Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 292 of 395 FirstFirst ... 192 242 282 290 291 292 293 294 302 342 392 ... LastLast
Results 5,821 to 5,840 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #5821 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Au fost de la Pringles? Știu că au o campanie în UK prin care oferă jocuri și dlc-uri gratuite pentru posesorii de Xbox One

  2. #5822 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au fost folosite

  3. #5823 SP
    Junior Member stefanpuica's Avatar
    Da de la pringles sunt, codurile poate lea folosit cineva de pe forum.eu am ps4 si nu am unde sa le folosesc

  4. #5824 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Aici pe forum așa se întâmplă când cineva pune coduri, vin băieții, le iau și nici macar un mulțumesc nu sunt în stare să spună, educația...

  5. #5825 SP
    Junior Member stefanpuica's Avatar
    Nu am nevoie de multumiri,dar macar sa spuna ca le-au folosit.eram curios ce au primit. Jocul full sau dlc.altii sunt sigur ca le-au fi vandut pe bani

  6. #5826 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Cel mai bine ar fi sa nu mai puneți codurile,sa le ceara pe pm ...probabil sunt dlc'uri.
    Cum este campania?,trebuie sa cumperi de o suma anume? dacă sunt jocuri full îți trimitem bani pentru chips'uri

  7. #5827 SP
    Junior Member stefanpuica's Avatar
    Fiecare cutie are un cod pe capac,cu acel cod te inscrii pentru a castiga o consola xbox1.in fiecare săptămână se da cate o consola.eu am bagat 2 coduri si la fiecare cod mia trimis email cu acele redeem codes.am luat 4 cutii de chipsuri dar nu am dat importanta si doar 2 au fost cu xbox1.de acum cand mai cumpar o sa fiu atent sa iau cu xbox

    ---------- Post added 23-01-2016 at 23:35 ----------

    Acum am citit to emailul sunt dlc-uri. 3 pentru forza si unul pentru tomb raider.cand o sa mai cumpar chipsuri si primesc coduri am sa scriu aici ca am coduri si le dau pe pm

  8. #5828 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Aveți idee dacă consolele de 1tb vin cu modelul nou de controller? (cel cu 3.5).

  9. #5829 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Vin si alea de 500gb...deci sigur

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  10. #5830 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    da vin , cel putin a mea a venit .

  11. #5831 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Momentan mai aștept (încă aștept un răspuns pentru Elite sau Halo...neserioși multi pe olx,am vândut consola veche cu gândul ca îmi ajunge halo ed la 1 zi diferența dat s-a pierdut pe drum ) dacă nu am sa cumpar versiunea bundle cu tomb raider

  12. #5832 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by robertfelixx View Post
    Momentan mai aștept (încă aștept un răspuns pentru Elite sau Halo...neserioși multi pe olx,am vândut consola veche cu gândul ca îmi ajunge halo ed la 1 zi diferența dat s-a pierdut pe drum ) dacă nu am sa cumpar versiunea bundle cu tomb raider
    Editia Elite e smechera rau...ma batea si pe mine gandul sa fac upgrade dar se gaseste EXTREM DE RAR. In plus m-am cam saturat de negrul ala, de aceea Halo pare mult mai atragatoare...

    BTW cu cat ti=ai dat consola Robert?

  13. #5833 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Pentru Elite și halo am vorbit la un preț foarte bun (1800 respectiv 1500 dar problema este ca ma tot amână..)prețul ma face sa aștept dar dacă pana la începutul lui februarie nu rezolv,cumpăr versiunea de 1tb simpla.

  14. #5834 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Editia Elite e smechera rau...ma batea si pe mine gandul sa fac upgrade dar se gaseste EXTREM DE RAR. In plus m-am cam saturat de negrul ala, de aceea Halo pare mult mai atragatoare...

    BTW cu cat ti=ai dat consola Robert?
    Cum adică se găsește extrem de rar, ăștia o au de mai bine de o lună în stoc
    http://www.altex.ro/consola-xbox-one...d-elite-bundle

  15. #5835 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cum adică se găsește extrem de rar, ăștia o au de mai bine de o lună în stoc
    Consola Xbox One 1TB SSHD Elite Bundle | ALTEX
    Pe OLX dude, used....furate din Germania....la preturi decente

  16. #5836 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    o poti lua in rate la 100 de lei pe luna....

  17. #5837 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Rahan, fără garanție nu cumpăr, iar de la hoți, no comment. Să îmi spui și mie ce înseamnă preț decent pt Elite
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Pe OLX dude, used....furate din Germania....la preturi decente

  18. #5838 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Ai dreptate Dan3 dar eu nu dau 2400 de lei pe un Xbox One (fie el si Elite) sub nici o forma

  19. #5839 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Rahan, fără garanție nu cumpăr, iar de la hoți, no comment. Să îmi spui și mie ce înseamnă preț decent pt Elite
    Teoretic ai garanție 1 an pe SN pe site la Microsoft, dar românia nu este pe lista,dar se rezolva (asa am avut și la consola veche,nu a avut probleme,nu știu dacă cer și dovada cumpărării,gen bon fiscal)

  20. #5840 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Fiecare e liber să facă ce vrea cu banii lui, eu nu aș cumpăra o consolă fără acte. E scumpă în magazin, dar cum a spus și colegul, se poate în rate, doi ani garanție, fără stres în caz că... Eu așa văd lucrurile, dar îi înțeleg și pe cei care aleg persoanele dubioase, dacă oferta este bună. Sunt curios la ce preț vând hoții ediția Elite

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts