Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 189 of 395 FirstFirst ... 89 139 179 187 188 189 190 191 199 239 289 ... LastLast
Results 3,761 to 3,780 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #3761 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  2. #3762 SP
    grn
    Junior Member grn's Avatar
    Eu NU recomand: https://www.mmoga.com, am cumparat prin paypal de la ei aseara un card preplatit de 10 dolari si nu am primit nimic pana acum.
    In schimb baietii imi trimit mail-uri ca au nevoie de o poza cu cardul meu de identitate, datele mele personale iar colac peste pupaza dupa ce i-am atentionat ca am deschis un dispute pe paypal mi-au cerut si email-ul de la contul de paypal.
    Deci inca o data sa NU cumparati de pe https://www.mmoga.com.

    Quote Originally Posted by fpalexb View Post
    Recomand "http://cardscodes.com/" dupa plata primesti codul in 10 min.


    AlexB

  3. #3763 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Sunt aceeasi .

    XboxLiveuk76 - About Us

    About Us

    Deci este recomandat sa-i aleaga pe ei .


    AlexB

  4. #3764 SP
    Junior Member Andrewok's Avatar
    M-am decis sa iau abonamentul de la cdkeys.com datorita discountului de 5%, ajungand undeva la 22 lire (~120 RON). Asta e cea mai ieftina varianta din cate am verificat. Deocamdata am vorbit cu cei de la Media Galaxy si din cauza acestui "Black friday de vara" timpul de livrare a fost decalat . Cu putin noroc va ajunge maine (in cazul in care va fi ridicat astazi de la sediul lor) sau, cel tarziu, luni.
    Multumesc mult pentru ajutor! The waiting game starts

  5. #3765 SP
    Junior Member ButchX's Avatar
    de ce nu cumparati direct din microsoft store? in dolari cel putin este cel mai ieftin la ei. (carduri preplatite, nu gold)

  6. #3766 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...si sa platim cu ce? ca nu merge PayPal-ul iar cu card direct...nici sa nu povestim.

    PayPal-ul a mers, cateva zile bune, dar dupa aia...l-au blocat. Fraierii.

  7. #3767 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    They are presented as little banners that lead me to retail pages. They are ads; an entirely common entity on games console user interfaces, here in 2014.
    Attached Images Attached Images main_gui.0.0_cinema_960.0.jpg

  8. #3768 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  9. #3769 SP
    Junior Member ButchX's Avatar
    eu am cumparat direct din store (de pe calculator, din consola nu pot sa cumpar cu paypal, da o eroare) cu paypal un card de 30$ si a mers, transactia a fost facuta pe 25 iulie si adresa este de Romania

  10. #3770 SP
    Junior Member Andrewok's Avatar
    Pai si pe store-ul lor oficial abonamentul de 12 luni costa 60$. Did i miss something?

  11. #3771 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Dupa.ce expira abonamentul mai poti juca jocul respectiv?

  12. #3772 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Dupa.ce expira abonamentul mai poti juca jocul respectiv?
    nerazzurr la ce te referi prin "Dupa.ce expira abonamentul mai poti juca jocul respectiv?", daca intrebare ta este daca se mai pot juca jocurile primite gratuit lunar prin abonamentul GOLD dupa terminarea acestuia, raspunsul este ca nu se mai pot juca, dar in momentul in care iti faci iarasi abonament GOLD poti juca din nou jocurile. Pe scurt jocurile raman in "seiful" tau dar le poti juca doar in momentul in care ai abonament GOLD.

    Sper ca am inteles corect intrebarea.


    AlexB

  13. #3773 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Am crezut ca e vorba de EA acces ..nu am citit bn....

  14. #3774 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by ButchX View Post
    eu am cumparat direct din store (de pe calculator, din consola nu pot sa cumpar cu paypal, da o eroare) cu paypal un card de 30$ si a mers, transactia a fost facuta pe 25 iulie si adresa este de Romania
    merge si direct cu cardul
    m-am dus la banca si mi-a facut disponibil internet banking
    eu mi-am cumparat ea access si gold pe 1 an

  15. #3775 SP
    Junior Member Andrewok's Avatar
    Deci nu este nicio problema daca folosesc un card romanesc pentru a cumpara Ea Access? Tocmai am terminat de instalat update-uri/apps si vreau sa iau ea access pe un an cat mai repede!

  16. #3776 SP
    Junior Member Marius93's Avatar
    Si eu am cumparat dlc-ul de la Titanfall si anume Expedition cu Paypal avand card romanesc bineinteles.Nu stiu care este treaba dar a mers insa acum ceva timp nu mergea sa cumpar nimic de pe store cu Paypal.

  17. #3777 SP
    Junior Member Andrewok's Avatar
    Revin cu inca o intrebare: a reusit cineva sa foloseasca Netflix? Mie imi da eroare cu regiune restrictionata.

  18. #3778 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai aici cateva metode, eu am avut abonament cateva luni pe PS3, la fel functioneaza si pe XOne. Iti recomand unotelly.com
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1089190
    https://www2.unotelly.com/home

  19. #3779 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Câteva poze
    Pozele nu ii fac dreptate. L-am vazut live si e superb! Jocul nu ma intereseaza jn niciun fel, dar consola aia.... <3

  20. #3780 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Arata bine si in poze, e normal sa arate si mai bine in realitate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts