Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 270 of 395 FirstFirst ... 170 220 260 268 269 270 271 272 280 320 370 ... LastLast
Results 5,381 to 5,400 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #5381 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    VEzi ca ai setarile de securitate "sus" adica trebuie sa le lasi mai permisive, doar nu iti viruseaza astia consola

  2. #5382 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Unde se poate vedea conferința de mâine? Știți ceva de YT, Twitch, să pot să o văd și eu de pe telefon?

  3. #5383 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Va fi 100% pe twitch maine , cauta la "Allgames" si la categoria Gameshows o sa fie sigur pe primul loc la vieweri.

  4. #5384 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Si pe youtube la live se pot vedea

  5. #5385 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am găsit, vizionare plăcută!


    ---------- Post added 04-08-2015 at 20:23 ----------

    La capitolul ăsta sunt de nota 10, superbă

  6. #5386 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Daca am $5,81 in contul Microsoft, de ce nu pot cumpara EA Access pe o luna? Costa $5...

    Am la billing un stat care nu percepe taxa (Montana).

  7. #5387 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Frumoasă e, dar prețul ăla mă omoară

  8. #5388 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Nice paint job...insa la sfarsitul zile ruleaza aceleasi jocuri ca si varianta standard.

  9. #5389 SP
    Member Halo's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Daca am $5,81 in contul Microsoft, de ce nu pot cumpara EA Access pe o luna? Costa $5...

    Am la billing un stat care nu percepe taxa (Montana).
    Din cate stiu eu doar cu cardul poti plati, cel putin asa este pe regiunea UK.

  10. #5390 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au făcut-o lată și ăștia, am zis să nu mai postez ieri seara, pe bune? Atâtea ore și nimic, aici să înțeleg ca nu are nimeni probleme sau nu se vorbește? Au reparat intr-o oră online gamingul, bravo lor dar totuși, ce dracu se întâmplă
    uploadfromtaptalk1439287967567.jpg
    http://support.xbox.com/en-US/xbox-live-status

  11. #5391 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Daca am jocurile pe Uk si vreau sa trec regiunea pe US ..le mai pot juca?..vroiam sa ma mut pentru Fifa16 ca e mai ieftin..

  12. #5392 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    Se muta contul cu totul,nu ai nicio problema sa te joci pe alta regiune.

  13. #5393 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Nu mai inteleg nimic...deci daca am fifa15 pe UK..si ma trec pe US ..mai pot juca Fifa15??? (jocul l am downloadat nu am Cd)

  14. #5394 SP
    KMZ
    Junior Member KMZ's Avatar
    Da, poti sa te joci linistit. Eu am toate jocurule in format digital si mi-am mutat contul de pe UK pe US si nu am avut probleme. Singura diferenta este la store si la anumite aplicatii care sunt regional lock,jocurile merg pe orice regiune chiar daca o schimbi.

  15. #5395 SP
    Member solaru's Avatar
    Nu stiu daca s-a mai postat, asa ca o las aici - probabil una dintre cele mai bune emisiuni gaming-related:
    Podcast Unlocked 201: Xbox Bosses Past and Present Share Stories, Secrets - IGN

  16. #5396 SP
    Member ViBy's Avatar
    Quote Originally Posted by KMZ View Post
    Da, poti sa te joci linistit. Eu am toate jocurule in format digital si mi-am mutat contul de pe UK pe US si nu am avut probleme. Singura diferenta este la store si la anumite aplicatii care sunt regional lock,jocurile merg pe orice regiune chiar daca o schimbi.
    As vrea si eu sa stiu o chestie legata de DLC-uri. De exemplu am Destiny varianta retail si as vrea sa ma mut pe US si sa cumpar season pass-ul in dolari. Pot beneficia de acest season pass sau doar de pe UK pot cumpara ?.

  17. #5397 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Doar UK.

  18. #5398 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu știu ca pe XOne nu contează zona la DLC, așa cum e la PS4, poate te ajută cineva care știe mai bine, nu sunt sigur, așteaptă mai multe răspunsuri

  19. #5399 SP
    Member solaru's Avatar
    Sper sa ajute: Eu am facut o proba dupa cum urmeaza: am cumparat o melodie pt Just Dance de pe UK (pe PC am schimbat regiunea marketplace-ului si am cumparat un DLC pt Just Dance cu niste lire care le aveam in cont). Jocul il aveam instalat deja pe consola unde am un singur cont care e pe US. Jocul a vazut si a instalat DLCul imediat.
    Eu zic ca pe XboxOne nu este blocare pe regiuni, dar cel mai bine verifici cu un DLC de 1-2 dolari, sau iei legatura cu Xbox suport.

  20. #5400 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Au făcut-o lată și ăștia, am zis să nu mai postez ieri seara, pe bune? Atâtea ore și nimic, aici să înțeleg ca nu are nimeni probleme sau nu se vorbește? Au reparat intr-o oră online gamingul, bravo lor dar totuși, ce dracu se întâmplă
    Attachment 254679
    Xbox Live Service Status
    nu stiu care e faza cu pagina lor de support dar am remarcat ca de multe ori apareau ca avand probleme diverse servicii iar eu le puteam folosi in voie. Ma gandesc ca nu e o regula sa afecteze pe toata lumea insa daca raporteaza un X numar de useri pe site va aparea ca avand probleme.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts