Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 198 of 395 FirstFirst ... 98 148 188 196 197 198 199 200 208 248 298 ... LastLast
Results 3,941 to 3,960 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #3941 SP
    Member anduthebest's Avatar
    Cu functia instant on il inchizi si maine dimineata la prima ora joci mp.

  2. #3942 SP
    Member dtancu's Avatar
    Mie interfața Metro mi se pare oribila si pe Win8, d-apai pe xb1.
    Nu ca aia de PS4 ar fi mai breaza, dar la PS4 daca rezolva cu aranjarea manuala a tile-urilor si sortarea friends list cam asta e. La XB1 vor tine cu dinții de Metro ca deh, e trademarkul de bull**** al MS in ziua de azi.

  3. #3943 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Pai nu pot sa returnez controlleru. Trebuie sa returnez toata cutia si sa-mi dea una noua. Si e super bataie de cap...
    De ce sa fie bataie de cap, pe banii tai ? Eu nici nu m-as fi uitat, as fi returnat pachetul imediat.

  4. #3944 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt complet de acord cu tine, dar asta inseamna sa impachetez totul, sa merg pana acolo, eventual sa-mi faca storno si sa-mi cumpar altul, daca mai au in locatie.

    Din pacate, masina e pe butuci si trebe sa merg cu transportul in comun si e mare chin.

    PS: Desi ma asteptam, speram sa mearga, dar din pacate nu merge volanul pentru X360/PC pe XO

    Acum trebe sa-l vand si sa vad ce gasesc pentru XO

  5. #3945 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Eu am internet RCS-RDS pe cablu, iar instalarea (descarcare 100%) Forza 5 a durat aproximativ 4 ore.


    AlexB

  6. #3946 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Și mie care mi se părea greoi download-ul de pe PSN...

  7. #3947 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Trage un cablu din router, o sa meargă foarte ok, prin wifi am înțeles ca e melc

  8. #3948 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am cablu direct, ca pe wi-fi nu rezolvam nimic. Si tot merge ca naibi. E 77% dupa atatea ore...

  9. #3949 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    pai ce marime are FM?

  10. #3950 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu stiu man, nu vreau sa fiu off-topic sau sa creada lumea ca sunt fanboy, dar eu tocmai ca sunt foarte uimit cat de repede se misca totul pe consolele next-gen, cel putin PS4, de la meniu la download, am observat ca viteza este de aproximativ 8-10 MB pe secunda si nu exagerez nici pe laptop nu am asa viteze, fiind un amarat de laptop.

  11. #3951 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Bănuiesc ca prin cablu. Ce abonament ai la RDS?

  12. #3952 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Pai de aia ma mir si eu...cat naibii sa dureze un joc...

  13. #3953 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Jocul are 40GB si a terminat de luat acm vreo 30 de minute.

    Am abonamentul de 500 de la RDS. Nu stiu cu ce viteza a luat, ca nu stiu cum si daca pot sa fac asta din consola.

  14. #3954 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    40Gb...imens ..

  15. #3955 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Nu e imens la ce viteza are. Daca descarca cu 10 MB/s il lua in vreo 60 min, cu 20 in vreo 30 minute.

    L-ai descarcat la o viteza intre 1,5 si 2 MB/sec. (nu stiu exact cat timp ti-a luat sa il descarci)

  16. #3956 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, intrebare stupida. Care e faza cu cele 14 zile free xbox live gold din pachet ? Am activat ieri si am dat sa iau Forza 5 si nu puteam decat sa-l cumpar. A trebuit sa activez cele 3 luni de gold pe care le aveam si acum am fix 3 luni, cele 14 zile nu sunt... WTF ?

  17. #3957 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Se pare ca este vorba despre un trial de 14 zile, nu un abonament complet pe acea durata: Xbox.com Forums

    The 14 day trial does not make your Xbox LIVE account in "Gold" status. It simply allows you to play multiplayer games, chat in parties, and open certain applications.

    It is a trial and nothing more. If you wish for your account to show as a "Gold" member then you would need to purchase a paid membership.
    Tu cumparand cele 3 luni de Gold ai anulat acele 14 zile de trial.

  18. #3958 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Pai nu pot sa returnez controlleru. Trebuie sa returnez toata cutia si sa-mi dea una noua. Si e super bataie de cap...

    Cat de downloadat...ce naiba sa fac ? Cum il dau ei gratis weekendu asta daca dureaza 2 zile sa-l downloadez ? Am net foarte bun de la RDS, nu vad care-i problema. Ce as putea sa fac ?

    Si controllerul meu e asa, cred ca o serie intreaga de controller a fost produsa asa..
    Attached Images Attached Images wp_20140907_001.jpg wp_20140907_002.jpg

  19. #3959 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    dar functioneaza normal nu?

  20. #3960 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, de functionat functioneaza normal, dar este inestetic (si-mi sta pe creier sa nu intre praf acolo) si pe langa asta, da senzatia de facut pe vapor cu matrite ce nu erau 100% compatibile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts