Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 309 of 395 FirstFirst ... 209 259 299 307 308 309 310 311 319 359 ... LastLast
Results 6,161 to 6,180 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #6161 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  2. #6162 SP
    Junior Member florin301975's Avatar
    Sall. Am instalat quantum break episode 1 dar fara sa am dvd si nici nu il pot rula. Episodul are 75 gb si nu il pot sterge. Ce pot face. Resetare consola. Jocul nu apare in games. Ms.

  3. #6163 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Incearca un reboot la consola cu force shutdown din buton . Am patit si eu odata cu Mirror`s Edge Catalyst .

  4. #6164 SP
    Junior Member florin301975's Avatar
    Nu a mers cu force shut. Am dat resetare completa la consola din setari. Ms orcum

  5. #6165 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  6. #6166 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Am intrat si eu in clublul putinilor posesori de Xbox One . Am si eu o intrebare legata de durata instalarii unui joc. Exista vreo metoda de instalare mai rapida pentru jocurile de pe disc si cele digitale? Dureaza prea mult fata de ps4 .

  7. #6167 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Welcome . Da man, exista:

    inainte sa introduci discul in consola, du-te in setari si dai off la network, apoi baga discul si install. E mult, mult mai rapida instalarea

  8. #6168 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Metoda merge si pentru jocurile digitale?

  9. #6169 SP
    Member Svart's Avatar
    Pai la jocurile digitale daca dai off la network nu prea vad cum le descarci.......

  10. #6170 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Jocurile digitale sunt ok, eu am cont US, si nu am nicio problema cu download-ul. Depinde acum si ce net ai acasa, daca esti pe wi-fi sau cablu

  11. #6171 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, incerc sa cumpar Unravel prin Paypal si nu ma lasa. Am contul pe GB, dar am schimbat si pe US si tot nu ma lasa. Nu e prima data cand cumpar cu Paypal, dar acum imi zice sa folosesc o alta metoda de plata. Am incercat si de pe calc de munca, cu IP de US, si de pe calc personal si de pe Xbox (de unde am facut cele mai multe achizitii) si-mi zice la fel.

    Wtf ?

  12. #6172 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Yep, si eu am patit la fel, am incercat sa platesc cu paypal, cum am platit si pana acum, cu cardul de ro atasat. Imi zice sa folosesc alta metoda de plata.
    N-am mai stat sa ma stresez, am cumparat card valoric de pe amazon.com, de 15$, si s-a rezolvat


    Edit: buahahahah, lume fericita: Call of Duty: Black Ops is now available on Xbox One Backward
    https://majornelson.com/blog/xbox-on...compatibility/

  13. #6173 SP
    Member eangel's Avatar
    https://www.g2a.com/halo-the-master-...ey-global.html 34 Ron ...

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  14. #6174 SP
    Junior Member Airsick's Avatar
    Pentru cei ce vor sa-si faca echipa de Overwatch, gamertag-ul meu este : AirsickDanny

  15. #6175 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  16. #6176 SP
    Junior Member burntchicken's Avatar
    [QUOTE=iry;1349554]Yep, si eu am patit la fel, am incercat sa platesc cu paypal, cum am platit si pana acum, cu cardul de ro atasat. Imi zice sa folosesc alta metoda de plata.
    N-am mai stat sa ma stresez, am cumparat card valoric de pe amazon.com, de 15$, si s-a rezolvat


    Buna, si eu sunt in aceeasi situatie, am cont facut in us cu adresa valabila de acolo (adresa sotului meu) si pana acum am cumparat fara probleme cu cardul meu de debit de la BT. Acum o saptamana mi-au bagat mesajul cu use a different payment method. Intrebarea e de unde pot achizitiona gift card in dolari? Am inebunit cautand.

    Ah acum am vazut ca ai scris de pe Amazon. Pot sa cumpar de acolo cu cardul meu de debit? Il primesc prin posta?

  17. #6177 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Cumperi de pe amazon coduri digitale, le primesti instant in contul tau creat acolo .
    Cand iti faci cont, nu uita sa adaugi adresa de state cu 0 taxe, Ohio, Alaska, etc


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #6178 SP
    Junior Member burntchicken's Avatar
    multumesc mult pentru raspuns, voi incerca asa


    Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

  19. #6179 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Sau cumperi credit de pe microsoft.com, cam aceeasi Marie ca si giftcardurile.

  20. #6180 SP
    Member chios's Avatar
    Quote Originally Posted by eangel View Post
    https://www.g2a.com/halo-the-master-...ey-global.html 34 Ron ...

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
    am vazut ca au preturi bune acest site la jocuri cat si la xbox live.au si aplicatie pentru android si se poate cumpara si de acolo?este sigur se poate cumpara cu cardurile de la noi sau trebuie paypal?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 309 of 395 FirstFirst ... 209 259 299 307 308 309 310 311 319 359 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts