs care deja a fost lansat si si vandut

  8. #1108 SP
    Junior Member PGVlad20's Avatar
    Intr-un fel ii inteleg si pe ei , nu a fost vina lor. Furnizorul le-a tras teapa ... Nu doar ei au avut problema asta cat si Altex , Flanco,MediaGalaxy.
    Ori a fost un singur furnizor si le-a dat m*** la toti,ori microsoft nu a produs destule console pentru Est-ul Europei.
    Iar la faza cu precomanda l-a cat au sunat telefoanele in legatura cu produsul asta, cred si eu ca l-au pus la vanzare iara(chiar si sub forma asta de precomanda).

  9. #1109 SP
    Junior Member danscaf's Avatar
    Salut ACUM AM FOST SUNAT DE EMAG DACA MAI E VALABILA PRECOMANDA VOR SA O LIVREZE IN 24-48 ORE' DIN PACATE AZI IMI VINE DIN UK

  10. #1110 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Cand ai facut precomanda la emag?

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  11. #1111 SP
    Junior Member danscaf's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Cand ai facut precomanda la emag?

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    19 septembrie

  12. #1112 SP
    Junior Member Xeyow's Avatar
    Si eu am facut precomanda din 11 iulie si nu m-au sunat

    LE:



    Deci nu stiu cum v-au sunat pe voi sau de unde ati aflat ca se livreaza saptamana viitoare, ca mie asta mi-au zis acum 3 minute



    Deci au avut-o pe stoc, dar nu o mai au, sau cum vine asta?

  13. #1113 SP
    Junior Member adiro84's Avatar
    Eu am facut pe 12 august precomanda si nu m-a sunat nimeni, nici macar sa zica ca nu o pot livra la timp.
    Cum am zis mai sus, luni am dat comanda la microsoft, ieri dimineata au pus-o cu ups si azi pe seara ajunge. Nici la noi nu cred ca o livrau asa repede . M-a costat 2445 ron toata distractia si e si varianta scorpio. Easy peasy, chiar nu ma asteptam!
    Attached Images Attached Images screenshot_20171115-100344.png

  14. #1114 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Quote Originally Posted by Xeyow View Post
    Si eu am facut precomanda din 11 iulie si nu m-au sunat

    LE:



    Deci nu stiu cum v-au sunat pe voi sau de unde ati aflat ca se livreaza saptamana viitoare, ca mie asta mi-au zis acum 3 minute



    Deci au avut-o pe stoc, dar nu o mai au, sau cum vine asta?
    Tare curios cum angajeaza oameni din astia pe partea de chat text. Zero logica in ce scrie

  15. #1115 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Deja a fost acum a intrat predusul a intrat in stocul lor doar ca nu e in stocul lor va ajunge pe data de 4(spatiu).12.

    Ce nu e clar?

  16. #1116 SP
    Junior Member darckboy's Avatar
    M..e Emag, dau comanda si eu pe microsoft store.

    Poate sa imi spuna si mie cineva va rog cum e cu garantia? in caz ca sunt probleme trebuie sa o trimit prin curier in UK?

  17. #1117 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Daca o vrea cineva pe a mea, sa imi scrie pe PM. Am primit notificare ca a fost predata curierului si ajunge maine

  18. #1118 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Eu tocmai ce am primit SMS de la emag ca a fost consola predata curierului si ca exact maine 16.11 (de ziua mea) o voi primi.
    Astept pana maine (sa am consola de la emag) si voi anula comanda de la Microsoft.
    Am zis ca prima care ajunge, pe aceea o voi pastra.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  19. #1119 SP
    Junior Member Xeyow's Avatar
    Da, trebuie trimisa prin curier in UK, dureaza 5 zile sa ajunga le ei si sa accepte sau nu returul, si inca 3-4 zile sa iti trimita alta.

    Asta cred ca e singurul inconvenient!

    LE: eu am cerut ridicare de la sediu, ca imi e ca curierul ala o sa o faca praf
    LE2: ce norocosi sunteti frate... aveti comenzile din septembrie si vi le-au onorat, iar mie din iulie, imi trag la m**e grav de tot...

  20. #1120 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Eu tocmai ce am primit SMS de la emag ca a fost consola predata curierului si ca exact maine 16.11 (de ziua mea) o voi primi.
    Astept pana maine (sa am consola de la emag) si voi anula comanda de la Microsoft.
    Am zis ca prima care ajunge, pe aceea o voi pastra.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    ramburs sau achitata in avans?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 83 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts