Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 129 of 395 FirstFirst ... 29 79 119 127 128 129 130 131 139 179 229 ... LastLast
Results 2,561 to 2,580 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #2561 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    contul de twitter oficial Xbox ne spune ceva , probabil si o remarca la notele proaste obtinute de concurenta

    https://twitter.com/Xbox/status/401049488891998208
    Attached Images Attached Images bzdqyqnccaao3cb.jpg

  2. #2562 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    se pare ca din 2014 programul "Games with Gold" isi va face aparitia si pe X1 vestea buna e ca nu vom mai primi jocuri mai vechi de 1-2 ani de zile

    News: Free 'Games with Gold' coming to Xbox One - ComputerAndVideoGames.com

  3. #2563 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In acest ritm schimb tabăra

  4. #2564 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    se pare ca din 2014 programul "Games with Gold" isi va face aparitia si pe X1 vestea buna e ca nu vom mai primi jocuri mai vechi de 1-2 ani de zile
    Pai... ar fi si culmea sa primim jocuri de X1 mai vechi de 1-2 ani de zile... cand ea de-abia se lanseaza. Eu chiar am o curiozitate referitor la modul in care Microsoft si Sony vor proceda cu jocurile free pentru Gold si PS+. Nu de alta, dar daca dau cate 2 jocuri pe luna next-gen, in urmatoarele 6 luni o sa avem cam tot ce s-a lansat

    P.S. Din pacate vor baga probabil (de fapt mai mult ca sigur) si titluri Arcade...

  5. #2565 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Clubul Xbox One

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pai... ar fi si culmea sa primim jocuri de X1 mai vechi de 1-2 ani de zile... cand ea de-abia se lanseaza.
    faceam si eu o mica ironie sau gluma, cum vrei sa-i spui, la ce se intampla astazi cu aceasta promotie. evident acesta e si motivul pentru care vom primi jocuri noi, pentru ca X1 s-a lansat recent . sau poate cine stie vor schimba regulile si pentru x360

  6. #2566 SP
    Member eneea's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    faceam si eu o mica ironie sau gluma, cum vrei sa-i spui, la ce se intampla astazi cu aceasta promotie. evident acesta e si motivul pentru care vom primi jocuri noi, pentru ca X1 s-a lansat recent . sau poate cine stie vor schimba regulile si pentru x360
    microsoft m-a invatat ca daca cevas suna prea frumos ca sa fie adevarat, de cele mai multe ori nu e adevarat ...nu cred ca o sa dea jocuri gratis abia aparute, nu au facut lucrul acesta cu X360, care are un catalog imens de unde se poate alege...probabil o sa considere la Free games with Gold Killer Instinc si alte jocuri de genul Spartacus sau Hand of Kull.

    Facea cineva o gluma, ca o sa dea gratuit Dead Rising 3...prin 2016

  7. #2567 SP
    Member felixxx's Avatar
    Are cineva informatii mai noi legate de comenzile de XboxOne lansate catre magazinele din Romania? Ca vad ca pre-comanda mea de pe Shopto nu s-a materializat deocamdata in comanda si daca pana luni-marti nu se schimba nimic m-as orienta catre magazinele de aici. Stiu ca mai sunt pe aici persoane conectate la MG.

  8. #2568 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Here you go - Consola Xbox One | ALTEX Pret foarte bun

  9. #2569 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Here you go - Consola Xbox One | ALTEX Pret foarte bun
    Stiu care e pretul, ca am facut de cum a aparut pe site pre-comanda. Vreau doar sa stiu daca or sa aiba consola pe 22 noiembrie sau or sa o aiba pe 22 decembrie...

  10. #2570 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu am pe amazon.co.uk... n-am nici cea mai mica idee cand v afi livrat (dar nu am facut comanda de mult timp). Stiu sigur ca sunt in atentia lor, deoarece m-au contactat si m-au intrebat daca e OK sa o schimbe cu "Day One Edition"... Presupun ca Day One Edition se va trimite catre clienti in ziua respectiva (sau chiar mai devreme cu 2-3 zile).

    In momentul de fata nu as sti exact unde sa-ti recomand sa faci comanda. Eu as face pre-order in mai multe locuri... si cel care imi accepta primul si trimite primul... acela castiga. Restul, sa fie sanatosi...

  11. #2571 SP
    Member dtancu's Avatar
    Day One Edition are shipping joi 21/11 de pe amazon.co uk.
    Am vorbit ieri cu ei si mi-au confirmat,

  12. #2572 SP
    Member Mazzaxx's Avatar
    Cu cate zile inainte de trimitere a coletului iti ia Amazon banii, te anunta cu cateva zile inainte? Am in mai multe locuri pre-order.

  13. #2573 SP
    Member dtancu's Avatar
    Nu te anunta cu nimic in mod special. De regula iti ia banii cu cel mult o zi inainte de shipping.

  14. #2574 SP
    Junior Member Random's Avatar
    nu sunt sigur daca sa imi iau ps4 sau XBone si vroiam sa va intreb daca se mai strange lume in party-uri la diferite jcouri (cod, fifa) ? pt ca daca imi iau imi iau doar pt multiplayer si fara sa joci cu romani in echipa in timp ce vb cu ei nu prea are nici un farmec..

  15. #2575 SP
    Member dtancu's Avatar
    Personal pe xbox one nu imi iau decat Ryse, Forza, Fifa si Dead Rising acum.
    CoD il iau pe PS4, la fel AC4. Deci poate la un Fifa sa ne vedem sau un Forza multiplayer.

  16. #2576 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    daca vrei romani, o sa gasesti foarte multi pe PSN in comparatie cu XBL, se vede si pe forum ca majoritatea gamerilor isi vor lua PS4. in plus banuiesc ca nu vor mai exista diferente majore intre PSN si XBL din moment ce ambele se platesc acum pentru MP si schimbarile aduse, bineinteles ca PSN are un avataj cu PS+ si jocurile gratuie lunar pentru toate cele 3 console, PSV, PS3 si PS4

  17. #2577 SP
    Member dtancu's Avatar
    Problema nu se pune așa.
    Depinde ce vrei tu sa joci multiplayer. Dacă vrei MP pt exclusivitati Xbox, nu vei găsi romani pe PSN
    Deci gândește-te ce vrei sa joci din francizele mari exclusive:
    Halo, Titanfall, Forza, Gears, atunci xbone
    Killzone, MGS, Uncharted, atunci PS4
    Pentru multiplatform, probabil PS4 intr-adevăr din simplul motiv ca are măcar o urma de speranța ca in viitor sa fie suportat oficial in RO store-i-l, pe când la xbone....doamne-ajuta.

  18. #2578 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    @dtancu unde ai vazut tu Gears of War pe Xbone?Stii ceva ce noi nu stim ?

  19. #2579 SP
    Member dtancu's Avatar
    Acolo unde am văzut si Halo. Nicăieri, încă, evident.
    E una din francizele mari insa, probabil in viitor va apare ceva pe xbone.

  20. #2580 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Halo a fost deja anuntat pentru One in caz ca nu stiai.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 129 of 395 FirstFirst ... 29 79 119 127 128 129 130 131 139 179 229 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts