Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 318 of 395 FirstFirst ... 218 268 308 316 317 318 319 320 328 368 ... LastLast
Results 6,341 to 6,360 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #6341 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Quote Originally Posted by Bodolay Botond View Post
    500 de GB e deja puțin. Eu la 1TB am avut liber, după actualizare, 780 și ceva de GB. Am primit cod de Halo 5, 80+ GB jocul. Jocurile de pe disc se copiază implicit pe HDD...deci trebuiesc luate în calcul și aceste aspecte.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
    Acum nu poate sa fie toata lumea multumita.Decat sa nu isi ia xbox one s mai bine sterge cateva jocuri nedorite.

  2. #6342 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Eu is curios de un singur lucru in ceea ce primeste X1 s : oare cat de bine va face fata sistemul de racire, acuma ca au incorporat sursa in consola?

  3. #6343 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar
    http://www.altex.ro/consola-xbox-one-s-2tb
    Ce parere aveti de pret???
    Se merita pretul?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  4. #6344 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu, prețul normal e 1800 de lei, așteaptă luna august să se lanseze oficial.

  5. #6345 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Aproape că îți cumperi două One S(implu) și jocuri la prețul ăsta.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

    ---------- Post added 20-06-2016 at 22:52 ----------

    Cinci motive pentru care nu merită să iei One S: http://www.theinquirer.net/inquirer/...n-the-original

    Just saying.

  6. #6346 SP
    Member chios's Avatar
    Se poate cumva ocoli vaza cu cei 20% tva pe g2a.com

  7. #6347 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by chios View Post
    Se poate cumva ocoli vaza cu cei 20% tva pe g2a.com
    Te referi la TVA?
    Simplu platesti in dolari cu tara pe US.
    Atasata poza.
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  8. #6348 SP
    Member BatsBike's Avatar
    & care este reducerea vs direct de pe consola .. .. adica, 4.36 $ vs 4.99 $ ..

    ---------- Post added 21-06-2016 at 14:31 ----------

    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Eu is curios de un singur lucru in ceea ce primeste X1 s : oare cat de bine va face fata sistemul de racire, acuma ca au incorporat sursa in consola?
    idem .. .. nu prea arata de incredere rotundul acela de aerisire .. ma coafa mai bine toata zona dreptunghiulara .. oricum, stau pe ofertele din jurul Craciunului ..

  9. #6349 SP
    Member andreiaka's Avatar

    Clubul Xbox One

    Cum Dumnezo fac sa dispară prostia asta , am vrut sa încerc jocul , it s just a ****in game preview, de ce imi apare si cheevos .. Cum le șterg ????? Pe Xbox 360 la astea cu 0 le puteai da delete


    Sent from *****ul de Xbox One

  10. #6350 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Avioane sau e real? Cică Microsoft o sa renunțe la Xbox in viitorul apropiat.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #6351 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    ^nici nu e nevoie sa ma uit la el sa imi dau seama ca e un click bait video...
    Daca aveau de gand sa renunte la consola crezi ca mai scoteau acel elite controller, iar apoi mai anuntau inca doua "revizii" ale xbox-ului?

    Doar pt ca Sony domina in vanzari asta nu inseamna ca xbox one nu are profit.

  12. #6352 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cum pot sa vad din aplicația Xbox jocurile pe care le-am cumpărat? La PS îmi apare Download List, aici cum procedez?

  13. #6353 SP
    Member ingerulol's Avatar
    la sectiunea Games&Apps , selectezi Games si treci pe langa cele instalate si le vei gasi pe cele cumparate / detinute si neinstalate .

  14. #6354 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu văd așa ceva în aplicație, sigur ne referim la același lucru? Vorbesc despre aplicația care se instalează pe mobil/tabletă.

  15. #6355 SP
    Member solaru's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu văd așa ceva în aplicație, sigur ne referim la același lucru? Vorbesc despre aplicația care se instalează pe mobil/tabletă.
    In aplicatie nu cred ca merge.
    cel mai usor: mergi pe site xbox.com > my xbox > my games.
    acolo sunt toate, separate pe platforme - X360, Xbone.

  16. #6356 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe site știam, am luat aplicația azi si am încercat sa găsesc prin intermediul ei.

  17. #6357 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Scuzele mele Dant3 ... habar nu aveam ca exista aplicatie XBOX pe care sa-mi verific jocurile 1. si 2. nu stiu la ce ti-ar putea folosi . 3.poate`s eu dubios .

  18. #6358 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    Scuzele mele Dant3 ... habar nu aveam ca exista aplicatie XBOX pe care sa-mi verific jocurile 1. si 2. nu stiu la ce ti-ar putea folosi . 3.poate`s eu dubios .
    Pai Dant3 momentan nu are X1 si vrea sa vada daca jocurile cumparate anterior, sau cele lunare gratuite de la Games with Gold le are in lista.

    PS Dant3 de ce aplicatie vorbim? aplicatia Xbox de Android cea noua?

  19. #6359 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    Scuzele mele Dant3 ... habar nu aveam ca exista aplicatie XBOX pe care sa-mi verific jocurile 1. si 2. nu stiu la ce ti-ar putea folosi . 3.poate`s eu dubios .
    E mai folositoare decât crezi, cu app de PS țin legătura cu amicii când nu sunt la consola, cand fac streaming vad si aud comentariile, cumpăr jocuri sau le iau pe cele gratuite, samd. E foarte folositoare
    uploadfromtaptalk1466666109135.jpg
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Pai Dant3 momentan nu are X1 si vrea sa vada daca jocurile cumparate anterior, sau cele lunare gratuite de la Games with Gold le are in lista.

    PS Dant3 de ce aplicatie vorbim? aplicatia Xbox de Android cea noua?

  20. #6360 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    E mai folositoare decât crezi, cu app de PS țin legătura cu amicii când nu sunt la consola, cand fac streaming vad si aud comentariile, cumpăr jocuri sau le iau pe cele gratuite, samd. E foarte folositoare
    Attachment 269913
    Da, nu vezi achizitiile anterioare in ea, ramane doar xbox.com la account.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 318 of 395 FirstFirst ... 218 268 308 316 317 318 319 320 328 368 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts