Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 314 of 395 FirstFirst ... 214 264 304 312 313 314 315 316 324 364 ... LastLast
Results 6,261 to 6,280 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #6261 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by zulander View Post
    In sfarsit o sa putem vedea cu ce viteza se trag jocurile, o chestie atat de banala dar care uite a a avut nevoie de aproape 3 ani ca sa apara
    Da dar is cam hoti ca nu arata viteza reala. Afiseaza Mb in loc de MB ca sa impresioneze.

  2. #6262 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Asa e peste tot. Si cand iti faci abonament la internet nu iti zice ce viteza ai in MB/s ci in Mb/s

  3. #6263 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Eu de vreo saptamana am problema la Xbox, ca nu se mai conecteaza de nicio culoara la Xbox Live. Au probleme sau e doar la mine? A trebuit sa stau pe offline. Pot sa zic ca si pe PS4 am avut probleme cu PSN, dar am auzit ca au probleme, mai ales la descarcare jocurilor gratuite, dar pe Xbox chiar sunt mirat ca inca mai sunt probleme.

  4. #6264 SP
    Member Svart's Avatar
    Nici o problema la mine, si am jucat majoritatea timpului online.

  5. #6265 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nope, chiar acum sunt online. La fel si pe PS4, am bagat BF4 zilele astea si nu au fost probleme.

  6. #6266 SP
    Member solaru's Avatar
    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    Eu de vreo saptamana am problema la Xbox, ca nu se mai conecteaza de nicio culoara la Xbox Live. Au probleme sau e doar la mine? A trebuit sa stau pe offline. Pot sa zic ca si pe PS4 am avut probleme cu PSN, dar am auzit ca au probleme, mai ales la descarcare jocurilor gratuite, dar pe Xbox chiar sunt mirat ca inca mai sunt probleme.
    Prietenii ii vezi online, sau totul e off? Si la mine a facut asa - nu se conecta la xboxlive, dar prietenii ii vedeam online - am dat restart din buton si totu' merge brici.

  7. #6267 SP
    Member chios's Avatar
    am vazut ca pentru ea games trebuie cont facut,are ceva daca contul il fac pe aceeasi adresa cu care am xbox live sau trebuie pe alta adresa?sunt inca in cele 14 zile de trial am sa pot descarca jocurile cu gold?

  8. #6268 SP
    Member Dragos2005's Avatar
    Merge pe aceeasi adresa. Din cate am observat cu live-ul trial nu poti descarca jocurile moca

  9. #6269 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    Legat de MBps si Mbps: nu va pacaleste si fura nimeni.
    Kbps / Mbps / Gbps sunt utilizate in masurarea vitezei de transfer a unei retele / conexiuni / etc.
    MBps este utilizat in masurarea vitezei de scriere pe un mediu de stocare gen HDD

  10. #6270 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Da dar is cam hoti ca nu arata viteza reala. Afiseaza Mb in loc de MB ca sa impresioneze.
    LOL. Asta e ca si cand ai spune ca daca la piata iti afiseaza greutatea in grame si nu in kilograme, inseamna ca sunt hoti si vor sa te impresioneze. Hai dom'le, nu vreau 500 grame de salam... vreau juma' de Kg!

  11. #6271 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Tocmai mi-am cumparat, folosind PayPal, Dark Souls III - Season Pass. Mie, saptamana trecuta, nu mi-a mers. Se pare c-au mai umblat "la setari" baietii si-au rezolvat problema. Cardul atasat contului PayPal ii BT (inainte mergea doar cu ING parca...). Asta-i un lucru super lejer ca sincer...m-am saturat sa tot iau carduri prepay pt. orice. Pt. GOLD da, e ok, ca-l folosesc o singura data si am 12+1 sau 2 dar pt. fiecare tranzactie...sa tot iau sa tot ma gandesc si socotesc...oare de care sa iau, daca iau asta oare ii bine? Mai imi trebuie 5 lire...hai ca iau asta si imi raman 15 lire si dupa aia mai iau altu sa completez. Oribil

  12. #6272 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  13. #6273 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Slimmer, slimmer dar daca e asta, tot urata e, macar a slabit

  14. #6274 SP
    Member BatsBike's Avatar
    black & white(mai mult white & un pic de black) cu 2TB, niceee .. daca marimea este S, sper sa nu devina clasa B la incalzire & decibeli .. .. cu standul, nu arata chiar slim dar avem un USB in front of us ..

  15. #6275 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Sper sa vina cu un Titanfall sau Gears custom edition, altfel sa astepte

  16. #6276 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    LOL. Asta e ca si cand ai spune ca daca la piata iti afiseaza greutatea in grame si nu in kilograme, inseamna ca sunt hoti si vor sa te impresioneze. Hai dom'le, nu vreau 500 grame de salam... vreau juma' de Kg!
    Pai da dar problema e ca mai mult de jumate din utilizatorii de xbox n-au habar care e diferența între MB si Mb. Ma înțelegi? Aici e hoția.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #6277 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Poluezi grav topicul cu aberațiile tale. Lasă-ne pe noi ăștia mai inculți așa cu mb-ul nostru ăla fake, și postează mai bine pe aria ps4, acolo e zona de QQ și tot felul de aberații

  18. #6278 SP
    Member zulander's Avatar
    Wait Wait, a new streamlined controller? Asta vechie ce are?

    P.S. arata ca naiba pe alb, cred ca o sa astept o versiune custom Titanfall/Battlefield

  19. #6279 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    ce vrea sa spuna prin streamlined?

  20. #6280 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Pai da dar problema e ca mai mult de jumate din utilizatorii de xbox n-au habar care e diferența între MB si Mb. Ma înțelegi? Aici e hoția.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tu asta tehnicul RDS si restul ISP iti dau viteza de download sau latimea de banda? E retorica intrebarea, nu iti bate capul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 314 of 395 FirstFirst ... 214 264 304 312 313 314 315 316 324 364 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts