Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Voi ce jocuri jucati impreuna cu prietenii? Adica multiplayer.

  1. #1 SP
    Member KiritoStefan's Avatar

    Voi ce jocuri jucati impreuna cu prietenii? Adica multiplayer.

    În afară de Star Wars Battlefrond nu am văzut să se joace alceva (decât fifa sau Call of Duty,Gta V ) , am încercat să joc Rainbow Six dar să zicem că încă nu m-am învățat cu controlul.
    Voi ce jucați ? Am intrat și în cluburi ro și în afară de fifa,Call of Duty,Gta V nu se joacă nimeni alceva

    Ps.Dacă se trezește cineva să spună de ce nu am postat la topicul ''clubul xbox one '' am scris și acolo și nimeni nu mia răspuns.
    Fază e că mi-am loat gold și sperăm să joc multiplayer și m-am cam plictisit de star wars

  2. #2 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Problema e ca majoritatea romanilor au ps4. Probabil de asta nu prea găsești romani. Se vede si aici pe forum unde daca pui o întrebare pe partea de xone primești răspuns mai greu decat la zona de ps4. Bineînțeles, si pe ps4 tot jocurile enumerate de tine sunt mai jucate, doar ca ai mai multe sanse sa găsești romani si in alte jocuri.

    PS: nu am One, mi-am dat doar cu părerea.

  3. #3 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Din cate am obsevat majoritatea joaca fifa 2017 sau joaca cu cunoscuti.... ma face sa regret gold live

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu tot doar cu 1-2 prieteni cunoscuti ma joc. GTA Online, FIFA, The Division si Wildlands. Am jucat si Watch Dogs 2 pe partea de co-op, dar e meh...

    Anywho, eu inca astept ceva gen Army of Two. Chiar sper sa mai iasa niste jocuri co-op pe story, nu pe MP arena style.

  5. #5 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    co-op am vazut ca mai e assasin creed unity

  6. #6 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu unul enumar ce jocuri am si as vrea sa le joc coop sau versus
    knight squad
    fibbage
    pool nation imi place snooker
    ryse son of rome
    rocket league
    monopoly
    trivial pursuit live
    worms battlegrounds
    the division sunt lvl 14 si sper sa ma ajute cineva sa ajung mai repede la lvl 30
    fifa 17 pro clubs sau coop seasons
    ufc 2 rivalries

  7. #7 SP
    Junior Member |_ciprian_|'s Avatar
    Eu joc in special Battlefield 1 sau daca vrei iti pot recomanda pe cineva care joaca foarte mult The Division.

  8. #8 SP
    Member Popae36's Avatar
    Joc: overwatch
    Halo 5
    Battlefield 1
    Gears of war 4 mai rar
    ......

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce jocuri multyplayer jucati? By prise in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 02-06-2010, 16:18
  2. Replies: 11 Last Post: 02-06-2010, 15:36
  3. Impartirea jocurilor PSN cu prietenii, legal sau nu ? By Srachi in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 27-08-2008, 11:58

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts