Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 260 of 395 FirstFirst ... 160 210 250 258 259 260 261 262 270 310 360 ... LastLast
Results 5,181 to 5,200 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #5181 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Linistiti-va!* Vine Windows 10 acusica







    * RonanN1 trademark

  2. #5182 SP
    Member solaru's Avatar
    S-a anuntat data lansarii World of Tanks pt Xbox One: 28 iulie. Mai multe informatii, datele importante, bonusuri, beta, etc in linkul de mai jos:
    World of Tanks on Xbox One Key Dates | World of Tanks

    ASta nu stiam - Xbox crossplatform battle!!!

  3. #5183 SP
    Junior Member Deeznizzle's Avatar
    You're registered for the Gears of War: Ultimate Edition Beta. While you wait for Beta access, choose Redeem code to pre-download the beta onto your Xbox One. Then, once you are granted access, you'll be ready to go!

    Am primit mesajul asta de la Xbox Live dar, nu-mi amintesc sa ma fi înregistrat pentru asa ceva. Stie cineva despre ce e vorba?

  4. #5184 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie tot nu imi place ca au venit cu o maneta premium, not fair:


  5. #5185 SP
    Member blondutzu's Avatar
    se pot moda controllerele de foarte mult timp, Microsoft doar incearca sa ciupeasca si ei ceva din piata asta.
    https://eu.scufgaming.com

  6. #5186 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Deocamdată asta e lista cu jocurile BC

    Games currently compatible include:

    A Kingdom for Keflings
    A World of Keflings
    Alien Hominid HD
    Banjo-Kazooie
    Banjo-Tooie
    BattleBlock
    TheaterDefense
    Grid
    Geometry Wars Evolved
    Hexic HD
    Jetpac Refuelled
    Kameo
    Mass Effect
    N+
    Perfect Dark
    Perfect Dark Zero
    Small Arms
    Super Meat Boy
    Toy Soldiers
    Toy Soldiers: Cold War
    Viva Piñata
    Viva Piñata: TIP
    Zuma

    Pt feedback intrați aici
    https://xbox.uservoice.com/forums/29...-compatibility

  7. #5187 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    se pot moda controllerele de foarte mult timp, Microsoft doar incearca sa ciupeasca si ei ceva din piata asta.
    https://eu.scufgaming.com
    Pai da, dar alea nu erau oficiale. Mi se pare unfair sa ii avantajezi direct in online pe cei care sunt dispusi sa plateasca mai mult. Ori suntem toti la fel online ori ne intoarcem la PC mustard race. Ce-i prosteala asta...

  8. #5188 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Am un sistem logitech 5.1 cu 3 jack-uri-se poate conecta la xbone sau merge doar optic?

  9. #5189 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pai da, dar alea nu erau oficiale. Mi se pare unfair sa ii avantajezi direct in online pe cei care sunt dispusi sa plateasca mai mult. Ori suntem toti la fel online ori ne intoarcem la PC mustard race. Ce-i prosteala asta...
    Nu vad cu ce ar avantaja pe unii sau pe altii... este un gamepad mai ergonomic si unde iti poti schimba analoagele sau d-pad-ul (lucru pe care-l poti face si la gamepadul tau, daca nu-ti place). Ah si poti face remapping sau folosi acele "butoane extra" (sa nu mai stai sa muti degetele ca sa dai share, menu and stuff). Cine joaca prost, o va face si cu Elite-ul... stai linistit. Nu e ca si cand ai lasa omul sa joace cu mouse-ul. Pe mine insa ma ingrozeste pretul, nu faptul ca ar oferi prea multe avantaje... Pana in 100$ as da... dar 150... damn...

  10. #5190 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    X1 are multe mufe inclusiv optic, insa nu are jack-uri.

  11. #5191 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu vad cu ce ar avantaja pe unii sau pe altii... este un gamepad mai ergonomic si unde iti poti schimba analoagele sau d-pad-ul (lucru pe care-l poti face si la gamepadul tau, daca nu-ti place). Ah si poti face remapping sau folosi acele "butoane extra" (sa nu mai stai sa muti degetele ca sa dai share, menu and stuff). Cine joaca prost, o va face si cu Elite-ul... stai linistit. Nu e ca si cand ai lasa omul sa joace cu mouse-ul. Pe mine insa ma ingrozeste pretul, nu faptul ca ar oferi prea multe avantaje... Pana in 100$ as da... dar 150... damn...
    Avand un stick mai inalt, acuratetea e mai buna. Acele butoane extra pot fi remapped incat anumite actiuni sa iti ia vizibil mai putin decat inainte, iar aici ma refer la chestii in-game, nu extra stuff cum ai mentionat tu.

    Nu zic ca nu imi place, it looks sick! Dar nu mi se pare fair. Iar pretul este absurd, but whatever.

  12. #5192 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Avand un stick mai inalt, acuratetea e mai buna.
    N-as putea spune, pentru ca n-am testat... dar ti-am zis, poti sa-ti inalti si tu stick-urile... sau pui ciupercute si devine mai inalt
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Acele butoane extra pot fi remapped incat anumite actiuni sa iti ia vizibil mai putin decat inainte, iar aici ma refer la chestii in-game, nu extra stuff cum ai mentionat tu.
    Din cate am inteles se lucreaza si la remapping la un viitor update de firmware... teoretic ar trebui sa avem toti acele functii, nu doar cei cu Elite.
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Dar nu mi se pare fair.
    Life is not fair, i know... Dar la naiba, am ajuns sa ne suparam ca scot accesorii mai bune. Cine stie, poate in curand Elite-ul se va livra in bundle-uri... Nu poti sa-i "injuri" pentru asta. Eu ma bucur ca n-au venit cu vreun mouse "oficial"... atunci era nasol...

  13. #5193 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Quote Originally Posted by ComaLight View Post
    X1 are multe mufe inclusiv optic, insa nu are jack-uri.
    Ai fost de mare ajutor intelegand intrebarea mea

  14. #5194 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    N-as putea spune, pentru ca n-am testat... dar ti-am zis, poti sa-ti inalti si tu stick-urile... sau pui ciupercute si devine mai inalt
    Am testat si diferenta e vizibila. Daca faci singur treaba asta, atunci esti bulangiu si trisezi. Dar cand o face Microsoft mi se pare foarte unfair.
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Din cate am inteles se lucreaza si la remapping la un viitor update de firmware... teoretic ar trebui sa avem toti acele functii, nu doar cei cu Elite.
    Pai da, dar controllerul obisnuit nu are acele 4 butoane in partea inferioara, daca te uiti la diverse mod-uri pentru controllere, multe pun butoane acolo pentru ca in anumite jocuri creeaza avantaje mari.

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Life is not fair, i know... Dar la naiba, am ajuns sa ne suparam ca scot accesorii mai bune. Cine stie, poate in curand Elite-ul se va livra in bundle-uri... Nu poti sa-i "injuri" pentru asta. Eu ma bucur ca n-au venit cu vreun mouse "oficial"... atunci era nasol...
    Daca puneau controllerul nou in toate consolele era altceva, dar asa nu fac decat sa ii avantajeze pe cei dispusi sa investeasca in asta. Unfair

  15. #5195 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Sistemul audio il poti folosi la Xbox doar prin TV sau direct pe optic din pacate....

  16. #5196 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Amice, incercam sa te ajut.
    Hai bafta.

  17. #5197 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by MENTATAL0R View Post
    Am un sistem logitech 5.1 cu 3 jack-uri-se poate conecta la xbone sau merge doar optic?
    Nu poti in mod direct. Fie folosesti un receiver (desi ma indoiesc ca vei gasi ceva cu 3 jack-uri, fie un adaptor de genul acesta.

    Update: de fapt stai ca tu vrei 5.1... atunci iti trebuie un adaptor de genul acesta. Nu are jack-uri, dar gasesti adaptoare de la RCA la jack de 3.5mm...

    ---------- Post added 17-06-2015 at 15:12 ----------

    Later edit: uite, ti-am gasit si direct cu jack-uri. Nu am idee insa cat de bine functioneaza sau cat de bun e produsul. Important este ca se poate. Happy?

  18. #5198 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    ^^Se poate,sunt happy numa ca e cam 3sferturi din costul sistemului...Soundbar 2.1 PHILIPS HTL3140B/12, 200W, Bluetooth, NFC, USB | ALTEX asta e bun?

  19. #5199 SP
    Admin MonkY's Avatar
    New Xbox One Experience


  20. #5200 SP
    Junior Member jordanelll's Avatar
    de cand va fi disponibila noua interfata ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts